Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir içi chopper sürüş grubu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ragel raptor dd250e 9b
    Öncelikle herkese iyi günler ben babadan geçen bir chopper merakına sahibim sonunda kendime 250 lik bir ragel raptor aldım kendisiyle 1500 km kadar yaptık. Şimdiyse birlikte sürebileceğim insalar arıyorum bir mc yada rc de olur chopper sürüşünün paylaşıldıkça arttığına inanıyorum çevremde bir kaç mc var fakat yaş ortalaması olsun motor cc si olsun beni almaya pek sıcak bakmadılar izmir içi böyle bir kulüp, grup var mı birlikte sürebileceğimiz oturup vakit geçirebileceğimiz öğrenmek istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    yaş kaç senin.
    ciddi bi kulübe girmek istersen hemen almazlar zaten. 1- 2 ay kadar peşlerinde takılman lazım.

Motosikleti
    ragel raptor dd250e 9b
    Yaşım 23 katip çelebi üniversitesinde öğrenciyim. Ciddi bir motorsiklet kulübünden ziyade sürüş kulübüne katılmak istiyorum ileride tabi ki ciddi bir kulübe girmek istiyorum fakat öncesinde bu şekilde daha aşina olabileceğimi düşündüm.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı Coppercondır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım 23 katip çelebi üniversitesinde öğrenciyim. Ciddi bir motorsiklet kulübünden ziyade sürüş kulübüne katılmak istiyorum ileride tabi ki ciddi bir kulübe girmek istiyorum fakat öncesinde bu şekilde daha aşina olabileceğimi düşündüm.
    özelden yazdım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İzmir ve Ege'nin diğer şehirlerinde Chopper/Cruiser kullanımı daha popüler sanırım. İstanbul'da da kulüpler, kullanıcılar var, zaman zaman denk geliyoruz ama sanırım Ege kadar yaygın değil.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özelden yazdım.
    Chaos mc cruiser temalı mıdır yoksa her türlü motosiklet sizle birlikte süreibliyor mu?
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chaos mc cruiser temalı mıdır yoksa her türlü motosiklet sizle birlikte süreibliyor mu?
    sadece cruiser.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir ve Ege'nin diğer şehirlerinde Chopper/Cruiser kullanımı daha popüler sanırım. İstanbul'da da kulüpler, kullanıcılar var, zaman zaman denk geliyoruz ama sanırım Ege kadar yaygın değil.
    genelde tüm ege ve akdeniz illerinde kulüpler var ancak istanbul metropol olması sebebiyle yoğunluk vardır ancak iş,özel sebebler yüzünden toplu sürüşler pek yapılamıyor.Bu yaz dönemlerindede şehirdışı etkinlikleri yapılıyor ve istanbul dışı sürüşler oluyor.

Pandemi sürecinden ötürüde zaten çoğu yaz planlar iptal edilmek zorunda kalındı ancak spontane sürüşler,buluşmalar oluyor sık sık istanbuldada
    tommygun bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler