Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el Motorsiklet için Kredi Süreci YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar abilerim, arkadaşlarım
    2.El motorsiklet alıcam fakat sanırım motorsiklet alırken kredide başka olay varmış %70'i vs. bilen birisi aydınlatırsa çok sevinirim. "Taşıt Kredi" adı altında mı başvurmalıyım yoksa bazı bankaların "Motorsiklet Kredisi" diye seçenekleri var ordan mı başvurmalıyım şimdiden teşekkür edeirm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    motosiklet kredisi çekersen evet %30 u nakit olmak zorunda ama sana tavsiyem ihtiyaç kredisi çek

İhtiyaç kredisinde motorsiklet alırken problem yaşatırlar mı bugün müşteri hizmetleriyle görüştüğümde "Ne için kullanıcaksınız" diye sorduğunda motorsiklet diyince sanki olumsuz gibi bi davranış sergiledi de o yüzden kafamda soru işareti bıraktı

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    sorarlarsa düğün yapacam de, ev alacam az eksiğim kaldı de vb. uydur bi şeyler.

taşıt kredisi çekersen kasko zorunlu ve kredi borcu bitmeden aracı satamazsın.

toplam geri ödemesine bak, ona göre karar ver.

Tamamdır çok teşekkür ederim

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben motoru sıfır alırken taşıt kredisi falan uğraşmamıştım, maaşımın yattığı banka şubesine gidip kredi istiyorum, ne kadar kredi verirsiniz demiştim, sonra kredi onaylanıp imzalar atılıp hesabıma geçtiksen sonra şubede çalışan ne için lazımdı diye sormuştu sohbet arasında, ben de araç alıcam deyince ne marka falan diye muhabbet uzadı, o zaman demiştim yamaha diye.
    İhtiyaç kredisi şeklinde alınca ihtiyaç işte herhangi bir ihtiyaç olabilir, farketmez.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya birşey olmuyo kaç defa ihyiyaç kredisi çektim hepsinde de ya motosiklet ya da araba için dedim. sorun yok. banka alacağı faize bakar.

İhtiyaç kredisi çekerken parayı ne için kullanacağınızı sadece muhabbet için sorarlar, herhangi bi etkisi olmaz çekip çekmenize. Findeks puanınız kredibilitenizi belirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)