Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mondial 125 Drift L motoru almayı dusunuyorum kullanan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    sıfır olarak 2014 yılında aldıgım kuba xcg150 yi sattım tekrar bir motor alıcam gene sıfır olsun istiyorum Mondial 125 Drift L yi gordum yakısıklı bir motor parası biraz cok gibi 11 12 ye denk geliyor plaka fln tekrar cıkarıcam bu motoru kullanan varmı aldımmı gene 5 6 sene binmeyi dusunuyorum rizede köyde kullanıcam biraz dusuk cc beni yorarmı cok daha once kullandıgım motor 150cc idi anca yetiyordu baska bunun kadar yakısıklı sıfır 10 12tl arası motor bulamadım internette

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu bence yakışıklı değil. garip bir iticiliği var.

motor blogu saglamdır hoştur emsallerine göre.

150 cc e anca yetiyordu diyip 125 e düşmek biraz garip.

hocam sıfır diyorsan aklıma motor gelmıyor, ikinci el desen bişiler derdim.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Mondial Xtreme Max 200 var ona bi bak dene.

Motosikleti
    falcon deserd 277
    yani 150cc ile aynı gibi tork kw si falan fark yok diyenler var 125 le 150 arası Rize de oturuyorum bu bolgede ve yakın illerde 2.elde istedigim düzgün motor yok ve cok fiyat biçiliyor yatmıs kalkmıs motorlara tek tek motor markalarının sattıgı motorlara bakıyorum anlamıyorumda cogu 2.el gordugum 2019 motor 2020de sitesinde sıfırı satılmıyor bu nedir 1 sene uretip daha üretimi yapılmıyormu yoksa bayilerde satılıyormu trabzon rize bu kısımlardaki bayileri arıyorum acmıyorlar işim gücüm var gidemiyorumda suan bi acsalar elinde ne var diye sorcam ulan koronadan hiç zarar etmemiş motor bayileri millet heralde parası cok var telefonlara bakmıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

onuda almayı dusundum benim pederde arada gezmek için alıyordu dier motoru ufak oldugu için selesi zorlanıyordu bunu gosterdigimde göt keser alma olum diyor :D babamında az gönlü olsun aracımız var ama motorda biraz keyif birazda işe gidip gelirken yakıttan kazanıyım diye almak istiyorum

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Eskisini al yenisi enjeksiyonlu ne çıkacağı belli değil...

drifte enjeksiyon mu koymuşlar abow

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    drifte enjeksiyon mu koymuşlar abow
    Sadece drift olsa iyi, şuan sıfır sattığı bütün modelleri enjeksiyonlu sanırım. Cgye superboya dayamışlar enjeksiyonu kontak aç-kapa yaparak egzoz patlatan tayfa bakalım şimdi nasıl egzoz patlatıcak :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yeni kasanın görünümü daha güzel olmuş bence.
    benhasan bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon deserd 277
    yani eski kasaya gore daha alımlı gorunuyor mesaim geceye gecince gidip bayilere bakıcam satılıyormu diye 250cc gibi etli duruyor begenirsem alıcam o gün

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    enjeksiyonlu motora her usta bakmaz, baksa da anlamaz. kara düzen karbüratörlü bir model almak en iyisi.
    plectrum bunu beğendi.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Bence sıfır istiyorsan bayilerde kalan sıfır 150 Mh Drift' lerden al. Aynı özelliklerde olan Kd 125 F i kullandım benim 125 mh drift'ten ona geçince biraz güçsüz hissettim. Ki zaten kağıt üstünde de gücünün düşük olduğu görülüyor.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Köye 200cc enduro daha iyi gelir, seleyi takviye ile halledersin. Drift in siyah rengini gördüm dün, motor baktırıyor kendine şık olmuş

Motosikleti
    falcon deserd 277
    yani suan mesaim geceye gecsin gidip rize trabzon bolgesini gezcem bayileri bneler telefonlara bakmıyorlar suan sıfır motor almanın derdindeyim 2.el güzel motor yok bu bolgede cunki burda motor pek kullanılmıyor herkez ucuz cg cita tipi motorlar kullanıyor alıyor satıyor istedigimi bulamıyorum bu sıfır cıkan motorlarda hepsi euro4 e gore uretiliyor artık heralde her baktıgımda enjeksiyonlu

Merhabalar modial kd125f hakkında görüşleriniz nelerdir önerirmisiniz malzeme kalitesi oturma gidişi top speed vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sıfır istiyorsan bayilerde kalan sıfır 150 Mh Drift' lerden al. Aynı özelliklerde olan Kd 125 F i kullandım benim 125 mh drift'ten ona geçince biraz güçsüz hissettim. Ki zaten kağıt üstünde de gücünün düşük olduğu görülüyor.
    Merhabalar modial kd125f hakkında görüşleriniz nelerdir önerirmisiniz malzeme kalitesi oturma gidişi top speed vs.

Bu motor 12 bin etmez yazık o kadar parayı gözden çıkardıysan pulsar ns 200 bak ikinci el temiz bulursun köy yolu yokuşsa 125 lik motor tatmin etmez

Motosikleti
    falcon deserd 277
    Yok bulamadim bugün Rize Trabzon bayileri gezdim belki hani 2019 motor bulurum 2020cikaririm trafiğe alırım diye bakım dedimde bulamadım fabrikadan getircez diyorlar motoruda görmeden almak istemedim buyukmu kucukmu bilemedim aldımi kurye motoru gibimi durur düşüncesi vardı aklımda internette göründüğü gibi olmuyor yaşadım daha onceden Mondial evo1 de vardı oda 125lik olunca ondada karar kilamadim döndüm geri alamadan 2.el yok burda düzgün motor km düşük araçla devam şimdilik 2.el takip ediyorum güzel satan çıkar elbet onu alırım suanlik istediğimi bulamadim

Hava soğutmalı motora 12 k verilmez zaten boşver letgoda vs bulursun ns 200 tarzı motor burda çok var

Alıntı Alper24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava soğutmalı motora 12 k verilmez zaten boşver letgoda vs bulursun ns 200 tarzı motor burda çok var
    Hava soğutmalı motor ile dünyayı gezersin gezdilerde. Zaten kim sehir icinde hararet yapacak kadar geziyor.
    Hava soğutmalı motor rüzgarı yedikçe sıkıntı cikarmaz. 1,2 saatte zaten mola ihtiyacı hissediyorsun. Ha bende 3,4 saat dayanacak kadar toto var dersen bilemem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Suanki Türkiye şartlarında butcen kısıtlı ise kronik sıkıntıları olmayan ve serviste bakım gerektirmeyecek modelleri araştır. Yağını filtresini kendin degiseceksin. Malum 100 150 cc bir motorun sadece yağını 150 tl degisiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı burak5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır olarak 2014 yılında aldıgım kuba xcg150 yi sattım tekrar bir motor alıcam gene sıfır olsun istiyorum Mondial 125 Drift L yi gordum yakısıklı bir motor parası biraz cok gibi 11 12 ye denk geliyor plaka fln tekrar cıkarıcam bu motoru kullanan varmı aldımmı gene 5 6 sene binmeyi dusunuyorum rizede köyde kullanıcam biraz dusuk cc beni yorarmı cok daha once kullandıgım motor 150cc idi anca yetiyordu baska bunun kadar yakısıklı sıfır 10 12tl arası motor bulamadım internette
    https://i.hizliresim.com/MFey7g.jpg
    Tvs apache rtr 180 düşündün mü? 👌

mr 150 yi 1.5 sene kullandım, driftler ile neredeyse aynı motor bloguna sahip.

hava sogutmalıdan bişi olmaz diyorsunuz ya , belki ybr de olmaz ama mondial de olur.

90 kilo adam iken manisa izmir arası yokuşlarda motor o kadar ısınıyor ki bacağını yakmaya başlıyor, selen alttan ısınmaya baslıyor.

15 dk Dur kalk yaptıgın trafikte o kadar ısınıyor ki mola vermek zorunda kalıyorsun.

Su an bir japon olmasa bile su sogutmalı motordayım, o kadar zorlamaya ragmen sadece 1 kere fan actı. benden öcneki sahibi de 200 km sonra artçı ve yük ile kullanırken 1 kere fan açtıgını söylemişti.

Kısaca 12 bin tl yi hava sogutmalı çin e vermek akıllıca değil.

Arkadaş ybr kullanıyor, onda böyle şeyler yokmuş ya da japon diye b.k sürdürmüyor bilemem

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Motor güzel olmasına güzelde süprizli çıkabilir.Süpriz dediğim 0 motordan beklenmeyen sorunlar verebilir servislerde uğraşmak istemez kullanıcı hatası der başından atar,motorla bi başına kalabilirsin bunuda göze al derim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)