Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik alacak yer bulamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YZFR25
    Normalde minimum 1 ay araştırma 1 ay alma sürecim olmadan lastik almam fakat muaynem geldiğinden dolayı acil lastik alma girişiminde bulundum.

Mitas sportforce+ yada rosso II alıcam. Fakat bakıyorum bakıyorum takım olarak bulamıyorum yani birinin olup diğerinin olmadığı yer var heraldede oda gven mi vermedi ne hatırlamıyorum.

Yani paramla lastik alamıyor gibi hissediyorum önce bulmam beklemem lazım gibi piyasa neden böyle ? Ya da önereceğiniz bi site var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Salgın nedeniyle araç muayene süreleri uzatıldı
    Süresi gelen araç muayenesini 3 ay içinde gerçekleştiremeyen motorlu taşıt sahipleri, işlemlerini bu sürenin bitiminden itibaren 45 günde yapabilecek."

Motosikleti
    YZFR25
    Alıntı ojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Salgın nedeniyle araç muayene süreleri uzatıldı
    Süresi gelen araç muayenesini 3 ay içinde gerçekleştiremeyen motorlu taşıt sahipleri, işlemlerini bu sürenin bitiminden itibaren 45 günde yapabilecek."
    Aynen polis çevirdi böyle söyledi ama muayneler açıkmış bende bekletmek istemedim ülkede polisler belli biri gelir yazacağı tutar

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    Mitas sport force için mitas türkiye ile instagramdan iletişime geçebilirsiniz. Ben oradan aldım.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Lastikdeposu.com ile iletişime geçin
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)