Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Mondial Rx-3 S Türkiye' ye geliyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende diyorum ki motora 5-6 ay binmek zorunda kaldım, hatta bu motorun facebook gruplarına ve wp gruplarında da aktif rol aldım,
    bakın yaklaşık 8,000 km tecrübem ile motorun plastik aksamı harici her şeyi dayanıksız. bir motorun 1000 km sonra debriyaj teli koparmı? gruptan yazıyorum 30 kişi diyor ki benimde koptu. motoru aldıgımdan beri haftada 1 kere arka balata değiştiriyordum. gruptakilere yazdım megersem arka fren merkezi kronik ağrızalıymıs 30 kişi diyor ki benim kide bozuldu! mondial kross fren merkezi uyuyor onu al diyor. alıyorum olmuyor sonra gruptakilerin bazıları diyor ki bende oldu, bende olmadı diyor. sonra gidip 350 tl ye sifirini alıyorum ( sen mondialsin kendine gel 350 TL ne! )
    80km hızla gidince aynalar inanilmaz titiriyor, 100kmden sonra arkadan geleni göremiyorsun, ayna yerinde yok çünkü! lastikler fabrika çıkışı lastikler resmen plastik, bu kadar kötü olamaz! 1300 TL verip michelin lastik almak zorunda kaldım! hemde şambriyelli lastik! benim başıma gelmedi ama adamların çatır çatır tel jantları yamuluyormuş! yani şileye gittim yemin ederim abartmıyorum t*tom inanilmaz acidi. motor 30 dk sonra size eziyet ediyor.

japon sorunsuz mu ? değil abi, japon fren merkezi de 350 TL. ama japonun yediği para helali hoş olsun. bak 1800 TL ye michelin lastik aldım 1200 TL ye did zincir dişli aldım, 2250 Tl ye debriyaj seti aldım. masrafsiz mi ? değil ama helali hoş olsun...

hocam ne yazık ki rx3i evo da güçlü bir motor değil. aksine 250liklere göre geri sınıfta bir motor. bence honda getirmeyecek.
    ancak 40-50 bandinda 2014 tenere, 2013 vstrom, 2015 versay650 alabileceğininde altını çizelim lütfen. hatta 2016 nc750 de alabilirsiniz.

Satışçılıktan ziyade avukatların ağzı iyi laf yaparmış, neyse ki hukuk öğrencisiyim onunda etkisi var. (:
    ayrıca hiç bir şey maksadını aşmıyor, dürüstlüğümü ortaya koyuyorum. hatta rx3i evoyu satarken adama her şeyi anlattım, adam sen nasıl satıcısın malını kötülüyorsun demişti. kendisi de polistir, dürüst olmak bazen suç bile sayılır.

bizzat 6 ay motora binerek ve aktif olarak 8000km yaparak tecrübelerimi izah ediyorum hocam.
    ben bu motor için youtubeye atmak için 20 dk lık video çektım, bunu bizim wp grubundan attığımda linç yedim.
    senin yüzünden motor elimizde kalacak dediler ( aynı motora bende biniyordum )
    bugun rx3i konusunda iyi söyleyen insanlar motor elinde patlamasın diye yalan konuşup, diğer insanların hakkına giriyor ne yazık ki.

he bunların birde aralarında siyaseti çok seven ama boş olan bir abileri var, kendisini bizzat sildiğimi belirterek arkadaşlığımdan çıkarmıştım, kendisi profesyonel rx3i ci hatta mükemmel motorcu ama ne yazık ki rx33 güvensizliğine sebep motordan 3 kere düştü Genede Allah beterinden korusun
    Motor değil çöp üretmişler. Mondial Çin ülkesinde nerede çer çöp var getirip burada millete kaktiriyor. Bir mondial modeli duymadım ki sorunsuz olsun. Tam bir kepazelik. Ben bu ülkenin başında olsam mondial ve bunlar gibilere motor sattirmam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde neşe ile sağlıkla kazasız belasız binsinler maalesef her motorun fiyatı çok yüksek olduğu gibi çin malı motorlarında fiyatı çok yükseldi gerek kişisel tercihim gerek kişisel düşüncem o paraya eski japonu tercih ederim ettimde.Rusyaya yapmış olduğum bir seyahatte köy ve kasabaları gezerken çin motorları dikkatimi çekmişti, bizimkiler ile aynı motorlardı sadece isimleri değişikti yanlarına gidip incelediğimde malzeme kalitesinin bizdekilere göre baya yüksek olduğunu görmüştüm maalesef ülkemize getirilen çin motorlarının malzeme kalitesi oldukça düşük talep edildiğinde aynı motor daha yüksek kalitede üretilebiliyor bu konuda mondial burdan yüksek karlar mı elde ediyor yada ayakta durabilmek için ancak bu kalite mi kurtarıyor onu bilmem sektörün içinde biri değilim bu forum bilgi paylaşım yardımlaşma forumu birbirimizin kalbini kırmadan birbirimize yardımcı olarak el ele yol almalıyız netice olarak aynı yola baş koymuş insanlarız kimimiz mecburiyetten kimimiz çok beğendiğimiz için alıyoruz motorumuzun ne olduğunun önemi yok iki teker olsun bizim olsun hep beraber yol yapalım
    bursalıali ve Parsi bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Parsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 15 gün bekleyişten sonra bügün motorumu teslim aldım. İlk 50 km sürüş izlenimlerin bu şekilde. Motorun sesi rx3i ye hiç benzemiyor .çok oturaklı ve tok bir sesi var sanki 750 cc motorun sesini veriyor rölantideyken. Mondialın sayfasında 185 kg yazıyor yani 250 cc den 3 kilo az , bence Mondial bu motoru bir daha
    ağırlığını ölçmeli ,200 kg altında değil gibi. Koruma demirleri farklı ve motoru daha heybetli gösteriyor.sele daha yüksek gibi fakat ağırlık merkezi daha aşağıda . Motor 13 beygir fazlalığından daha torklu ve çok rahat hareket imkanı veriyor. Hata 3. Viteste kalış yapabiliyorsun . Düşük devirlerde kesinlikle motor bayılmıyor. Nutre daha rahat bulabiliyorsun. Motor çok yeni olduğu için vites girişleri biraz kemikli. Debriyaj ayarla ve çok yumuşak. Düşük devirlerde hiç bir titreşim yok fakat motor daha oturmadığı için 5bin devir üzerinde bariz bir titreşim var. Son hız sormayın çünkü rodaj zamanında motoru zorlamak istemiyorum.500 km yaptıktan ve ilk servisten geçtikten sora size daha fazl bilgi verebilirim.bir özeliğini söylemeden geçmeyeyim. Bu motorda yan sehpa açıkken motoru çalışabiliyorsun fakat viteste iken yola devam edemiyorsun önce yan sehpayı kaldırman lazım. Bu özelik çok güzel soğuk havalarda motor ısıtmak için çok işe yarar.
    5 bin devirin altında hiçbir titreşim olmayıp da sonrasında bariz titreşim olması garip. Rodajı çok dikkatli yapın, dediğiniz gibi motor otursun, yağ değişsin sonrasında durum belli olur. Kitapçığa uymaya çalışın, Mondial genelde çok katı rodaj sınırları koyuyor.
    Parsi bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Rx3-S
    2014 senesinde Mondial marka kT 150 aldım. Ben ona çakma chapper diyorum. Halen ara sıra bakkal manava gitmek için kulanıyorum. Şu anda 34000 km .inanmayacaksınız Yağ değişiminden başka her hangi bir masraf çıkartmadı. Yağ değişimide 35 TL ile yapıyorlar. Extra masrafım 22000 km zincir ,dişli seti ve balatalar oldu oda çok komik rakamlar tutu. Zincir 60 Tl, dişliler 55 TL filandı. Motorun kapağı daha hiç açılmadı yani supap ayarı hiç söz konusu olmadı. Bu motor Türkiyenin her yerinde köylerde taxi olarak da kulanılıyor. Motoru iyi bakarsan bir sorun çıkartamıyor. Tek silindir olduğu halde çift egzozu olan bir motordur. Egzozu biraz paslanmıştı siyah yanmaz boya ile geçen hafta boyadım yep yeni gibi oldu. Resim eklemeye zaman bulursam burada paylaşacağım.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 senesinde Mondial marka kT 150 aldım. Ben ona çakma chapper diyorum. Halen ara sıra bakkal manava gitmek için kulanıyorum. Şu anda 34000 km .inanmayacaksınız Yağ değişiminden başka her hangi bir masraf çıkartmadı. Yağ değişimide 35 TL ile yapıyorlar. Extra masrafım 22000 km zincir ,dişli seti ve balatalar oldu oda çok komik rakamlar tutu. Zincir 60 Tl, dişliler 55 TL filandı. Motorun kapağı daha hiç açılmadı yani supap ayarı hiç söz konusu olmadı. Bu motor Türkiyenin her yerinde köylerde taxi olarak da kulanılıyor. Motoru iyi bakarsan bir sorun çıkartamıyor. Tek silindir olduğu halde çift egzozu olan bir motordur. Egzozu biraz paslanmıştı siyah yanmaz boya ile geçen hafta boyadım yep yeni gibi oldu. Resim eklemeye zaman bulursam burada paylaşacağım.
    30.000 km zaten çoğu motorda garanti kapsamındadır, 34.000 km yi bir çok kullanıcı sadece 1 yılda yapmaktadır yani bu km ler bir motorun sağlamlığını veya dayanıklılığını veya kalitesini gösteremez ama şu da var km lerini bilmiyorum ama yıllardır kt ye binen insanları görüyorum
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

severim o motoru, artçı olarak keyif aldıgım nadir motorlardandır.

Forumda bir güruh japona binince kendini bişi sanmaya baslamış, dogrudur mondial belki hondanın yarısı kadar kaliteli ancak cok saglam motorları da var.

KT nin motor blogu zaten vulture ile benzer, adamlar cidden iyi iş cıkarmış.
    bursalıali bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    severim o motoru, artçı olarak keyif aldıgım nadir motorlardandır.

Forumda bir güruh japona binince kendini bişi sanmaya baslamış, dogrudur mondial belki hondanın yarısı kadar kaliteli ancak cok saglam motorları da var.

KT nin motor blogu zaten vulture ile benzer, adamlar cidden iyi iş cıkarmış.
    kt nin motor bloğunun vulture ile alakası bile yok biri ohv diğer ohc motor. belki şaseleri benzeyebilir.

ek olarak kt nin sağlamlığı honda cm125t klonu olmasından geliyor, yani çinliler kendine özgün bir model tasarlayıp sağlamlığını kanıtlamış değil.

kt nin de kronik sorunları var, arka teker takozları gibi mesela

paranız çoksa sürekli arıza ile uğraşıp hobi olarak ustalık yapacaksanız çinli alın, sorunsuz ve keyifli sürüş istiyorsanız japon alın

Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kt nin motor bloğunun vulture ile alakası bile yok biri ohv diğer ohc motor. belki şaseleri benzeyebilir.

ek olarak kt nin sağlamlığı honda cm125t klonu olmasından geliyor, yani çinliler kendine özgün bir model tasarlayıp sağlamlığını kanıtlamış değil.

kt nin de kronik sorunları var, arka teker takozları gibi mesela

paranız çoksa sürekli arıza ile uğraşıp hobi olarak ustalık yapacaksanız çinli alın, sorunsuz ve keyifli sürüş istiyorsanız japon alın

saglamlık olarak benzer demiştim, teknik kısımlardan cok anlamıyorum ne yazık ki.

Hocam genel konusuyorsunuz da arkadaş 34bin km kullanmış sorun yok diyor siz hala kötülemeye calısıyorsunuz.

Ben 2 yıl vulture kullandım sorun yaşamadım, hala kötülüyorsunuz.

Evet dediğiniz gibi bir çinli değil ama burada insanlar tecrübe ile sabit yorum yapıyor ise siz hala "hayır kötü" diyorsanız ya karşınızdakine yalancı diyorsunuzdur ya da geriekalı muamelesi yapıyorsunuz demektir.

kötü japon oldugu gibi iyi çinlide vardır , sonucta kendim de kullandım çinli.

Bu arada düzgün çinli modellerinden alırsanız cıkabilecek standart arıza masrafları emin olun minumum seviyede. (arıza sayısı değil arızaların tamir masrafı min.)

Herkes bir motora 20 bin üstü para verecek güce sahip değil ne yazık ki. 10 bin e hint li ns200 aldım, motor düşse baştan motoru komple yaptırsam kendi eşleniği bir japon parası kadar tutmaz.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    saglamlık olarak benzer demiştim, teknik kısımlardan cok anlamıyorum ne yazık ki.

Hocam genel konusuyorsunuz da arkadaş 34bin km kullanmış sorun yok diyor siz hala kötülemeye calısıyorsunuz.

Ben 2 yıl vulture kullandım sorun yaşamadım, hala kötülüyorsunuz.

Evet dediğiniz gibi bir çinli değil ama burada insanlar tecrübe ile sabit yorum yapıyor ise siz hala "hayır kötü" diyorsanız ya karşınızdakine yalancı diyorsunuzdur ya da geriekalı muamelesi yapıyorsunuz demektir.

kötü japon oldugu gibi iyi çinlide vardır , sonucta kendim de kullandım çinli.

Bu arada düzgün çinli modellerinden alırsanız cıkabilecek standart arıza masrafları emin olun minumum seviyede. (arıza sayısı değil arızaların tamir masrafı min.)

Herkes bir motora 20 bin üstü para verecek güce sahip değil ne yazık ki. 10 bin e hint li ns200 aldım, motor düşse baştan motoru komple yaptırsam kendi eşleniği bir japon parası kadar tutmaz.
    sıfır japona avrupalıya verilen parada mantıklı değil ama sıfır çinliye verilen para ile 2ci el japona verilen para mantıklıdır hiç bir motorlu araçta 30.000 km uzun bir km değildir sağlamlık kıstası olamaz

Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır japona avrupalıya verilen parada mantıklı değil ama sıfır çinliye verilen para ile 2ci el japona verilen para mantıklıdır hiç bir motorlu araçta 30.000 km uzun bir km değildir sağlamlık kıstası olamaz

Sıfır çinli alacağına ikinci el japon alınmalı mantıklı.

Ancak bütçe 20 yıllık japona yetiyor ise onun yerine çinliyi tercih de edilebilir.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    konunun yukarısında rx3s fiyatına hangi marka model kaç yaşında japon alınabileceği yazılmış ayrıca her 2. el araç hurda değildir başımdan geçen bir anıyı anlatayım arkadaşım commuter alacaktı mondial drift istiyordu ben ona ybr buldum 2006 model beğenmedi gitti daha pahalıya sıfır drift aldı sadece 2 yıl geçti her yeri kırık dökük pas içinde göstergeleri farları sapsarı oldu onun istemediği ybr yi ben aldım lastiklerini değiştirdim aktif olarak kullanıyorum 2 yıldır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Ancak bütçe 20 yıllık japona yetiyor ise onun yerine çinliyi tercih de edilebilir.
    Tenerem 22 yaşında bu mondial rx3s le hem uzun yola hem araziye beraber girmeyi çok isterim

Motosikleti
    Hayabusa
    konunun yukarısında rx3s fiyatına hangi marka model kaç yaşında japon alınabileceği yazılmış ayrıca her 2. el araç hurda değildir başımdan geçen bir anıyı anlatayım arkadaşım commuter alacaktı mondial drift istiyordu ben ona ybr buldum 2006 model beğenmedi gitti daha pahalıya sıfır drift aldı sadece 2 yıl geçti her yeri kırık dökük pas içinde göstergeleri farları sapsarı oldu onun istemediği ybr yi ben aldım lastiklerini değiştirdim aktif olarak kullanıyorum 2 yıldır

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Tenerem 22 yaşında bu mondial rx3s le hem uzun yola hem araziye beraber girmeyi çok isterim
    Temiz ve bakimli olsun 30 yaşında japon alırım. 30 yaşındaki japon 30 tane mondial eskitir. Mondial e verilen paraya yazıktır, günahtır çok net. Parayı sokağa atsan en azından başın ağrımaz. Mondial ne ya?

umarım birgün girersiniz hocam

Motosikleti
    Hayabusa

umarım girersin. hatta video da çekersen bayağı da bir eğlence çıkar yani. mondial ve tenere arazide, düşünmesi bile eğlenceli.

Motosikleti
    türkiyede insanlar motorlarına güzel bakmıyorlar bu bir gerçek hem motorculuk kültürünün uzun yıllardan beri oluşmamış olmasından hem ekonomik sebeplerden hem servislerin iyi olmamasından hemde amaan 2 sene binip iteleyeceğim alan düşünsün zihniyetinden ama motoruna güzel bakan insalarda var ve gerçekten çinli için çok para görünüşünü çok beğeniyodur kimse bişey diyemez zevk meselesi gerçekten yakışıklı ama benim için o paraya çinli almak büyük çılgınlık

Motosikleti
    Hayabusa
    türkiyede insanlar motorlarına güzel bakmıyorlar bu bir gerçek hem motorculuk kültürünün uzun yıllardan beri oluşmamış olmasından hem ekonomik sebeplerden hem servislerin iyi olmamasından hemde amaan 2 sene binip iteleyeceğim alan düşünsün zihniyetinden ama motoruna güzel bakan insalarda var ve gerçekten çinli için çok para görünüşünü çok beğeniyodur kimse bişey diyemez zevk meselesi gerçekten yakışıklı ama benim için o paraya çinli almak büyük çılgınlık
    30 küsür senedir motora biniyorum, kendime ait çin'li motorum hiç olmadı. sağdan soldan bulup kullandım da, kendime ait olmadı, olmayacakta. çin malı motora bineceğime yürürüm daha iyi. çünkü zaten yolda kalacağın için yürüyorsun mecburen. o zaman yolda kalmadan yürümek daha mantıklı. en azından kafan rahat.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI

Drift in sararması bilmemnesi kullanıma bağlı. Benim motorum 8 yaşında eski sahibi doğru düzgün temizlememiş aldığımda hafiften sararmaya gidiyordu dediğin gibi motour ben aldım temizledim yağladım şuan maşallah gıcır gıcır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 küsür senedir motora biniyorum, kendime ait çin'li motorum hiç olmadı. sağdan soldan bulup kullandım da, kendime ait olmadı, olmayacakta. çin malı motora bineceğime yürürüm daha iyi. çünkü zaten yolda kalacağın için yürüyorsun mecburen. o zaman yolda kalmadan yürümek daha mantıklı. en azından kafan rahat.
    Buna katılmıyorum. Bu benim 7. motorum, arada Honda ve Yamaha dışında iki Lifan, bir Zealsun, bir de Kymco cub kullandım. Kullandığım hiçbir motorda sorun yaşamadım. Lifan'lar ile 450 km uzun yol yaptım. Motoru doğru seçmesini bilirseniz ve adam gibi kullanırsanız, bakımları iyi yaparsanız sorun yaşamazsınız. Etliye sütlüye bulaşmam, yağın markasını düşünmem, iş bilmez ustayla mücadele edemem, kafamı yormam diyenler Japon alsınlar. Ben gidip serviste motorun başında beklerdim, istediğim yağı koydururdum, ustanın saçmalamasına izin vermezdim. Şimdi ise gidiyorum servise, hiç uğraşmıyorum. Bugün CFMoto, Lifan, Benelli alan biri yolda kalmaz. Bir iki kişi kaldıysa da ben onları suçlarım motoru değil. "İstisnalar kaideyi bozmaz" gibi havalı laflarımız vardır ama iş uygulamaya gelince iş "Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer"e döner. Bundan sonra ben de uğraşmak istemediğimden ikinci motor olmayacaksa Çin malı motosiklet almam (ikinciyi de özellikle düzgün Çinli alacağım) ancak almak isteyen arkadaşlar için iyi alternatifler de mevcut. Hayatta hiçbir şey yerinde saymıyor, hep ilerliyor. Çin motorları da bir on sene sonra Japonlar seviyesinde olacaklardır. 10 sene önce Çin malı telefon alır mısın diye sorsalar bir kişi alırım demezdi ama şimdi herkes Çin malı telefon kullanıyor.

Bir de Mondial diyip duruyoruz da, Mondial'in motorları 4 - 5 farklı Çin firması tarafından üretiliyorlar. Yani Mondial diye bir marka yok. Bunların bazıları iyi oluyor, bazıları ise çöp oluyor. Titreşim makinası KT 125'ler bile 2006 yılından beri yollarda geziyorlar. Scooter modellerinin %90'ı ise çoktan hurdalıktaki yerlerini aldılar. Doğru modeli seçerseniz sorun yaşamazsınız.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna katılmıyorum. Bu benim 7. motorum, arada Honda ve Yamaha dışında iki Lifan, bir Zealsun, bir de Kymco cub kullandım. Kullandığım hiçbir motorda sorun yaşamadım. Lifan'lar ile 450 km uzun yol yaptım. Motoru doğru seçmesini bilirseniz ve adam gibi kullanırsanız, bakımları iyi yaparsanız sorun yaşamazsınız. Etliye sütlüye bulaşmam, yağın markasını düşünmem, iş bilmez ustayla mücadele edemem, kafamı yormam diyenler Japon alsınlar. Ben gidip serviste motorun başında beklerdim, istediğim yağı koydururdum, ustanın saçmalamasına izin vermezdim. Şimdi ise gidiyorum servise, hiç uğraşmıyorum. Bugün CFMoto, Lifan, Benelli alan biri yolda kalmaz. Bir iki kişi kaldıysa da ben onları suçlarım motoru değil. "İstisnalar kaideyi bozmaz" gibi havalı laflarımız vardır ama iş uygulamaya gelince iş "Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer"e döner. Bundan sonra ben de uğraşmak istemediğimden ikinci motor olmayacaksa Çin malı motosiklet almam (ikinciyi de özellikle düzgün Çinli alacağım) ancak almak isteyen arkadaşlar için iyi alternatifler de mevcut. Hayatta hiçbir şey yerinde saymıyor, hep ilerliyor. Çin motorları da bir on sene sonra Japonlar seviyesinde olacaklardır. 10 sene önce Çin malı telefon alır mısın diye sorsalar bir kişi alırım demezdi ama şimdi herkes Çin malı telefon kullanıyor.

Bir de Mondial diyip duruyoruz da, Mondial'in motorları 4 - 5 farklı Çin firması tarafından üretiliyorlar. Yani Mondial diye bir marka yok. Bunların bazıları iyi oluyor, bazıları ise çöp oluyor. Titreşim makinası KT 125'ler bile 2006 yılından beri yollarda geziyorlar. Scooter modellerinin %90'ı ise çoktan hurdalıktaki yerlerini aldılar. Doğru modeli seçerseniz sorun yaşamazsınız.
    çok objektif bir yorum olmuş, bende 91 yılından beri motora biniyorum 4 adet çin malı motorum oldu ve ciddi anlamda tövbe ettim düşük bütçede motorsuz kalmaktan iyidir bir elin devamlı üstünde olur öyle böyle yürür ama bir mantığı vardır bütçen dardır ama 36.000 TL para nedir çin malı motordan bahsediyoruz 36.000 TL ye hiçte eski olmayan 2. el yüksek cc li japonda var avrupalıda var yorulmuşuda var temizide var japonun avrupalının parçası pahalı mı pahalı tamam ama parçanın ömrü uzun

hükümet bitti şimdi forumdakiler karışıyor kimin ne alacağına.

ne günlere kaldık.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler