Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tshirtler hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar artık bu olay nereye varıyor anlamadım 134 kişiden 40 kişi para yatırıp tshirt talep ediyor ama hala görünürde birşey yok

birde geçen gün başka bir site adresinden gelen maille saskınlığım iyiden iyiye arttı

gelen mailde protesto tshirtlerinin bi siparişte adrese teslim olacagı yazıyor ilgili kişi olan faramarz azar ın da sitede köşesi var bu konuda bilgi almak istiyorum crato bi açıklama gerekiyor gibi yok bu konu becerilemediyse kendim yapıcam inadına bi tshirt madara olduk tüm aleme

yorum diğer kullanıcılarındır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sözünü ettiğin siteyle bizim tişörtlerin alakası nedir? Biraz daha açar mısın? Ayrıca crato nun ilgili konuda verdiği bilgiye göre bu ayın 15.de siparişler verildi ancak üretilir, acele etmeyin.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tshirtler çıktı ...zannedersem yarın sizlerew bu konuda aydınlatıcı bir bilgi verilecek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

hadi hayırlısı o zaman bekleyelim biraz daha

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    evet noldu tişörtler arkadaşlar bilgi lütfen yarın d enmiş 5 gun geçmiş??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    T-shirt + Sticker pls pls pls

Kargo ücretini de bana ödetin. Birisi bi kargoya verme zahmetinde bulunsun lütfenn. Yarınki açıklamadan sonra direk yayınlıyorum adresimi ona göre
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla Mod ların hiçbirinde ses yok... Neler oluyor anlamadım ? Ben kimseye ulaşamıyorum? Özelden yazıyorum cevap bile gelmiyor ? Msn de kimse yok ? Tel açıyorum ulaşılamıyor ? Neler Oluyor ?
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    evet arkadaşlar ben yaklaşık bir ay önce tshirt talebinde bulundum bekliyorum hala ve bekliyeceğimde ...o tshirtleri mutlaka giyecem..

Sponsor Firma NBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam ArkadaŞlar Çikarma İsteyenler Bİzİm Burdan Alabİlİrler .
    Bbrr Tshort İÇİn Bİzm Burda DaĞitim YaĞabİlİrİz.
    [CENTER][B][URL="http://www.nbcmotors.com/iletisim.html"]NBC MOTORS Göztepe[/URL][/B]
    [I]Fahrettin Kerim Gökay Cad. No : 264-1 34100 Sahrayicedid KADIKÖY-İSTANBUL
    Tel: (0 216) 368 31 11 info@nbcmotors.com[/I][/CENTER]

nbc motora düşüncesi için teşekkürler ama sanırım önce tshirtlerin yaplması gerek

birde arkadaşlar bu işten ses cıkmıyo kalıp parası olarak 30-40 ytl istiyorlar bi keelik birde tshirt parası merter de 2ytl ye tshirtler varmış kendim yapıcam olmazsa ama bu iş başarılamadıysa haberimiz olsun bari verilen 30-40 ytl ni,n lafımı olur

istenilen sadece bilgi

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.hepsiburada.com/productde...id=ofisep41154
    Yukarıdaki ürünü de düşünebilirsin.

Tişörtler çıktı dedikten sonra 6 gün geçmiş, sorun nedir?
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Tişört işini organize eden Crato arkadaşımız küçük bir kaza geçirdi geçen hafta, bir şeyi yok ama şu an iyi.

Konu hakkında bugün kendisi ile görüşüp dağıtımın nasıl yapılacağına karar vereceğiz, İstanbulda olanlar nerelerden alacak? İstanbul dışında olanlara nasıl kargo yapılcak bunlar önemli işler.

Tişörtler basıldı bugün benim elimde olacak.

Saygılar...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    gerekli açıklama bu başlıkta mevcuttur.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=18480
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler