Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kevlar Pantolon Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bn125
    Kadıköye gidicekseniz eğer vecton mağazasına da bakın. Tech90 fabrika satış mağazası. Ben de oradan almıştım ve piyasadan daha uygundu en son fiyatları.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Başlık açıldığı zamanda motovento'ya baksaydınız Alpinestars Outcast Tech pantalonu tavsiye ederdim, 597 tl idi, aldım bir tane şimdi 1768 tl olmuş keşke diğer rengini de alsaydım diyorum.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Tech90 ın John Doe markasından 2 tane aldım.Güzel ve fit kotlar.Ancak bende kalça korumaları istediğim gibi oturmuyor.Mağazaya gidecekseniz ürünlere alırken dikkat edin etiketleri kesik olanlar defolu olabiliyor.Geçen sene aldığım kotun etiketi de kesik değildi ama üzerinde defo vardı.Son anda poşete koyulurken farkettim,bilginize...

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    geçen gün ben uğradım vecton mağazaya.
    beğendiğim pantolonun cebi açılmamıştı. yani elim cebe girmiyordu. defo diyemem ama gözden kaçmıştı
    bir biyük beden verdiler oda çok uzun geldi ve dizlik koruması yana kayıyordu
    dolayısıyla almadan çıktım.
    o kadar da kararlıydım bir pantolon almaya

Motosikleti
    Bn125
    Benimkinde de koruma cebinde ufak bir defo var ama piyasadan 500 600tl daha ucuza almıştım jhon doe black modelini. Yani açıkcası renginde kumaşında sorun olmadıkça ben almaya devam ederim. Maalesef bu tip şeylerin olması can sıkıcı olsa da oldukça ucuza alınca insan pek kafaya takamıyor. Yine de iyice kontrol ederek alınırsa sorun olmaz.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün yarın deneyeceğim, hatta montunu da almayı düşünüyorum yaz için. İçimizden kim daha önce denerse fikirlerini paylaşsın bence burada.
    Ben de iki hafta önce pantalon aldım, çok rahat, şık ve pratik pantalonları var. Kardeşim komple kışlık kot takım düzmüştü iki ay önce, o da çok memnun. Tavsiye ediyoruz...
    tommygun bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ben de bugün yarın deneyeceğim, hatta montunu da almayı düşünüyorum yaz için. İçimizden kim daha önce denerse fikirlerini paylaşsın bence burada.
    Bende 1 yıldır zifiri var bi problem yasamadım. Gayet rahat. Arkadaslarım korumalı pantolon oldugunu anlamıyor bile.

Bugün riderdenim efil pantolonu aldım. Çok güzel gözüktüğünü söyleyebilirim. Yazın da püfür püfür olacak gibi
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün riderdenim efil pantolonu aldım. Çok güzel gözüktüğünü söyleyebilirim. Yazın da püfür püfür olacak gibi
    Hadi bakalım hayırlı olsun, ben daha gidip deneyemedim bile
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Hadi bakalım hayırlı olsun, ben daha gidip deneyemedim bile
    Ben de servise götürmüştüm motoru, yamaha mototaş'ta varmış. Alıcaktım zaten zamlanmadan alayım bari dedim.

Thebikerjeans!ı kesinlikle tavsiye etmiyorum. ilk giyişte dikiş atması yaşadım 10 cm kadar. kesinlikle iade almadılar. ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Bence diğer markalara yönelin.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı matrocx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Thebikerjeans!ı kesinlikle tavsiye etmiyorum. ilk giyişte dikiş atması yaşadım 10 cm kadar. kesinlikle iade almadılar. ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Bence diğer markalara yönelin.
    Bunu yazdığınız iyi uyarı olmuş. Habire reklamları karşıma çıkıyordu, bu markaya da baksam mı diyordum. Dana önce riderdenim almıştım yine aynı deneyip beğendiğim markadan devam edeyim.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Dainese Washville Slim Jeans modelini aldım müthiş rahat ve motosiklet pantalonu olduğunu çok belli etmiyor günlük kullanım için de çok uygun.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu yazdığınız iyi uyarı olmuş. Habire reklamları karşıma çıkıyordu, bu markaya da baksam mı diyordum. Dana önce riderdenim almıştım yine aynı deneyip beğendiğim markadan devam edeyim.
    Bende bu işi yaptım, marka şikayetlerini lütfen iyi irdeleyelim. Şikayeti yazan arkadaşın hesabı 1 haftalık bile değil, tek mesajıda bu. Ben o markanın ürününü kullanmadım ancak böyle çok mevzuyla karşılaştım tek mevzu ile firmayı gözünüzde bitirmeyin lütfen bir göz atın.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu işi yaptım, marka şikayetlerini lütfen iyi irdeleyelim. Şikayeti yazan arkadaşın hesabı 1 haftalık bile değil, tek mesajıda bu. Ben o markanın ürününü kullanmadım ancak böyle çok mevzuyla karşılaştım tek mevzu ile firmayı gözünüzde bitirmeyin lütfen bir göz atın.
    Genellikle iyi şeyleri insan yazmaya üşenir ama bir sorun yaşayınca haliyle canı yanan insan yazar. trol olabilir bir sıkıntısı olabilir o ayrı ama zaten bir ürün almaya niyetlenince araştırırken tek bir kişinin tek bir mesajına bakılmaz, toplam geneline bakarım, ama pantalon alacağım zaman alışerişe çıktığımda elbet aklıma gelir bu da.

Tabi uyarınız iyi olmuş, not da düşmüş olalım, insanlar tek bir yorumla almaktan vazgeçebilirler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genellikle iyi şeyleri insan yazmaya üşenir ama bir sorun yaşayınca haliyle canı yanan insan yazar. trol olabilir bir sıkıntısı olabilir o ayrı ama zaten bir ürün almaya niyetlenince araştırırken tek bir kişinin tek bir mesajına bakılmaz, toplam geneline bakarım, ama pantalon alacağım zaman alışerişe çıktığımda elbet aklıma gelir bu da.

Tabi uyarınız iyi olmuş, not da düşmüş olalım, insanlar tek bir yorumla almaktan vazgeçebilirler.
    Yanlış anlaşılmasın iyisi her zaman vardır ancak ben hobi sektörü kadar pis bir kullanıcı kitlesi görmedim. Anlas ilk enduro lastiklerini çıkarttığında belirli enduro gruplarına bedelsiz ve çok uygun fiyatlı lastik verdi, devamında gene istediler firma düşünmediğini belirtti ne yalanlar saydırdılar firma hakkında. Biz bu işi yaparken de üç kuruş için insanların ne hale geldiğini gördük, dolayısıyla gerçekten dikkat etmek lazım. Günümüzde yalan üreten,karalayan kazanıyor maalesef...
    espresso bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Motobike Jeans 6006 kullanıyorum 1 senedir, hic bir sıkıntı cıkarmadı.

“I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)