Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ehliyet kurslarının vasat eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben sırf bu yüzden en azından diğer kurslara göre daha düzgün eğitim veriyorlar diye Kadıköy'de bir sürücü kursuna yazıldım ve taaa Büyükçekmece'den metrobüse binerek gittim eğitimlere. Sınav günü sınav alanında üzerindeki ekipmanların tam olmasından anlaşılıyordu benim katıldığım kurs ile başka kursun öğrencileri.
    Bizim sınav olduğumuz dönemde zorlaştırmışlardı, parkuru bir kere turlamak yerine upuzun parkurda 35 dakika doluncaya kadar tekrar tekrar turladık ve her önemli noktada izleyip notlar alan görevliler vardı.
    Buna rağmen sınavdan sonra hemen motora binmeye başlamadım, önce kapalı alanda hakimiyet eğitimi aldım. Şimdi üzerinden zaman geçti, bir süredir de motora binmiyorum, tekrar eğitim alıp devam edeceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sırf bu yüzden en azından diğer kurslara göre daha düzgün eğitim veriyorlar diye Kadıköy'de bir sürücü kursuna yazıldım ve taaa Büyükçekmece'den metrobüse binerek gittim eğitimlere. Sınav günü sınav alanında üzerindeki ekipmanların tam olmasından anlaşılıyordu benim katıldığım kurs ile başka kursun öğrencileri.
    Bizim sınav olduğumuz dönemde zorlaştırmışlardı, parkuru bir kere turlamak yerine upuzun parkurda 35 dakika doluncaya kadar tekrar tekrar turladık ve her önemli noktada izleyip notlar alan görevliler vardı.
    Buna rağmen sınavdan sonra hemen motora binmeye başlamadım, önce kapalı alanda hakimiyet eğitimi aldım. Şimdi üzerinden zaman geçti, bir süredir de motora binmiyorum, tekrar eğitim alıp devam edeceğim.
    Salı Pazarında mı sürücü kursu eğitim verdi yoksa Salı Pazarı arkası İmam Hatip'te mi?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salı Pazarında mı sürücü kursu eğitim verdi yoksa Salı Pazarı arkası İmam Hatip'te mi?
    Benim zamanımda salı pazarındaydı. Diğer kurslara göre gayet makul buldum verdikleri eğitimleri.
    Yani tamam bir Avrupa ülkesinde bu kadar eğitimle kesinlikle A sınıfı ehliyet alamazdım ama verdiğim paraya göre gayet iyi bir eğitim almış oldum sayıyorum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim zamanımda salı pazarındaydı. Diğer kurslara göre gayet makul buldum verdikleri eğitimleri.
    Yani tamam bir Avrupa ülkesinde bu kadar eğitimle kesinlikle A sınıfı ehliyet alamazdım ama verdiğim paraya göre gayet iyi bir eğitim almış oldum sayıyorum.
    2015'de eski ehliyet sisteminde ben de Salı Pazarında eğitim aldım. 3 ders bile epey faydalı olmuştu bana. Zaten bir süre sonra İmam Hatip'in bahçesinde küçük bir alanda eğitimler yapılmaya başlandı.

Motosikleti
    Bn125
    Üzücü yanı ise benim kullandığım motor da arızalıydı. Erken eğitim gibi bir şey verdiler bana. Süre gibi sıkıntı yok bu cidden çok iui ama en kötüsü motor düşmüş ön fren yamuk ne yapcağımı bilmiyorum ön fren ile. Gidonda arıza var zor dönüyor kendileri de teyit etti. Yarın bir arayıp söyleyeceğim. Gittiğim zaman eğitimlere hala öyle olursa da dilekçeyi yollarım. Hayır bakırköydeki ciddi iyi görülen bir kurs olmasa yazılmazdım. Evimin dibindekine yazılırdım. Cidden saçmalık.

Motosikleti
    Honda Transalp xl 700
    Ankara'da gittiğim kursun iyi olduğunu sınav zamanı anlamıştım, sınav öncesinden hem güzergah hem de sınav parkurunda yerinde çalışma yaptırdılar, ekipmanlarımız çok kaliteli değil ama her zaman tamdı, olması gereken bu zaten diye üstünde durmamıştım taki diğer kursların kursiyerlerini sınav günü görene kadar. Parkuru tersten geçen mi dersin, güzergahı bilmeyenler mi dersin, hocası geç gelen mi dersin aklınıza gelebilecek herşey oldu. Bizimki de sabah 10da gidip bize parkurun orda çay demlemiş canını yediğim.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)