Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumu değiştireceğim ama(yer sorunu)

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar herkese. Kuba blueberry kullanıyordum motorumu değiştirip XMAX almaya karar verdim..şu an Küba’yı apartmanda saklıyordum ama binaya ucu ucuna giriyor XMAX sığmayacaktır. Evime en yakın kapalı otopark 1.5 km uzakta. Yakında bir otel vardı orayı aradım onlarda abonelik falan yok dediler sadece otel müşterileri koyabiliyormuş.
    Yer sorununu çözemiyorum benimle aynı durumda olan var mı ne yapabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    Benimde öyle bir derdim vardı kayınpeder kaşınmayan yeri kaşımayacan dedi. Adam haklı dedim. Vazgeçtim. Şehir içi küçük motor iyidir.
    ojo bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Portatif garajlar var motor boyutunda onları yaptırabilirsiniz. Kırılmaz degil tabi onlar da ama baya gürültü çıkarır deşmeye çalışırlarsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Motokabin deniyor sanırım metal olanlarına.

Alıntı Motorumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde öyle bir derdim vardı kayınpeder kaşınmayan yeri kaşımayacan dedi. Adam haklı dedim. Vazgeçtim. Şehir içi küçük motor iyidir.
    En son öyle olacak heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Portatif garajlar var motor boyutunda onları yaptırabilirsiniz. Kırılmaz degil tabi onlar da ama baya gürültü çıkarır deşmeye çalışırlarsa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Motokabin deniyor sanırım metal olanlarına.
    Açık otoparkta yer sıkıntısı var zaten bina hayatta izin vermez bunlara

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Benim xmax'ı abus zincir kilitle apartman önünde ağaca zincirliyorum. Bir de kurcalayan olursa hiç olmazsa ses yapsın diye alarmlı disk kilidi var. Üzerinde toz falan olmasın diye branda örtüyorum hem dikkat çekmemiş oluyor fazla.
    Tabi kasko da şart, yoksa ne kadar kilit falan da olsa çalarlar.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Aynı durumu yaşadım. Motosikletim hırsızların göz bebeği olan mt25 ve kapalı alanım yok. En başta kasko yapman şart, özellikle İstanbul'daysan.
    Sonra ben apartmanın arkasında istinat duvarına URBAN zemin bağlantı aparatı ve ABUS 8077 zinciriyle birlikte satılan kilitle bağladım.
    Bir senedir hiç sıkıntı yaşamadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)