Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düştüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syranox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında..
    Merhaba abiler ablalar dün gece 15 20 km hızla giderken yerler ıslaktı azıcık frene dokundum fakat motor altımdan kaydı motor sürüklendi ilk kazam ve gidon yamuldu bu bana kaça patlar lütfen net birşey söyleyebilirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçmiş olsun. Sıkıntı sadece gidondaysa boruyla çektirerek ya ücretsiz ya da 20-30 TL gibi bir rakama yaptırabilirsin. 15,20 km gibi hızlarda, hele ki tutuş berbatsa ön freni kullanmamanı tavsiye ederim.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Cbr 125R dan tut Cbr 100RR'a kadar .. bu seri devrildiğin zaman gidon yamultmayı çok sever .. basit bir iş .. muhtemelen ustanın " ne varsa at " diyeceği bir bedel çıkar sana .. normal yani canını sıkma ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Yakında..
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Sıkıntı sadece gidondaysa boruyla çektirerek ya ücretsiz ya da 20-30 TL gibi bir rakama yaptırabilirsin. 15,20 km gibi hızlarda, hele ki tutuş berbatsa ön freni kullanmamanı tavsiye ederim.
    Saol abi sadece gidon da değilse ne kadara patlar 400 500 ü görürmü şuan sadece gidon da gibi duruyor sıkıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125R dan tut Cbr 100RR'a kadar .. bu seri devrildiğin zaman gidon yamultmayı çok sever .. basit bir iş .. muhtemelen ustanın " ne varsa at " diyeceği bir bedel çıkar sana .. normal yani canını sıkma ..
    Teşekkürler abi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Syranox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol abi sadece gidon da değilse ne kadara patlar 400 500 ü görürmü şuan sadece gidon da gibi duruyor sıkıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

Teşekkürler abi
    Hasarının miktarını bilmiyorum. Sen yine de düştüğün tarafın resimlerini bir paylaş, belki farklı alternatifler yaratılabilir.

Motosikleti
    Yakında..
    [IMG]resimag.com/p1/2e4e4179d2d.jpeg[/IMG]
    Bu parçada bozulmuş bu parça hakkındada birşey söyleyebilecek varmı fiyatını falan

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ben de cbr125 kullandım gidonu boruyla ittirerek düzeltebiliyorlar merak etme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)