Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

BMW G 310 GS İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafi acilmisken, yahu o Fortnine videolarinin kalitesi nedir oyle yahu...

Buyuk TV kanallari icin uretilmis profesyonel uluslararsi yapimlar halt etmis yaninda...

Konu, tema, senaryo, cekim, yapim, hepsi mukemmele yakin yahu. Ne kadar vakit harciyor acaba bir videoya cok merak ediyorum.
    Efsane, ama arkada çok sağlam ekip var belli. Çok sık da video yapmıyorlar, iyi vakit harcıyorlar. Oldukça pahalıya çıktığı belli. Motosiklet kanallarının Top Gear'ı gibi bir şey herhalde Fortnine. (Top Gear'ın bazı bölümlerinin maliyetinin 2-3 mio USD gibi tutarlara çıktığını okumuştum, ne kadar doğrudur bilmiyorum ama mantıksız da gelmiyor...)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben az önce gayet güzel eline verdiğimi düşünüyorum. hazmedemedin tabi anca bunları yazabildin sende öyle klavye başından konuşmak kolay geliyor sizin gibi gençlere.
    Şimdi yine güzel bir atasözü ile bir anlatım gerçekleştireyim.

El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış

Barkın'la çalışırken sinema/tv mezunu bir genç kardeş gelmişti. Premiere değilde Corel ile kurguları 3-4 günde değil 3-4 saatte yapacağını iddia ediyordu... Sonrasında çok kalamamıştı ne yazık ki. Corel gibi iğrenç çıktı veren bir ilkokul seviyesi programda daha 1080p video render etmeyi bilmeyen bu söylediğiniz minvalde bir arkadaş...

Benim işim ise bambaşka olmasına rağmen Gökhan Eren hocam video düzenleme işini bana verdi. Kanalına yaptıklarımın işim uzaktan yakından alakası yok, kendimi de övüyor falan değilim kesinlikle, kaldı ki benim işim değil bu ama nice işi olanları cebimden çıkarabileceğimi söylüyorlar... Onların yalancısıyım

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafi acilmisken, yahu o Fortnine videolarinin kalitesi nedir oyle yahu...

Buyuk TV kanallari icin uretilmis profesyonel uluslararsi yapimlar halt etmis yaninda...

Konu, tema, senaryo, cekim, yapim, hepsi mukemmele yakin yahu. Ne kadar vakit harciyor acaba bir videoya cok merak ediyorum.
    Ben de Barkın'ı izler gibi izliyorum. Adamı benzetiyorum fikir üretkenliği olarak. Belki kimilerine göre Barkın'dan çok daha kaliteli sonuçlara sahip Ryan ama milletin bilmediği Barkın'ın elinde kalifiye personel olmamasıydı. Yoksa yatırım dersek 4 takın Sennheiser EW100 G3 vardı mikrofon tarafında. Buraya fiyatını yazmayayım merak eden araştırsın

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efsane, ama arkada çok sağlam ekip var belli. Çok sık da video yapmıyorlar, iyi vakit harcıyorlar. Oldukça pahalıya çıktığı belli. Motosiklet kanallarının Top Gear'ı gibi bir şey herhalde Fortnine. (Top Gear'ın bazı bölümlerinin maliyetinin 2-3 mio USD gibi tutarlara çıktığını okumuştum, ne kadar doğrudur bilmiyorum ama mantıksız da gelmiyor...)
    Biz de bu videoya 115 tl harcadık. çekim bitince güzel bi kıymalı pide ve tahinli yedik. hehe.

Fortnine, Motogeo falan bunlar ciddi mânada sponsorlu ve büyük bütçeli projeler. Hakkını veriyor herifler.
    Cyan bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fortnine sponsorlu değilde sanki kendi sattığı sayfası sayesinde bu işleri yapıyordu gibi hatırlıyorum...

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Eleştirilecek şeyler var mı? İlla ki.
    Beğenmediğim şeyler var mı? İlla ki.
    Ama bunlar benim düşüncelerim ve kimseyi bağlamayacağını da biliyorum
    *
    Emek verdiğin belli; belirli bir akışın, yayın mantığın olduğu ortada. Uğraştığın, müzik, değişik çekimler yaptığın da görülüyor; işte bunlar yayıncılığını takdir etmem için yeterli. Aslına bakarsan takdir etmek zorundayım da çünkü: "Marifet, iltifata tabidir."
    *
    Üretiyorsun, o halde hedefsin.
    Yapamayan herkesin dili seni konuşacak, zaten susmuyorlar da sağ olsunlar
    *
    Haddim olmayarak sana tavsiyem, kimseyi dinlememen, moralini de bozmaman. Neticede her şey senin verdiğin kadar değerli olacak, saldırarak var olmaya çalışanlara gereksiz kıymet göstermek gereksiz zaman kaybı çünkü.
    Nereden biliyorsun dersen kırk beş yıllık ömrümde, motosiklet kulübü ve derneğinde, toplamda milyona yakın ziyaretçili motosiklet günlüğümde hep bu insanlarla muhatap oldum, çok çok azı eleştiri yapabildi, gerisi hep...
    *
    Unutmadan: ailecek keyifle seyrediyoruz
    Mamba09 bunu beğendi.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı mustafaat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleştirilecek şeyler var mı? İlla ki.
    Beğenmediğim şeyler var mı? İlla ki.
    Ama bunlar benim düşüncelerim ve kimseyi bağlamayacağını da biliyorum
    *
    Emek verdiğin belli; belirli bir akışın, yayın mantığın olduğu ortada. Uğraştığın, müzik, değişik çekimler yaptığın da görülüyor; işte bunlar yayıncılığını takdir etmem için yeterli. Aslına bakarsan takdir etmek zorundayım da çünkü: "Marifet, iltifata tabidir."
    *
    Üretiyorsun, o halde hedefsin.
    Yapamayan herkesin dili seni konuşacak, zaten susmuyorlar da sağ olsunlar
    *
    Haddim olmayarak sana tavsiyem, kimseyi dinlememen, moralini de bozmaman. Neticede her şey senin verdiğin kadar değerli olacak, saldırarak var olmaya çalışanlara gereksiz kıymet göstermek gereksiz zaman kaybı çünkü.
    Nereden biliyorsun dersen kırk beş yıllık ömrümde, motosiklet kulübü ve derneğinde, toplamda milyona yakın ziyaretçili motosiklet günlüğümde hep bu insanlarla muhatap oldum, çok çok azı eleştiri yapabildi, gerisi hep...
    *
    Unutmadan: ailecek keyifle seyrediyoruz
    Ne güzel, motive eden bir yorum bu. Çok teşekkür ederiz, iki kez okudum.
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar N250, Hero X pulse 200
    Şu motora şuan 280.000 isteniyor.
    Eski bir kullanıcısı olarak kesınlikle bu fiyatı hak etmiyor.
    Parça sıkıntısı had safada. Ya Borusana parayı bayılıcan ya da Almanya'dan getirtcen.
    Hava filtresi 2022 yazında 1000 TL idi şimdi nedir bilinmez. Tek silindir bir motora bu para çok çok fazla.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler