Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ucuz, ABS'li, Sakin 600'lük Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi ucuz fiyatlı bir 600'lük motor arıyorum. Onun dışında bir fiyat aralığı vermek istersem 45 maksimum diyebilirim. Genel olarak baktığım motorlar XJ6, MT-07 vb. motorlar kısacası naked fakat farklı alternatiflere de açığım. Bilmediğim modeller olabilir o yüzden her zaman farklı kişilerden tavsiye almak iyi olacaktır diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hemen alıp satma düşünceniz yoksa 2. el düşük km Suzuki Sv 650A da iyi bir alternatif olabilir. Abs var diye aklımda kalmış ama yine de araştırmakta fayda var.
    sutlusoda bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Sakinlik istiyorsanız XJ6, apaçilik istiyorsanız MT-07. Bende Diversion F kasa var. Rüzgarı daha iyi kesiyor naked modeline göre ve uzun yolda daha az yorucu.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

SV650A çok istediğim bir motor tarzından dolayı fakat bütçemi aşıyor maalesef. Diversionların da düşük kilometre olanları çok pahalı biraz fiyatı aşağı çekeyim diyorum kilometreler 50.000lere çıkıyor. Ne yapsam bilemedim. :(

Motosikleti
    cıks
    sv 650 a yı 45 bin nakitle çok rahat alırsınız sıfırı pahalıdır bakmadım ama

Motosikleti
    Maksimum bütçeniz ne kadar?
    SlimeDont bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sv 650A'nın da piyasası değişik bir şekilde arttı 1 senede. Şu an sarı sitede Suzuki Koşuyolu'nun 42000 TL.ye satmakta olduğu 13500 km.de bir motor var. O motor test motorudur, rahmetli Aea'nın test videosunda kullandığı motor, bu motor. Geçen sene bu zamanlar 28.000 TL.den ilandaydı, şu an 42.000 TL.den ilan girmişler.
    SlimeDont ve cıbılduck bunu beğendiler.

45.000 lira maksimum bütçem var. Açıkçası mt-07 almak istemiyorum. Her devirde torklu olan motorları sevmiyorum. XJ6 bana çok uygun bir motor fakat fiyatı ve piyasadan kalkmış olması hoşuma gitmiyor. Sanırsam bu seneyi pas geçip, para biriktirmeye devam edeceğim...

Motosikleti
    Alıntı SlimeDont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    45.000 lira maksimum bütçem var. Açıkçası mt-07 almak istemiyorum. Her devirde torklu olan motorları sevmiyorum. XJ6 bana çok uygun bir motor fakat fiyatı ve piyasadan kalkmış olması hoşuma gitmiyor. Sanırsam bu seneyi pas geçip, para biriktirmeye devam edeceğim...
    Hoşunuza giden bir modelse hiç düşünmeyin alın bence hocam. Ben de şahsen öyle yaptım. Keşke daha önce yapsaydım diye pişman oldum hatta. Ocak ayında gittim sıfır MT-25 aldım. Bu ay başında az bir karla satıp XJ6 Diversion F aldım. İlk sahibinden 2016 model abs'li ve 14 bin km'de. Hangi motorda mutlu olacaksanız onu alın. Erteleyerek bir yere varılmıyor. Ben erteledim, Ocak ayına göre daha fazla zararla almak durumunda kaldım. Seneye beklerseniz, bu mevcut piyasadan çok daha yüksek olacak. Seneye 250'likler 50 bin tl bandında olacağı için, yüksek hacimli motorların da fiyatları artmış olacak. İmkanınız varsa, temiz de bir motor bulursanız kaçırmayın. Altından daha kıymetli şu an araç piyasası. :D

Buyrun bu da benim ufak canavar.

fz6_fazer ve potasyum bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 ABS, Motoran Allegro 50
    Biraz yaşını almış fakat temiz bir dl650 bulunabilir

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşunuza giden bir modelse hiç düşünmeyin alın bence hocam. Ben de şahsen öyle yaptım. Keşke daha önce yapsaydım diye pişman oldum hatta. Ocak ayında gittim sıfır MT-25 aldım. Bu ay başında az bir karla satıp XJ6 Diversion F aldım. İlk sahibinden 2016 model abs'li ve 14 bin km'de. Hangi motorda mutlu olacaksanız onu alın. Erteleyerek bir yere varılmıyor. Ben erteledim, Ocak ayına göre daha fazla zararla almak durumunda kaldım. Seneye beklerseniz, bu mevcut piyasadan çok daha yüksek olacak. Seneye 250'likler 50 bin tl bandında olacağı için, yüksek hacimli motorların da fiyatları artmış olacak. İmkanınız varsa, temiz de bir motor bulursanız kaçırmayın. Altından daha kıymetli şu an araç piyasası. :D

Buyrun bu da benim ufak canavar.

https://i.hizliresim.com/pmanTr.jpg
    şunu bize satıver be ezio. temizini bulsam abs'li olmuyor, abs'li bulsam temiz olmuyor
    Ezio41 bunu beğendi.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    2012 ve üstü v-strom bakılabilir.

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu bize satıver be ezio. temizini bulsam abs'li olmuyor, abs'li bulsam temiz olmuyor
    Daha yeni aldım motorumu. Şu an için memnunum. Bu gidişle başka motor alamam zaten. Benim için nirvana bir modeldi. Yüksek cc ve racing sevmiyorum. Bu fiyat aralığında konforlu ve temiz başka motor yok.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni aldım motorumu. Şu an için memnunum. Bu gidişle başka motor alamam zaten. Benim için nirvana bir modeldi. Yüksek cc ve racing sevmiyorum. Bu fiyat aralığında konforlu ve temiz başka motor yok.
    öv daha öv. biz de sahibinden.com'un hisse sahibi gibi siteyi alt üst edelim. sırf abs'li temiz 4 silindir için

Motosikleti
    öv daha öv. biz de sahibinden.com'un hisse sahibi gibi siteyi alt üst edelim. sırf abs'li temiz 4 silindir için
    ABS olmayanlarına bakmayın hocam zaten. 2016 ve 2015 modellerine bakın. Temiz bulduğunuz zaman alın hemen. Çünkü fiyatlar her geçen gün artıyor maalesef. XJ6 zaten blok olarak uzun ömürlü bir motor. 300 bin km görenler var. Bakımları düzenli yapılmış olsun yeter ki.

Bende senin gibi arayış içindeydim öncelikle tavsiyem test sürüşü yap hangi motosikleti istiyorsan. Ben mt-07 kullandım sevemedim sv650a çok iyi geldi senin istediğin tarzda sanırım çünkü 5 bin devre kadar 250 cc gibi tepkileri ama ondan sonra karamürsel sepeti miyim ben ayağını denk al dedirtir 250 cc den sonra 3 bin km dir kullanıyorum memnunum alıştık birbirimize.Evladiyelik istiyorsan,hemen satmam diyorsan al derim. Mt 07 almamamın diğer nedeni her yerde aynı motoru görmeyi sevmiyorum farklı olmak iyi bence

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Aradığın özellikleri karşılayacağını düşünerek, Kawasaki Er-6F/N düşünebilirsin belki.

En son sanırım 2016-ABS modelleri var, 45 000 TRY civarı
    2013 - 2015 ABS modelleri de 35 000 TRY - 40 000 TRY civarı .. malum sitede mevcut ..
    tommygun bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    küçük gelmesin sana

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanı veren abla 4 senedir Suzuki Bandit sürdüğünü sanıyormuş bence.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)