Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cafe racer - Scrambler Ankarada usta tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim ablalarım merhaba, uzun zamandır konuları takip ediyorum birkaç benzer konu gördüm ancak tam olarak yeterli olmadı. Yaklaşık 4-5 bin Tl'ye Honda CGL125 alıp cafe racer- scrambler tarzında yaptırmak istiyorum. İlk başta kendim yapmak istedim ancak bunun için malzemem yok bu nedenle ustaya yaptırmaya karar verdim. Üniversite öğrencisiyim bütçem düşük Aliexpressden gerekli malzemeleri getirtip ustaya vermeyi düşünüyorum. Bu konuda Ankarada tavsiye edebileğiniz ustalar varsa yazabilir misiniz ? Eğer konuyla ilgiliyseniz işçilik konusunda aşağı yukarı bir fiyat verebilir misiniz ?

Motorunuza taş değmesin, şimdiden teşekküerler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eğer kesme biçme ya da fiber işi yoksa sen malzemeleri aldıktan sonra lokma seti ve Allen anahtarı olan her usta yapabilir.

(1)
    (2)

Abi birebir değil ancak örnek olması açısından görsel koydum. Motor ilk halinden değişecek baya. Bunun için arkada ve çamurlukta kesme olacak, onun harici güzel bir boyaya ihtiyaç olacak özellikle yakıt tankı için.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Çayyolu'nda önerebileceğim bir usta var kendileri böyle şeyler yapıyor. Hatta elemanlardan birinin CBR125'i var ama naked'a çevirmiş.

İsim veya adres biliyorsanız verebilirseniz eğer iletişime geçeyim bilgi alayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler