Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ufaktan bi giriş yapalım dedik MT09

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Korona muhabbetine istanbuldan kaçıp nisandan beri marmaristeyim. Can sıkıntısına önce motoru kargoyla marmarise getirttim sonrada gopro 7 black çözüp haftada 2 3 gun motorla gezerken çekim yapmaya başladım. Bir süre sonra bi kanal açıp konuşmadan sadece gazlama videoları koyma kararı aldım ve yeni bebeğim "beSafe" Youtube kanalımı ve instagram hesabımı açtım , bugun ilk videoyu paylaştım bakalım görüşleriniz ne olacak neler iyi neler eksik neleri düzeltmeliyiz sizce?

-Rüzgar sesinden bende sikayetci oldugum ıcın bugun recorder siparişini verdim harici olarak çantadan ses kaydı alarak çekicem sıradaki videoyu
    İnstagram: https://www.instagram.com/besafemt09/

tommygun ve berk_cglr bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    cok guzel knk,bir de rüzgar sesini bi tık azaltabilsen süper olur.
    diğer boktan kanallar gibi bugün söle yapcaz böle yapcaz tarzı muhabbetlere hiç gerek yok,bu tarz motorun sesinin,vites geçişlerinin belirgin oldugu videolar daha güzel bence.
    abone oldum,basarılar dilerim kazasız belasız.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Kusura bakmayın ama, daha ilk saniyelerde makas atan, sağdan silme geçerken bunu kaydetmekten hicap duyardım ben olsam.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Kardeşim alınma ama çok kontrolsüz kullanıyorsun. Bir kaç kere refüje gireceksin sandım. Aman dikkat et. Mt9 affetmez

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok guzel knk,bir de rüzgar sesini bi tık azaltabilsen süper olur.
    diğer boktan kanallar gibi bugün söle yapcaz böle yapcaz tarzı muhabbetlere hiç gerek yok,bu tarz motorun sesinin,vites geçişlerinin belirgin oldugu videolar daha güzel bence.
    abone oldum,basarılar dilerim kazasız belasız.
    Sağolasın barışım rüzgar işini halledicez inşallah
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    NFS 2 vardı 97 yapımı, onda gibi hissettim.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın ama, daha ilk saniyelerde makas atan, sağdan silme geçerken bunu kaydetmekten hicap duyardım ben olsam.
    Abim doğru diyosunda gençlik işte eşşekliğimize doymuyoruz sevgilerle

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NFS 2 vardı 97 yapımı, onda gibi hissettim.
    İyi mi kötü mü anlayamadım desem :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kamerayı çene altına alın, harici ses kaydını da sele altına koyun. Altınızdaki motor Mt-09 sonuçta, sağ şeritten 150 cc'lik bir commuter gibi sürekli gitmeniz beklenemez ama yine de trafik kurallarına uyup dikkatli olmaya gayret gösterin. Kazasız belasız sürüşler, hayırlı olsun.

Şu şekilde ayarlarsanız çiçek gibi olur.

Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam sanki vites atarken sıkıntı yaşıyormuşsunuz gibi geldi.
    birde kamerayı düz değil ters koyarsanız biraz daha çenenin altına kalacak şekilde görüntü daha güzel olur

gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Eleştiriye açıksanız birkaç tane de benden gelsin. Özellikle virajlarda yolun kirli kısmını çok kullanıyorsunuz. Bir de viraj çizginizi gözden geçirmenizde fayda var. Birçok sefer dardan girip açılıyorsunuz. Yol geniş ve tek yön olduğu için belki problem hissetmiyorsunuz ama viraja dardan girince gerisinde ne var görmek çok zorlaşıyor bilirsiniz.

Öte yandan bariyerde 9 kemiğini 18 kemiğe çıkarmış biri olarak söyleyebileceğim şey, bariyerler bu hızda asla affetmez. Allah korusun.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sanki vites atarken sıkıntı yaşıyormuşsunuz gibi geldi.
    birde kamerayı düz değil ters koyarsanız biraz daha çenenin altına kalacak şekilde görüntü daha güzel olur
    Evet ya o sabah qs biraz sacmaladi hic yapmazdi yada ben uyku sersemi tam atamadim suanki kameranin cenesine baska turlu yapistiramiyorum ama baska bi alternatif bulmaya calisicam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı gokhan85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleştiriye açıksanız birkaç tane de benden gelsin. Özellikle virajlarda yolun kirli kısmını çok kullanıyorsunuz. Bir de viraj çizginizi gözden geçirmenizde fayda var. Birçok sefer dardan girip açılıyorsunuz. Yol geniş ve tek yön olduğu için belki problem hissetmiyorsunuz ama viraja dardan girince gerisinde ne var görmek çok zorlaşıyor bilirsiniz.

Öte yandan bariyerde 9 kemiğini 18 kemiğe çıkarmış biri olarak söyleyebileceğim şey, bariyerler bu hızda asla affetmez. Allah korusun.
    Yorum icin tesekkurler. Oncelikle saga donerken cok fazla cizgiden sapma oldu sebebinide aciklayayim motor 3 aydir yatiyordu saga donerken gidon asiri titriyor ve kontrol kaybi yasatiyordu o gunden sonra balance yapmaya goturdugumde lastigin uzun sure yattigi icin yamuldugunu soylediler. Bunu dikkate alarak izlerseniz saga donuslerfe 130 135 bandinda takili kaliyor motor yatarak donmeye calistigimizda. Yol kirliligine dikkat etmedim daha dikkatli olurum

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    video formatın galiba 4:3 onu 16:9 yaparsan güzel olur birde büyük ihtimalle rüzgar sesinden dolayı renderde gürültüyü kesmişsin bu motorunda sesini boğuklaştırmış, dediğin çözüm yolu güzel olabilir evet. onların dışında gayet güzel başarılarınızın devamını dilerim.

Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya o sabah qs biraz sacmaladi hic yapmazdi yada ben uyku sersemi tam atamadim suanki kameranin cenesine baska turlu yapistiramiyorum ama baska bi alternatif bulmaya calisicam

goproların kendi iskeletleri var onlardan alıp lego gibi birleştire birleştire çeneye doğru yaklaştırabilirsin şuan ki kaskında

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Güzel olmuş beğendim, arkadaşlar yorumlarda belirtmiş neredeyse söyleyeceğim her şeyi. 09 Kullanan gençlerin hangisi yapmaz ki bunlar? Yapar bunu durduramazsın bana kalırsa. Fakat bir nebze daha hafifletilirse bu durumlar. Sizin için iyi olabileceği görüşündeyim.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı AleniDesais adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video formatın galiba 4:3 onu 16:9 yaparsan güzel olur birde büyük ihtimalle rüzgar sesinden dolayı renderde gürültüyü kesmişsin bu motorunda sesini boğuklaştırmış, dediğin çözüm yolu güzel olabilir evet. onların dışında gayet güzel başarılarınızın devamını dilerim.

goproların kendi iskeletleri var onlardan alıp lego gibi birleştire birleştire çeneye doğru yaklaştırabilirsin şuan ki kaskında
    Evet 1440p cektim acemiligime geldi bunlar sonra wide cekicem ve gurultuyu azaltmak icin biraz fedakarlikta bulundum butun tadi kacti aslinda ama siradakinde cok daha guzel olacak inaniyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş beğendim, arkadaşlar yorumlarda belirtmiş neredeyse söyleyeceğim her şeyi. 09 Kullanan gençlerin hangisi yapmaz ki bunlar? Yapar bunu durduramazsın bana kalırsa. Fakat bir nebze daha hafifletilirse bu durumlar. Sizin için iyi olabileceği görüşündeyim.
    E bi aboneligini aliriz o zaman begendiysen
    AleniDesais bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru tekere hunharca alan, kaldirmayi ve indirmeyi bilmedigi icin amortisor, motor ve rulmanlarin canina okuyan denyolarin aksine senin tekerine bayildim babus tereyagi gibi tertemiz.

En cok bu dikkatimi cekti paylasayim dedim

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru tekere hunharca alan, kaldirmayi ve indirmeyi bilmedigi icin amortisor, motor ve rulmanlarin canina okuyan denyolarin aksine senin tekerine bayildim babus tereyagi gibi tertemiz.

En cok bu dikkatimi cekti paylasayim dedim
    Cok tesekkurler yorumun icin abone olup daha iyilerini gormeye ne dersin senin kadar iyi motor temizleyemesekte bizimde elimizden bisiler geliyor
    Sj's bunu beğendi.

gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol kirliligine dikkat etmedim daha dikkatli olurum
    Yolun kirli kısmından kastım aslında şu. Malum her zaman her yolun en kirli kısmı; yolun en dışındaki ve en içindeki şerit çizgilerinin, üzeri ve dışarıda kalan kısımlarıdır. Malum o bölgeler araçlar tarafından kullanılmadığı için toz, toprak, herşey bu kısımlarda kümeleniyor. Yoksa videoda yolun kirli kısımlarına bakarak söylemedim ; )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Profilinde "Forumdan süresiz uzaklaştırıldı" yazan birisi tekrar nasıl aktif olabiliyor enteresan.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profilinde "Forumdan süresiz uzaklaştırıldı" yazan birisi tekrar nasıl aktif olabiliyor enteresan.
    Allah buyuk

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    https://www.youtube.com/watch?v=VQbv4i_ghes
    şu kıvamı yakalayabilirsin bence

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)