Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik kazalarında Aktif olmak..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Merhaba tüm MT ailesi,

Aranıza katılmam çok eski olmadı fakat, hergün rutin olarak maillarımı nasıl kontrol ediyorsam MT yi de bu sıklıkla takip ediyorum. Sabahları çoğunlukla özel aracım veya otobüsle anadolu yakasından avrupa yakasına geçiyorum. Motosiklet satışlarının artışıyla birlikte, her sabah köprü yolunda bir kaza görmeye başladım. Görür görmez hemen arabamı sağa çekip yardım etmek istiyorum fakat hangi bilgiyle? Bundan 10 sene önce almış olduğum ehliyet sınavı bilgisiyle mi? Tv'de gecenin bir körü yayınlanan programlarla mı?

Bu konuda site yöneticilerinin bir girişimi olabilir mi? Sadece gezi olarak değil, acil konularda da birbirimize yardım edemez miyiz?

Sevgiler, saygılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Alıntı Huckle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba tüm MT ailesi,

Aranıza katılmam çok eski olmadı fakat, hergün rutin olarak maillarımı nasıl kontrol ediyorsam MT yi de bu sıklıkla takip ediyorum. Sabahları çoğunlukla özel aracım veya otobüsle anadolu yakasından avrupa yakasına geçiyorum. Motosiklet satışlarının artışıyla birlikte, her sabah köprü yolunda bir kaza görmeye başladım. Görür görmez hemen arabamı sağa çekip yardım etmek istiyorum fakat hangi bilgiyle? Bundan 10 sene önce almış olduğum ehliyet sınavı bilgisiyle mi? Tv'de gecenin bir körü yayınlanan programlarla mı?

Bu konuda site yöneticilerinin bir girişimi olabilir mi? Sadece gezi olarak değil, acil konularda da birbirimize yardım edemez miyiz?

Sevgiler, saygılar..
    Sevgili dostum ben aylardır sizlerin görüşlerine ve tartışmaya açtığım MOTOSİKLET GÜNLÜĞÜ televizyon programı projemde bu konularıda tartışmaya açmıştım. Şu anda siteden Halil isimli bir arkadaş ta ilgileniyor istanbulda ancak bu çalışma hayata geçince tüm motosiklet kullanıcılarının sesi soluğu olacak ve böylece sesimizi daha gür ve daha çok kitlelere duyuracağız. Merak etme bu arada programla ilgili önerilere açığız... Sevgiler ve saygılar...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bu aralar aklımda olan bikonu.site üyelerine bi sponsor desteği vede site üyelerinin belki üç,beş yardımıyla 'ilk yardım eğitimi' organizasyonu düzenlemek.üyelere kaza anında yeterli ilk yardım eğitimi verilmesini sağlamak.varmı bu yönde bi organizasyon yapacak baba yiğit.

valla aklıma ilk gelen sponsor çözümü,sigorta şirketlerinin reklam departmanlarından sponsor destek istemek

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aralar aklımda olan bikonu.site üyelerine bi sponsor desteği vede site üyelerinin belki üç,beş yardımıyla 'ilk yardım eğitimi' organizasyonu düzenlemek.üyelere kaza anında yeterli ilk yardım eğitimi verilmesini sağlamak.varmı bu yönde bi organizasyon yapacak baba yiğit.

valla aklıma ilk gelen sponsor çözümü,sigorta şirketlerinin reklam departmanlarından sponsor destek istemek
    Valla iletişim süreci biraz sıkıntılı geçecektir fakat, birebir özel hastanelere böyle bir teklif sunulsa yaklaşımları nasıl olur acaba? Örneğin; Acıbadem hastanesine böyle bir teklif sunulsa site yöneticileri veya yetkilileri tarafından?? Bunun karşılığı olarak, sitemizde ve organizasyonlarımızda sponsorların da ismini geçirsek?? meselaa..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler