Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda yurtdışı parça siparişi için önerebileceğiniz internet sitesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba
    Honda için bildiğiniz ,güvenilir yurtdışında parça siparişi verebileceğim intertnet sitesi var'mı?cmsnl.com var hollanda menşeili telekom engelli galiba sadece vpn ile açılabiliyor.Avrupadan bir tane daha buldum DHL ve UPS ile gönderim sağlıyorlar o yüzden tercih etmedim.Gümrüğe tabi tutuluyor,ardiye ücreti,gümrük çekme ücreti vb. %20 vergisini verip kurtulamıyorum , bulaşmak istemiyorum.ABD 'den buldum sadece paypal kabul ediyor,Japonya'dan 2 tane buldum türkiyeye gönderim yok.iletişime geçtim olumlu bir sonuç alırmıyım bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    partzilla var benim bildigim. Youtube daki revzilla kanalinin yedek parca sitesi.

abd icin amerikadaniste, amerikapostam vb sitelerini kullanabilirsin

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Parçanın statüsünü bilmiyorum ama normal ürünlerde DHL'de ardiye ücreti falan yok, sadece gümrük vergisi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    https://www.rg-racing.com ‘dan (İngiltere) egzoz almıştım.
    DHL ile yolladılar, satın aldım ertesi gün kargoya verdiler, bir gün sonra da ürün İstanbul’a gümrüğe geldi.
    Ardiye ücreti falan vermedim. Bence uygun siteyi bulutsanız rahatlıkla alabilirsiniz.
    Hangi parçayı alacağınızı belirtseniz belki site önerisinde bulunmak daha kolay olabilir.

watercolours
    Almak istediğim parçalar biyel bolu,krank rulmanları,supap yayları gibi parçalar

Partzilla'ya bakayım

Abddeniste amerikanposta benzer aracılara bence kimse bulaşmasın

DHL,UPS hepsi aynıdır. ups aracılığı ile 2 adet piston takımı getirtim.ölçüleri farklı biri A biri B.onlar için önemli değil.vergisini verip alamamam için ellerinden geleni yaptılar.En son vekalet alıp kendileri gümrükten çekti.ardiye ücreti,müşavirlik hizmeti,vb. derken söğüşlendim.

Tomass
    DHL'nin yurtdışı teslimatını PTT'mi yaptı?1,2 kere denk geldi dhl ufak paket gönderisiydi.ptt teslim etti.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Bir yıldan fazla oldu, tam emin olmamakla birlikte Ptt kargo teslim etti diye hatırlıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Benden vergilendirme için satın alma linki istediler.
    Motosikletin ruhsat fotokopisi ve kimlik fotokopisi istediler.
    Bir de kategori 3 diye bir form doldurdum o kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)