Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gidon tokatlayan forza 250 ler 18 mi 19 model mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Yeni motor alacagim da forza 250 ve xmax300 arasinda kaldim. Daha dogrusu suan param forzaya yetiyor. Lakin bu motorlarda gidon tokatliyormus falan diyorlar. Mesela 2018 modellerde var mi bu sorun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gidon tokatlama?Depo tokatlama hadisesi var.ecnebiler tank slapper diyor.tek teker yaparken veya ön tekerin yerle temasının kesilmesi veya gidonun serbest kalması gibi durumlarda cereyan eden bir hadisedir.maxi scooter'da oluyor mu?

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Forza’daki olay gidon tokatlama değil. Ellerinizi bıraktığınız zaman oluyor.

2018 modeller ilk seriler zaten. Onların çoğunda var.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    R25'e noldu kıvo

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Gidon tokatlama cok cok farkli bir sey.

Forza 250 2018 modellerinin bazilarinda, 50-60km hizla giderken eller birakildiginda, gidon titresiminin oldugu soylentisi var. Genelde kullanicilar ya lastik degisimi ya da balans islemi ile cozuldugunu yazmislar. Bu islemlerini garanti kapsaminda yaptirtanlar da var facebook gruplarinda. Ama bir insan gidon ile yonlendirilen bir araci kullanirken niye gidonu birakir, onu bilemiyorum tabii.

2019 model sahibiyim, titresim testi bile yapmadim, umrumda da degil pek acikcasi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)