Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu piyasa alınabilecek motor

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi akşamlar, 2020 ns200 motorumu satsam ne alabilirim diye baktım ama fiyatlar çok ütopik. Sıfır r25 alacağıma şunu alırım diyenler varsa fikirlerini bekliyorum. İyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Leoncino alırım. 46beygir tork desen var. İleride uçmazsa alacağım motordur kendileri.

alınabilecek derken işletmesini de göz önünde bulundurmak gerekir... yedek parçası olsun yakıtı olsun... arıza oranı düşük olsun garenajları ucuz olsun... zor açıkcası bende bu tereddütler içerisindeyim fakat bazı şeyleri örneğin yedek parça ve garenajlarını göz ardı edip cbr500 e niyetlendim ama onun da maalesef piyasası arttı... zor kirvem zor...

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Yakıtı az parçası ucuz cb250r uzun yolda da tatmin ediyor.

Motosikleti
    Honda Transalp xl 700
    Tarz ve fiyat aralığı belirtirseniz daha kolay yardım edilebilir.
    Sıfır r25 42000tl, bu aralıkta bakıyorsanız klasik olacak ama MT07 bulabilirsiniz.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Yanlış anlaşılmasın ama "Nedir bu R25 Merakı" ? (veya vb...)

Gerçekten soruyorum!
    yamtareroglu ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Cf moto 400nk veya dominar 400 ug düşünüyorum bende 400nk daha uygun ama yedek parça vs düşündürüyor

aynı düşüncedeydim ama dediğin gibi parça sorunu oluşturabilir :( duke 390 nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

250cc çift silindir sesi, 35 beygir makine. Bence yeterli sebepler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar, 2020 ns200 motorumu satsam ne alabilirim diye baktım ama fiyatlar çok ütopik. Sıfır r25 alacağıma şunu alırım diyenler varsa fikirlerini bekliyorum. İyi forumlar
    40 bin lirayı biraz aşabilecek bir bütçeyle*

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

ns200 satıp cbr250 almak çok da mantıklı olmaz be hocam kaldı ki ns200 22-23 lirayı buldu :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

hem temiz motor olmalı hem de o kadar korkutucu olmamalı :D duke390 daha makul gibi mesela

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı gezginbekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarz ve fiyat aralığı belirtirseniz daha kolay yardım edilebilir.
    Sıfır r25 42000tl, bu aralıkta bakıyorsanız klasik olacak ama MT07 bulabilirsiniz.
    o fiyata hasar kayıtlılar var yada yüksek km ler 2017 modelini 55 ten koymuş bugün biri motor gelmiş 30 bine
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben de bu R25 muhabbetini anlamıyorum. SS desen değil, gaz açsan gitmez, sürekli absürt arızalarını okuyorum, oyuncak gibi motor R25..
    espresso bunu beğendi.

Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ben de bu R25 muhabbetini anlamıyorum. SS desen değil, gaz açsan gitmez, sürekli absürt arızalarını okuyorum, oyuncak gibi motor R25..
    250cc klasmanında lider bir motordan bahsediyoruz, çok yakışıklı bir ss ayrıca. Kullanıcısı biraz apaçi olunca bazı sorunlar çıkarması da normal a2 ehliyetle binilebilecek ne çok güçlü ne zayıf 10/10 bir motor kendisi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata hasar kayıtlılar var yada yüksek km ler 2017 modelini 55 ten koymuş bugün biri motor gelmiş 30 bine
    aynen öyle çok acayip fiyatlarda şu an mt07

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene başında sıfır MT-25 almıştım ama beni tatmin etmemişti. 5 ay boyunca 750 km yaptıktan sonra karla satıp, tekrar sıfır 250 cc parasına Yamaha XJ6 Diversion F aldım. 2 bin km'dir kullanıyorum çok memnunum. Yakıtı ortalama şehir içinde 100 km'de 4.7-5 litre arası / uzun yolda 4-4.5 arası. Düşük cc'ye nazaran şehir içinde çok pratik olmasa da gücü ve torku tatmin edici. Düzenli bakımını da yaparsanız sizi uzun yıllar boyu rahat 300 bin km götürür. 70-80 binde olup hala debriyaj balatası değiştirmeyen tanıdıklarım var aynı motordan kullanan.

[IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene başında sıfır MT-25 almıştım ama beni tatmin etmemişti. 5 ay boyunca 750 km yaptıktan sonra karla satıp, tekrar sıfır 250 cc parasına Yamaha XJ6 Diversion F aldım. 2 bin km'dir kullanıyorum çok memnunum. Yakıtı ortalama şehir içinde 100 km'de 4.7-5 litre arası / uzun yolda 4-4.5 arası. Düşük cc'ye nazaran şehir içinde çok pratik olmasa da gücü ve torku tatmin edici. Düzenli bakımını da yaparsanız sizi uzun yıllar boyu rahat 300 bin km götürür. 70-80 binde olup hala debriyaj balatası değiştirmeyen tanıdıklarım var aynı motordan kullanan.

http://<a href="https://hizliresim.c...lT.jpg</a></a>
    Hocam bu gidişle birgün herkese xj6 aldıracaksınız.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Dominar 250 gelirse onu tavsiye ederim

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    sözde ötv ne zaman inicek ona göre bir plan yapıp bekle derim temmuz ayıda bitti çünkü.ağustos gibi motoru satıp ötv oranı geri düzelicekse bir miktar kazanç olabilir.ama euro oldu 8.30 haftaya yamaha honda fiyat listesinde curcuna var 70bin tl net mt07 fiyatı olur r25 45 bin tl olur.ötv zammı geri alınsa bile euro dolar buna engel olucak gibi.motor tavsiyesi ne kadara göre istiyorsun onu bilmiyorum ama r25 fiyatına yakın şu an fp nk400 28bin tl gibi iyi bir fiyatı var 32 33 bin bi ara nk650 idi.r25 şu saatten sonra alınmaz 42 bin tl 250cc ye hayatta vermem.r25 sürmeyen pek anlamıyor ama gerçekten hastalık seviyesinde bir motor.pulsardan sonra mecbur kaldığım için almıştım zor ayrıldım sattığım zaman çok üzülmüştüm.süren ve sahibi olan bilir tavsiye ederim gitmiyor diyenlere kulak asma he gitmiyor de geç

Motosikleti
    Honda Transalp xl 700
    Duyumlara göre vergi kalksa bile ağustos sonu eylül başı bir zam söz konusuymuş. Vergiden kurtulup zama yakalanacağız gibi duruyor.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu gidişle birgün herkese xj6 aldıracaksınız.
    XJ6 piyasası canlansın biraz.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Hala piyasada R25 fiyatına temiz 4 silindirli motorlar var, bence bunlara bak gerçek motora binmiş olursun��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler