Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym vs Honda

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, herkes iyi günler dilerim.

Arkadaşlar buaralar kafamda deli sorular, acaba Sym Jet 14 200i mi yoksa Honda spacy alpha veya activa s mi tavsiye edersiniz?

Kullanım amacı bazen kız arkadaşımla gezmek ara sıra belki kamp yapmak bir kaç gün. İzmirdeyim, belki etraftaki şehirleri gezeriz vs. Yani tamamen eğlenme ve gezme amaçlı.

Bunlardan farklı olarak aklınıza gelen bir scooter var ise memnunniyetle dinlerim tavsilerinizi.

Not: Vitesli istemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Küçük motorlar honda. Jet14 gibi olanları da aşırı pahalı. Bu ikisi arasında kalsam ve kız arkadaşım da binecek olsa k3sinlikle jet14 derim. Daha iri ve 170 cc motor.

Sym Jet 14 200i

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Jet 14 200i
    170cc
    Artçı konforu daha iyi
    ABS mevcut
    Amacınıza daha uygun

Bende hepinizle aynı şeyi düşünüyordum, içimi rahatlattınız, hepinize teşekkür ederim peki parça kalitesi vs nasıldır symlerin? Yolda bırakır mı üzer mi?

Motosikleti
    honda cb500f
    Bende oyumu sym ye veriyorum. Parçası kalitelidir fakat çarparsan kırarsan parçadı niraz daha pahalıdır deniyor.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sym tabiki ama symphony modelinide inceleyebilirsin jantlar daha büyüktür.jet14 sympony fiddle3 bu 3 motorda gayet güzel honda pcx deseydin tabi bunlardan daha iyi ama o kadar gereksiz para vermeye değmez

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bence pcx yada nmax. illa dediklerimin arasında derseniz de jet14 derim. çünkü spacy sizin ihtiyaclarınızı pek karşılamaz diye düşünüyorum.

Farklı alternatiflerde olabilir tabii ki, ama şuan zaten fiyatlar gereksiz bir şekilde yüksek o yüzden 20bin lirayı geçmek pek istemiyorum. İkinci ele de pek güvenemiyorum temiz midir değil midir rodaji nasıl yapıldı nasıl kullanıldı bilmediğimden.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    sym den sasma jet 14 cok cok ıyı bır alet

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

sym de bınmedıgım model kalmadı halı hazırda uc tane var elımde yolda bırakmaz sorun cıkarmaz konfor desen on numara parca ınternette zebıl yan sanayısı var grenaj bıraz sıkıntı onda da dusmeyecen dıkkatlı surecen

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Spacy amacınıza uymaz... Biraz daha kalıplı ve motoru büyük olan sym uygundur.

İçim daha da rahatladı arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim
    mehmetseza bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)