Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Telefon Tutucu İçin Kesin Çözüm Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    arkadaşlar selamlar. forte gt marka telefon tutucu almıştım gidona bağlantılı. telefonu tutan cırtlı kısmı çalınmasın diye çıkartıp koltuğun altına koyuyordum. bu sefer de sabitlediğim standı çalmış üç kağıtçılar. telefonu koyduğum zımbırtı kaldı sadece elim de

şimdi telefon tutucu alıcam ama benim için tam bir muamma. Max. 100 tl vermek istiyorum. mümkünse gidon bağlantılı ve aliminyum olması daha çok sağlam olacağı kanısına vardırıyor. telefonumda biraz pahalı tarafa kaçıyor güvensiz hissetmek istemiyorum. varmıdır " şunu al kardeşim çok zor bundan düşmesi " dediğiniz bir tutucu ? ben bir tane buldum ama hiç video ve yorum göremedim. aşağıda bırakıyorum linkini. görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum.

tutucunun linki;

https://www.gittigidiyor.com/spor-ou...RoCFY4QAvD_BwE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bende ram mount un çakması var kaan elektronikten almıştım mağazadan linki var mı bilmiyorum amam şekil şemal şununla birebir aynı motorda ducati monster naked rüzgarı direk alıyor telefon ona rağmen defalarca 210 220 km hızlarda yerinden uçmadan durdu yerinde aynı şekilde hafif bozuk taşlı yollarda da sabit tuttu ben gayet memnunum
    ahmetmert58 bunu beğendi.

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar. forte gt marka telefon tutucu almıştım gidona bağlantılı. telefonu tutan cırtlı kısmı çalınmasın diye çıkartıp koltuğun altına koyuyordum. bu sefer de sabitlediğim standı çalmış üç kağıtçılar. telefonu koyduğum zımbırtı kaldı sadece elim de

şimdi telefon tutucu alıcam ama benim için tam bir muamma. Max. 100 tl vermek istiyorum. mümkünse gidon bağlantılı ve aliminyum olması daha çok sağlam olacağı kanısına vardırıyor. telefonumda biraz pahalı tarafa kaçıyor güvensiz hissetmek istemiyorum. varmıdır " şunu al kardeşim çok zor bundan düşmesi " dediğiniz bir tutucu ? ben bir tane buldum ama hiç video ve yorum göremedim. aşağıda bırakıyorum linkini. görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum.

tutucunun linki;

https://www.gittigidiyor.com/spor-ou...RoCFY4QAvD_BwE
    Hocam ben bu kumaş olan ve plastik parça ile bağlananlardan aldım. Bu alüminyum olanlar daha sağlam bağlanıyor motosiklete. Benim gidonda yer olmadığı için 2 plastik parça ile sabitledim(kameradan çıkan plastiği kullandım) o yüzden biraz daha dayanıksız oldu.
    Bu alüminyumlardan alıp, üstüne bir kılıf uydursanız daha mantıklı olabilir. Neodyum mıknatıs kullanarak o aparata plastik torba bağlayabilirsiniz belki.

Depoya da bu neodyum mıktanıs ile poşet vs. bağlıyorlar, oraya telefon sabitlemek için böyle bir şey yapılabilir ama kafanızı çok eğmek gerekir sürekli bakamazsınız. Ben fazla ihtiyaç duymadığım için artık telefon sabitleyiciyi kullanmıyorum, o yüzden fazla kafa yormadım. Maps'i açınca ekrana sürekli dokunmam gerekiyor açık tutmak için, onun ayarını falan yapmam lazım uğraşamam, uygun yerde kenara çekip rotayı aklımda tutuyorum.

Düzenleme: Neodyum mıknatıs manyetik alanı telefon yakınında belki zarar verebilir şimdi aklıma geldi, ama pek sanmıyorum telefonların içinde manyetizmaya hassas parça olmuyor fazla.
    ahmetmert58 bunu beğendi.

Motosikleti
    Nc 700 S
    önerileriniz için teşekkür ederim. Ram Mounts olanın orjinalini arkadaşımın motorun da denemiştim. hakikaten telefon gram kıpırdamıyor. ama tabi orjinali çok fazla pahalı hayatta vermem o kadar para. kaan elektronikte ki muadilleri de plastik bağlantılı olanları zaten 100 lira, aliminyum bağlantılı olanı 150 liradan fazla. içime sinmedi açıkçası. attığım linkteki ürünü sipariş verdim bir kumar oynayarak. aliexpress'te de aşağı yukarı yakın fiyatlar. ordaki yabancıların yorumlarına güvenerek aldım bakalım nasıl bişey çıkıcak. bi müddet test ettikten sonra yorumlarımı olumlu olumsuz yazarım.
    berk_cglr bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    güle güle kullanın şimdiden

TRY 84.02 22%OFF | Motosiklet bisiklet Cep telefon tutucu Standı QC3.0 Hızlı Samsung Telefon Şarj Cihazı için 2.5A USB iphone şarj cihazı Serisi telefon standı

https://a.aliexpress.com/_BOQWlz

Şunu tek geçerim. Alüminyum malzeme ve kenarlarda lestikler var telefonu çizmesin diye. Ayrıca qc 3.0 uyumlu bayağı hızlı şarj ediyo.

Motosikleti
    Nc 700 S
    arkadaşlar tutucu geldi. biraz test etme şansım oldu motorda. ondan önce bağlantıyı yapmadan telefonu koydum tutucuya elimde baya bir salladım. bırakın telefonun düşmesini telefonu bana bile vermiyor tutucu o derece sağlam alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. kesinlikle pişman olmazsınız şiddetle öneririm.
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)