Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'dan orduya cb250R ile önerileriniz nelerdir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    İstanbul düzce yaptım aynı motorla. Altına mutlaka bir minder al. Sele bir zaman sonra çok rahatsız ediyor. Hız olarak 100-110 iyidir üstünde rüzgar çok yoruyor insanı.sık sık mola vermek zorunda kalacaksın zaten depo küçük olduğu için
    mutlumotorlu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Memleketime benden selam götür
    Hayırlı ve keyifli yolculuklar

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    1 temmuzda istanbuldan orduya (memleket) gittim 15 temmuzda da geri döndüm. Gidişte samsunda çok oyalandığım için saat tutmadım saat sürdü. Dönüşte sabah 9 da çıktım akşam 9 da istanbula evime geldim. Osmncığa geldiğimde güneş yeni doğuyordu çok güzel manzara vardı hiç pişman değilim.Çoğu insan gündüz çıkar uzun yola ben gececiyim. Keyfi ayrı güzel bana göre

Giderken gündüz hava sıcak diye gece 11.30 da yola çıktım. Öğlen saatlerinde samsundaydım. Ünye, giresun, trabzon (uzungöl,sümela manastırı tadilatta hala) gezdim durdum. Toplam 3.105 km yol yaparak gezdim gittim, geldim.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    Maşallah tek giden deli ben değilmişim ozaman şuraya kendi linkimi bırakayım

mutlumotorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Bundan önceki motorumdu Bursadan saatte bir 10-15 dk mola ile akdeniz turu yapmıştım

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -Black- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapabileceğin en güzel şey, merak ettiğin bir şehir varsa arada veya gezilecek bir yer, yolu ikiye bölmek olur. Yapılmaz bir yol değil ama, yorucu ve gerçek anlamda bir motosiklet seyahatinden uzak bir sürüş olur.
    Yukarıdaki tavsiyeye kulak ver derim. 200 km den fazla gitmemişsin. Yorgunluktan yolda uyumaya başlarsın.

CB250R den çok daha rahat bir motorla(XCITY250) Trabzon'dan İstanbul'a konaklama yapmadan gitmeyi denemiştim. Yorgunluktan motor yolda gezmeye başlayınca Bolu'da konaklamıştım. CB250R'ın uzun yolda el bileği ve sırt ağrısı yapabileceğini hesaba al.

Senin yerinde olsam. Sıcaktan daha az etkilenmek için sabaha karşı 03:00 te yola çıkardım.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özellikle Samsun'dan sonra müthiş trafik polisi ve radar var. Özellikle EDS kameraları tabela varsa kesin var. Hız kurallarına uymak lazım. Kamera arkadan çekmiyor demeyelim, sivil radar araçları var ve sonrasında chicken translate'e giriş noktası

Tekrardan selamlar, normalde yarın yola çıkmayı planlıyordum ama çok trafik olur diye düşündüm, Cuma yola çıkmayı planlıyorum ne dersiniz? Trafikden dolayı zorlanır mıyım?

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    Ben cumartesi sabah 4 5 gibi çıkacağım İstanbuldan ordu Mesudiye ye

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)