Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

350cc skutere 350 bin isteyen uckagitci

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Selamin aleykum abilerim,kardeslerim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59529238/detay

Biz nasil bu hale geldik ne demek 350 bin ? Bide mukemmelntasarim yazmis.
    Ya biri x adv sanip bu motoru alsa ?

Cok uzuluyorum cok,insanim ucgshtci olmus hep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hani gelmiyordu bu 350 adv.
    espresso bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Benim anlayamadığım mevzu şu ;dağ bayır toprak offroad gitmek isteyen adam neden bir sukuter alsın ? adına X ekleyince offroad kabiliyeti mi kazanıyor bunlar , Kymco da buna benzer bir sukuter yapmış tamam güzel alet ama asfaltta güzel , hadi girdin araziye en ufak düşmede 10.000 tl grenaj , onuda 3-5 ayda anca temin ederler al kardeşim adam gibi offroad bi makina atla zıpla yatır kaldır , he ben şehirdeki vatandaşa dağ bayır geziyorum imajı vereceksen derdin buysa ok al Xadv bilmemne eklentili sukuterini mutlu ol..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlayamadığım mevzu şu ;dağ bayır toprak offroad gitmek isteyen adam neden bir sukuter alsın ? adına X ekleyince offroad kabiliyeti mi kazanıyor bunlar , Kymco da buna benzer bir sukuter yapmış tamam güzel alet ama asfaltta güzel , hadi girdin araziye en ufak düşmede 10.000 tl grenaj , onuda 3-5 ayda anca temin ederler al kardeşim adam gibi offroad bi makina atla zıpla yatır kaldır , he ben şehirdeki vatandaşa dağ bayır geziyorum imajı vereceksen derdin buysa ok al Xadv bilmemne eklentili sukuterini mutlu ol..
    10 yıldır skuter kullanıyorum. Dağ bayır toprak bir tarafa dik yokuşlarda sürekli kullanım bile baga-kayış ömrünü kat kat azaltıyor. Yani bünye istemiyor. Keşke model adının yanına bir X koysaydım. Bu sorunlar olmazdı

Üstelik alaşım jantlı ve alt yere çok yakın. Yarım tonluk 1250gs advnin arazi kabiliyeti bu aletten daha yüksektir. Dış görünüşten oynamışlar. Arazi aracı jiplerin arazi kabiliyeti sıfır suv’lara evrimine benzer bir olay galiba.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O motorun fiyatına hakim değilim ama en gıcık kaptığım konulardan biri de ilana açıklama eklemeyip "Detaylı bilgi için arayınız" yazıp bırakmaktır.
    harun27, maktama, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    tokatcı ilanı gibi geldi :D 350 cc gelmiyordu bize zaten ne plaka ne ıvır zıvır var adamın ismide garip kekeç bey

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bildiğim kadarıyla crossover diye geçiyorlar. Crossover 'ların arazi ile ilgili iddiaları yok. Sadece forza 750 'ye göre x-adv ya da downtown 'a göre dtx360 daha iddialı olduğunu söylüyorlar. Kıyaslama GS ile yapılmamalı.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bunlardaki mevzu yamaha tenere gibi araziye girip kayalardan atlamak zıplamak değil.
    Mesela Forumdan Gürcan Forza 250 ile uzun geziler yapıyor, bir çıkıyor 20 gün geziyor, ne kadar tarihi ören yeri falan varsa geziyor, sürekli asfalt yolda basmıyor yani. Böyle bozuk köy yollarına falan girince forza ya da xmax gibi scooterlar küfür ettiriyor, bu adv350 gibi skuterlar da işte bu şekilde gezenlere köy yollarında hafif bozuk yollarda falan da biraz rahat gitsin, çadırı kurmak için ana yoldan çıkınca da sorun yaşatmasın motoru çadırın yanına kadar getirebileyim tarzı uzun gezilere uygun.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlardaki mevzu yamaha tenere gibi araziye girip kayalardan atlamak zıplamak değil.
    Mesela Forumdan Gürcan Forza 250 ile uzun geziler yapıyor, bir çıkıyor 20 gün geziyor, ne kadar tarihi ören yeri falan varsa geziyor, sürekli asfalt yolda basmıyor yani. Böyle bozuk köy yollarına falan girince forza ya da xmax gibi scooterlar küfür ettiriyor, bu adv350 gibi skuterlar da işte bu şekilde gezenlere köy yollarında hafif bozuk yollarda falan da biraz rahat gitsin, çadırı kurmak için ana yoldan çıkınca da sorun yaşatmasın motoru çadırın yanına kadar getirebileyim tarzı uzun gezilere uygun.
    Keşke Türkiye'de Kawasaki KLR 650 satılıyor olsaydı. Her yere git motoru budur...
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Kekeç beyi arayıp bilgi alan var mı ?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ooo engellenecek bir hesap daha.
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    640bintl ye koyan var Yahu bu kadar arazi düşkünü ise zaten ucuz bir cross alır yanına yada 4x4 araç alır girer bu fiyata !
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nasate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    640bintl ye koyan var Yahu bu kadar arazi düşkünü ise zaten ucuz bir cross alır yanına yada 4x4 araç alır girer bu fiyata !
    İlanı buldum, Esenyurttaki dallama plakadaki "Su" ibaresini özel plaka olarak değerlendirmiş.

Motosikleti
    Kymco AK550
    bu arada honda türkiye 2023'te getiriyormuş adv 350'yi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)