Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ufak tefek isler icin motosiklet onerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Merhaba,

Halihazirda bir Yamaha Maxiscooter sahibiyim. Ancak sehir icindeki ufak islerim icin ve satmamak uzere uzun donemli bir motor almak istiyorum.

Butcem maksimum 6.500.

Onume cikan modeller
    Honda Fizy
    Bajaj Discover 150F
    Kuba Trendy 50cc

Ozellikle bir istegim yok sadece temiz olmasi. Bajaj 1 tane buldum ama Bajaj i bilmiyorum hic. Kullanicisi varsa ne soyleyebilir. Fizy hakkinda ne soyleyebilirsiniz? Kuba Trendy ufak isler icin ideal diyorlar ama uzun kullanimda sorun cikarabilirmis.

Maks 25 km yapacagim tek seferde gunde ise maks 50.

Baska bir talebim yok.

Simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Tvs Scooty Pep derim. Babam anasını ağlatarak kullanıyor maşallah hala bir masraf çıkarmadı. Muhtemel 40000 km lere geldi motor. Yazdan yaza yağ değiştirir yazın biner sadece kışın arada ben binerim acaba motoru kitleyecek mi falan diye bekliyorum hiç başıma gelmedi hala. O yüzden baya sağlam. Çok çok az yakıyor. Top speed 90 km/s o da 75cc olan. Önünde 3 adet askı var önü baya boş çoğu şeyi koyabilirsin. Koltuğun altı yana doğru pek geniş değil o yüzden tam kask sığmıyor. Parçası biraz tuzlu.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    125 st sahibiydim eskiden.

150f yakit cimrisi ve guzel bie motor.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs Scooty Pep derim. Babam anasını ağlatarak kullanıyor maşallah hala bir masraf çıkarmadı. Muhtemel 40000 km lere geldi motor. Yazdan yaza yağ değiştirir yazın biner sadece kışın arada ben binerim acaba motoru kitleyecek mi falan diye bekliyorum hiç başıma gelmedi hala. O yüzden baya sağlam. Çok çok az yakıyor. Top speed 90 km/s o da 75cc olan. Önünde 3 adet askı var önü baya boş çoğu şeyi koyabilirsin. Koltuğun altı yana doğru pek geniş değil o yüzden tam kask sığmıyor. Parçası biraz tuzlu.
    Öne baya büyük alet çantası sığıyor bizim tesisatçı komşu da kullanıyor bunu. Şehir içinde çok pratik hafif bir motor

Kuba trendy yerine blueberry öneririm. Trendy aşırı küçük ve selesi tek kişilik. Blueberry daha kalıplı seleye iki kişi oturabiliyor gidişide güzel.
    Birde zaten maxiscooteriniz varmış çift MTV çift sigorta gibi masraflara girmemek için 50cc daha mantıklı.
    Diğer markalardan bişey öneremem ama kuba trendy yerine blueberry tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler