Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rs200 alınır mi kullanıcıları bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar cbr250r alacaktım fakat temizini ve 16 bini geçmeyeni bulmakta zorlanıyorum onun yerine pulsar rs 200 düşünmeye başladım 12-13 bandında kullananlar rica etsem yorum ve fikir verebilirler mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi hepsini okudum ama onlar 2017-2015 tarihli konular o zamandan bu zamana neler değişti cbr 250 üretimi durdu o cbrlar dahada eskidi fiyatlar değişti o yüzden soruyorum ayrıca rs 200 kullanıcıları daha fazla kullandı o yüzden tekrar sormak istedim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Oha fiyatlar uçmuş, 14 civarı Cbr250 gördüm ama hep tek farlı eski kasa.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostum Merhaba,

Öncelikle Honda her zaman Bajaj markasından iyidir. Lakin gel gelelim ki güncel fiyatların yüksek olmasından kaynaklı 16.000 TL'ye içine sinen temizlikte bir CBR bulamamış olabilirsin. Bana sorarsan CBR bulamadım diye RS'e dönme hemen. Temiz olduğuna inandığın ilanlara önce bir süre fiyat teklifinde bulun. Var sayalım CBR olmadı o zaman KTM ve Kawasaki modellerine teklifte bulun. İki markanın da piyasası Honda ya oranla yavaştır bu yüzden özellikle KTM satıcıları teklifini kabul edebilir. Hiç bir alternatifin kalmazsa RS'e yönel.

Unutmaman gereken bir nokta bu klasmanda ki modellerin %95 oranında kullanıcısı gençtir. Bu yüzden özellikle CBR için konuşuyorum; Aklı başında bir kullanıcı veya satıcı bulma ihtimalin zor. Senin yerinde olsam CBR ve RS yerine KTM modellerine yönelirdim. Donanımları özellikle yaşıtlarına oranla çok daha üst düzeydir.

Son olarak şunu da eklemek isterim. Racing bir model yerine Naked tercih edersen, temiz bir motosiklet bulma olasılığın %50 artacaktır.

Bol şanslar.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha fiyatlar uçmuş, 14 civarı Cbr250 gördüm ama hep tek farlı eski kasa.
    Evet fiyatlar baya uçuk o yüzden rs düşünmeye başladım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Merhaba,

Öncelikle Honda her zaman Bajaj markasından iyidir. Lakin gel gelelim ki güncel fiyatların yüksek olmasından kaynaklı 16.000 TL'ye içine sinen temizlikte bir CBR bulamamış olabilirsin. Bana sorarsan CBR bulamadım diye RS'e dönme hemen. Temiz olduğuna inandığın ilanlara önce bir süre fiyat teklifinde bulun. Var sayalım CBR olmadı o zaman KTM ve Kawasaki modellerine teklifte bulun. İki markanın da piyasası Honda ya oranla yavaştır bu yüzden özellikle KTM satıcıları teklifini kabul edebilir. Hiç bir alternatifin kalmazsa RS'e yönel.

Unutmaman gereken bir nokta bu klasmanda ki modellerin %95 oranında kullanıcısı gençtir. Bu yüzden özellikle CBR için konuşuyorum; Aklı başında bir kullanıcı veya satıcı bulma ihtimalin zor. Senin yerinde olsam CBR ve RS yerine KTM modellerine yönelirdim. Donanımları özellikle yaşıtlarına oranla çok daha üst düzeydir.

Son olarak şunu da eklemek isterim. Racing bir model yerine Naked tercih edersen, temiz bir motosiklet bulma olasılığın %50 artacaktır.

Bol şanslar.
    Merhabalar değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim 2 aydır bekliyor temiz bir cbr bulamıyorum bende gencim biliyorsunuz kanımız hızlı spor tarzı bir motor istiyor ama kawasaki ve Ktm araştırdıklarıma göre zor satılan modeller o yüzden RS ve cbr arasında karar vermek durumunda kaldım. Cbr fiyatları uçmuş gidiyor e temizide çok zor ona istinaden Rs e yöneldim ama aklıma takılan sorular piyasası nasıl 2.eli ? Parçaları ucuz araştırdığım kafadarıyla bütçemi en fazla 16 bine çıkarabşlirim temiz 11–12 bine RS bulursam hem spor görünümlü bir motorum olur hemde temiz birşey alırım diye düşündüm yorumlarınız çok değerli siz nasıl düşünüyorsunuz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bajaj markasına ne yazık ki hakim bir isim değilim bu yüzden seni yanlış yönlendirmek istemem. Güncel olarak kullanan kilometre yapan arkadaşlar konuyu görerek daha net bilgiler verecektir. Benim forumdan vakıf olduğum kadarıyla; Bazı kullanıcılar sorun yaşadıklarını dile getiriyordu. Bu sorunlar tam olarak nedir ne kaynaklıdır bilemiyorum. Oturuş pozisyonunun spor olmamasından kaynaklı günlük kullanımı şehir içinde rahatmış. Başkada bir bilgim yok inan ki, kusura bakma lütfen.

Teşekkürler 13 bin TL ye 15-20 bin arası km hasar kayıtsız temiz rs 200 ler var sizce fiyatı yüksek mi uygun mu ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Roberto ne diyeyim ki şimdi. 2006 yılında 13.500 TL'ye 1974 model Camaro satın almıştım. Elbette yılar geçiyor piyasa değişiyor ama şuan motosikletlere istenen fiyatlar bana göre çok, çok yüksek. Değer değmez o senin bileceğin iş sonuç olarak belirlenmiş bir piyasa var ama bu fiyatlar benim içime aslen sinmiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)