Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PULSAR 200 NS Fabrika Klavuzu Örnek Yayım

Motovento
    REKLAM ALANI
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    İlgi Çekmeyecek Bir Başlık Fakat Yorumlarınıza İhtiyacım Var.

Biraz Eski Bir Pulsar 200 Ns Tamir klavuzu buldum ve türkçeye çeviriyorum.(yenileri yayımlanmıyormuş)

Bu daha ön yayım diyebiliriz. bir iki hocama attım tavsiyeleri üzerine görselleri tekrar boyutlandırdım.(pek fark hissedilemeyebilir.) sizin yorumlarınızda sunuyorum

https://www.dosyaupload.com/oe3T
    Jeansque bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biraz Eski Bir Pulsar 200 Ns Tamir klavuzu buldum ve türkçeye çeviriyorum.(yenileri yayımlanmıyormuş)

Bu daha ön yayım diyebiliriz. bir iki hocama attım tavsiyeleri üzerine görselleri tekrar boyutlandırdım.(pek fark hissedilemeyebilir.) sizin yorumlarınızda sunuyorum

Kolay gelsin.
    İzninizle ufak bir tavsiye vermek istiyorum. Yazı tipini "Arial" olarak ayarlarsanız hem okuması kolaylaşır hem de gözü daha az yorar.
    İkisini yapın aradaki farkı göreceksiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Hocam bu arada Pulsar distribitörlüğü ile bağlantıya geçip bu işi ücretsiz yapmak istediğini onlara anlatsan ileride CV ne yazacağın güzel bir tecrübe olur.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor

özelden mail adresini at, doğru düzgün fotoğraflı olanları ve enjeksiyonlu modeli atayım sana.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özelden mail adresini at, doğru düzgün fotoğraflı olanları ve enjeksiyonlu modeli atayım sana.
    Hiç Üşenmem Baştan Daha iyi Yaparım hocam. teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı Seramik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin.
    İzninizle ufak bir tavsiye vermek istiyorum. Yazı tipini "Arial" olarak ayarlarsanız hem okuması kolaylaşır hem de gözü daha az yorar.
    İkisini yapın aradaki farkı göreceksiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Hocam bu arada Pulsar distribitörlüğü ile bağlantıya geçip bu işi ücretsiz yapmak istediğini onlara anlatsan ileride CV ne yazacağın güzel bir tecrübe olur.
    kuralkan bieaz sıkıntılıdır fakat deneyeceğim. ulkerhan hocamızdan klavuzu alır isem baştan başlayacağım. arial fontu ile yazacağım tavsiyeniz üzerine
    Gerekli Kuvvet Damarlarındaki ASİL KANDA MEVCUTTUR!

M.Kemal ATATÜRK

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Yazım açısından tavsiyeler ve kurallar:
    - Eğik yazı alıntılarda kullanılır.
    - Bazı bölümlerde her kelimenin ilk harfinin büyük, dilimizde böyle bir kullanım yok (arada ben de kullanıyorum ama doğrusunu bilelim).
    - Belgede tek yazı karakteri kullanılması tavsiye edilir.

PDF belgesini şifrelemek sizin tercihiniz ama işe yaramayacağını bilin. Ekran görüntüsünü alıp metinleri görüntüden alır yine kopyalarlar; bilginize. Bence kilitlemek yerine sayfa alt kısmına not düşün ve adınızı, e-posta adresini de ekleyin.

Elinize emeğinize sağlık bu arada, herkesin işine yarayacak bir iş yapıyorsunuz.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence kilitlemek yerine sayfa alt kısmına not düşün ve adınızı, e-posta adresini de ekleyin.
    Eğer kişisel bilgilerini izinsiz eklerse yasal açıdan başını ağrıtabilir. Bunu göz önünde bulundurmak gerekiyor.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

biraz daha araştırma yaparsanız daha teferruatlı olanı bulabilirsiniz hatta ve hatta parça kodu listesi de dahil.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)