Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Turkiye de yasayip Honda yi kotuleyen nankor motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    adam ruh hastası adama gece gece koymuş otur ağla istersen haa bu arada 4 japondan en dandik motor üreticisi honda dır aklında bulunsun.1000 kişiye sor hatta aç japonyaya telefon aç sonuç değişmez.honda alırmıyım havada karada 10 kere alırım.ya first class motor yaparlar ya yapmazlar genelde yapmazlar.first class motora örnek goldwing cb1000r en son çıkan cbr1000 rrr.yine haa bu arada yapmadığından yapamadığından değil para meselesi ve tüketiciye ulaşma çabası.dünyanın en büyük motor üreticisi hondadır bunun gibi.ama en sevdiğim beyin seninki.körü körüne marka sempatizanı tüketiyicin azına sıçsa yine korur o markayı ne yaparsa yapsın senin gibiler yüzünden marka hep kusursuzmuş gibi görünür.bana hangisi en ucuza en iyi motoru verirse onu tutarım.ha bu arada bende marka tutarım ducati yamaha kawasaki triumph favorilerim bunlar.bu arada yaş kaçtı ? 10 demede

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam ruh hastası adama gece gece koymuş otur ağla istersen haa bu arada 4 japondan en dandik motor üreticisi honda dır aklında bulunsun.1000 kişiye sor hatta aç japonyaya telefon aç sonuç değişmez.honda alırmıyım havada karada 10 kere alırım.ya first class motor yaparlar ya yapmazlar genelde yapmazlar.first class motora örnek goldwing cb1000r en son çıkan cbr1000 rrr.yine haa bu arada yapmadığından yapamadığından değil para meselesi ve tüketiciye ulaşma çabası.dünyanın en büyük motor üreticisi hondadır bunun gibi.ama en sevdiğim beyin seninki.körü körüne marka sempatizanı tüketiyicin azına sıçsa yine korur o markayı ne yaparsa yapsın senin gibiler yüzünden marka hep kusursuzmuş gibi görünür.bana hangisi en ucuza en iyi motoru verirse onu tutarım.ha bu arada bende marka tutarım ducati yamaha kawasaki triumph favorilerim bunlar.bu arada yaş kaçtı ? 10 demede
    Adamlara kanitlarla geliyorum,mantikli konusuyorum olmiyor olmiyor olmuyorrr

Kafa basmiyor demek ki,zorlamamak lazim.

Yas 12 hocam,bisiklete biniyorum..24 vites

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Hocam surekli bina otoparkinda silecekleri kaldiran emekli albay gibisin valla neye saracagini sasiriyorsun

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    650f dediğin en çok satılmış niye en ucuzu o yüzden

Çağlar o kadar içten söylemiş ki katılmadan edemiyorum hırbonun yorumlarında trollük sezsemde kendimce cevaplıyayım. Bu son seneye kadar hondanın rakiplerine 2 avantajı vardı 1 sağlamlığı 2 ucuz fiyatı. Özellik bakımından çöp yapmakta üstüne yok hondanın. Tr deki motorcuların 2. elin değer kaybetmemesine olan muhtaçlıkları hondayı hep satış birincisi yapmıştır malesef. Bu sene kendini aştı honda orası ayrı.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga marka takıntısı yapmayın, bir marka size kıyak geciyor diye begenmek zorunda değilsiniz.

honda favorimdir, servis ağı olsun kalitesi olsun.

Ancak bazı modellerdeki anlamsız sorunlarını da çözemedim orası ayrı.

Bir marka için motorcu arkadaşlarına saydırmayı hiç çözemedim
    hasmet bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga marka takıntısı yapmayın, bir marka size kıyak geciyor diye begenmek zorunda değilsiniz.

honda favorimdir, servis ağı olsun kalitesi olsun.

Ancak bazı modellerdeki anlamsız sorunlarını da çözemedim orası ayrı.

Bir marka için motorcu arkadaşlarına saydırmayı hiç çözemedim
    Psikolojik problemler bence. Amiyane tabirle, "memlekette manyaktan bol ne var."

Ama Honda'ya laf eden carpilir. Onun gibi motosiklet yapan var mi baska?

Bir buzdolabi kadar saglam, bir buzdolabi kadar guvenilir, ve malesef bir buzdolabi kadar da zevkli...
    oialdemir ve ero__ bunu beğendiler.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Psikolojik problemler bence. Amiyane tabirle, "memlekette manyaktan bol ne var."

Ama Honda'ya laf eden carpilir. Onun gibi motosiklet yapan var mi baska?

Bir buzdolabi kadar saglam, bir buzdolabi kadar guvenilir, ve malesef bir buzdolabi kadar da zevkli...
    aklıma geldi bi ara ls2 diyeni taşlıyor bajaj diyeni dövüyorlardı forumda
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    aklıma geldi bi ara ls2 diyeni taşlıyor bajaj diyeni dövüyorlardı forumda
    Ls2 güzel kask ama bajaj hala çöp
    brkkrtt bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İnsan, kendi doğası gereği sahip olduğu ürünü övme eğiliminde oluyor. Örneğin 5 ay önceye kadar hayatında Kawasaki kullanmamış ben bile kendimi Kawasaki'yi bu başlıkta övmek zorundaymışım gibi hissediyorum. Boşverin beyler kim daha iyi, kim hangi ülkede daha fazla satıyor konusunu. Şu an neye sahipsin ve sahip olduğun motordan keyif alıyor musun sorularının cevabı daha önemli. Varsın olsun 650R benim 12 senelik motordan daha hızlı ve kaliteli olsun, varsın olsun Yamaha'nın bir modeli benimkinden daha hafif ve daha torklu olsun ya da Suzuki'nin tipi daha güzel olsun. 4 Japonun da iyi olduğu kadar patates modelleri elbet vardır.
    benhasan ve abyasar bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan, kendi doğası gereği sahip olduğu ürünü övme eğiliminde oluyor. Örneğin 5 ay önceye kadar hayatında Kawasaki kullanmamış ben bile kendimi Kawasaki'yi bu başlıkta övmek zorundaymışım gibi hissediyorum. Boşverin beyler kim daha iyi, kim hangi ülkede daha fazla satıyor konusunu. Şu an neye sahipsin ve sahip olduğun motordan keyif alıyor musun sorularının cevabı daha önemli. Varsın olsun 650R benim 12 senelik motordan daha hızlı ve kaliteli olsun, varsın olsun Yamaha'nın bir modeli benimkinden daha hafif ve daha torklu olsun ya da Suzuki'nin tipi daha güzel olsun. 4 Japonun da iyi olduğu kadar patates modelleri elbet vardır.
    Daha önce yazdım biz burada motorları tartışırken japon eli ile göbeğini tutmuş gülüyor :D Aynı fiat ile fordun rakip olması ama koçun her satılan fiat ile forddan para kazanması gibi :D
    tommygun, benhasan ve abyasar bunu beğendiler.

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 güzel kask ama bajaj hala çöp
    benım bajaj senın cıbırı döver.
    zaten 125 lik cıbıra ss motor diyenin de aklını alırım, honda hiç mi utanmıyor :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soichiro Honda sen misin?
    brkkrtt bunu beğendi.

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya sizler hicbisey anlamamisiniz dediklerimden..

Ben burda honda icin yaratilan, en kotu japon veya tofas algisinin ne kadar safsata oldugundan yakindim..

Adamlar rakiplerinden daha iyi motorlarini daha pahaliya satabilecek durumdayken ciddi sekilde ucaza satiyolar fakat gordukleri muamaleye bakin...

Yurtdisinda rakipleriyle ayni veya daha pahaliya sattiklari bu motorlar, rakiplerini neden ezip geciyor dedigim de ise tek bir allahin kulu cevap veremedi..

Abicim acik acik soyleyin bari..tum dunya motordan anlamiyor turk motorculari ise bu iste uzman diye...

Cahil cuhelaya laf anlatmaya calisiyorum bende..ne haliniz varsa gorun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soichiro Honda sen misin?
    Lucascim selam,su caglar denen adama ceza vereceksin degil mi ?

Ayni ifadeyi ben kullansam aninda sutlardiniz beni..biraz adaletli olun lutfen

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Her markanın kendine göre avantajı dezavantajı var ama marka fanatikliği yapmanın anlamı yok. Honda ülkede yaygın servis ağı ve parça ucuzluğundan dolayı tercihim oluyor ama hep bir gözüm kawaya kayıyor. Cesaret edip alamıyorum çünkü servis yok, parça pahalı. Yamaha zaten adam kazıklamakta üstüne yok. İşin özü hangisi cebinize ve gözünüze hitap ediyorsa onu alın.
    Cbr650r kısmetse olacak

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    benım bajaj senın cıbırı döver.
    zaten 125 lik cıbıra ss motor diyenin de aklını alırım, honda hiç mi utanmıyor :D
    sen 150 ile giderken benim girdiğim viraja gir göreceğim ben seni :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 150 ile giderken benim girdiğim viraja gir göreceğim ben seni :D
    giremem panpa ben araba gibi kullanıyorum :D

öyle aksiyonlu sürüşler bana göre değil.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    giremem panpa ben araba gibi kullanıyorum :D

öyle aksiyonlu sürüşler bana göre değil.
    lastiği yaptırdım cumadan cumartesi günü kurtlarımı döktüm ama rüzgar vardı az tam keyiflenemedim :D

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Muhtemelen istediği motoru alamamış, parası yetmemiş yeni yetme bir motorcu da demeyimde apaçisin. Çok da umrunda Honda'nın, Muhtemelen motorunda Suzuki vanvan 125. git şeklini bayiye yap koçum.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)