Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kevlar Pantolon Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rider Denim kotları nasıl acaba?
    Pek memnun olan yok sanırım.

Benim de ihtiyacım var takip edeyim bari burayı.
    Uzun süredir Rider Denim kullanıyorum. Çok rahatım. Kışın motosiklet pantolonu kullanıyorum.

Rider Denim lehine ikisi arasında aşırı görüntü farkı var. Rider Denim'i günlük olarak ta kullandığım oldu.

Bazı arkadaşların, arkasında oluşan bir izden dolayı Rider Denim'den şikayeti olmuştu .

Böyle bir ize hiç dikkat etmedim.
    Sadece gideceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Bunlar var, olmaz mı? Genel olarak RiderDenim' den memnunum.

Ama, küçük bir fikrim var. Ve hoşuna da gidebilir.

Madem ki hali hazırda elinde korumalar var, Karaköy' de hırdavatçılar çarşısına uğrayıp orada satılan Kevlar Kumaş' dan bir metrekare (yaklaşık 200TL) birşey alıp, elindeki korumalara cep diktirip, bu cepleri de istediğin beğendiğin bir kota terzide diktirsen... Masrafını yarının altına çeker, istediğin marka model motosiklet pantolonuna sahip olursun. Ayrıca istediğin diğer kısımlara da kevlar kumaş ekletebilirsin

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar var, olmaz mı? Genel olarak RiderDenim' den memnunum.

Ama, küçük bir fikrim var. Ve hoşuna da gidebilir.

Madem ki hali hazırda elinde korumalar var, Karaköy' de hırdavatçılar çarşısına uğrayıp orada satılan Kevlar Kumaş' dan bir metrekare (yaklaşık 200TL) birşey alıp, elindeki korumalara cep diktirip, bu cepleri de istediğin beğendiğin bir kota terzide diktirsen... Masrafını yarının altına çeker, istediğin marka model motosiklet pantolonuna sahip olursun. Ayrıca istediğin diğer kısımlara da kevlar kumaş ekletebilirsin
    Bu seçeneği aklıma kazımakla beraber, daha sonra bunu gerçekleştirme olayını düşüneceğim.

Fakat bunu yaparsak, bir kaza anında dikişlerden patlamaz mı? Çünkü tüm korumalı kot kullanıcıları, özel kevlar iplikler kullandıklarını iddia ediyorlar.

Bu arada tüm markalar fuar'da indirim yapacak gibi görünüyorlar. İnternet sitelerine baktığımda ( kot üreticileri için konuşuyorum. ) baya bir indirim var gibi görünüyor. Benim önceliğim malum sebeplerden dolayı biraz daha rahat ve şık duran birşeyler olacak ki kötü bir şekilde sırıtmasın.

Malum Sebep: Bekarlık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim dediğim tech90 john doe’da öyle tasarlanmış. Peki yazın püfür püfür de kışın nasıl?
    Normal kottan daha sıcak.

Yazın serinliği insanın vücudundaki nemi etkili şekilde çekip buharlaştırarak sağlıyor. Dolayısıyla kışın kalınlık avantajını kullanıp sıcak tutmasına engel değil.

Kot yazın serin ama hafif veya ince olduğundan değil. Hatta bayağı ağır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Fakat bunu yaparsak, bir kaza anında dikişlerden patlamaz mı?
    Muhtemelen... Düzgün motosiklet kotları kesimi ve dikiş yerlerini düşmeye göre dizayn edip, aramid iplikten üçlü dikiş kullanıyorlar.

Motosikleti
    MT-07
    Evet bugün fuardan Rider denim Karayel aldım. Hayırlısı olsun. Sevdim pantolonu ve ilgiliydiler. Tech90’ın kalıplarını hiç sevmedim. Böylece alttan lacivert yamalı, mavi kotumu ufak ufak emekli edebilirim.

Gitmeyecek olanlar için konuşuyorum. Çok da birşey kaçırmayacaksınız.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Evet bugün fuardan Rider denim Karayel aldım. Hayırlısı olsun. Sevdim pantolonu ve ilgiliydiler. Tech90’ın kalıplarını hiç sevmedim. Böylece alttan lacivert yamalı, mavi kotumu ufak ufak emekli edebilirim.

Gitmeyecek olanlar için konuşuyorum. Çok da birşey kaçırmayacaksınız.
    Fiyat hakkında bilgilendirebilir misiniz, ne kadara mal oldu?

Motosikleti
    MT-07
    Sitesinde 640₺, fuarda 550 nakit 570 kredi kartı 3 taksit. Banka 3+2 yaptı bana. 5 takside almış oldum. Tech90 john doe ise 600₺ etiket fiyatı vardı.
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bir güncelleme yapmak istiyorum. Rider denim Karayel pantolon ile 30km sağanak yağmurda kullanmak zorunda kaldım şimdi. Pantolon gerçekten su geçirmiyor. Artçı selesinden süzülen sulara çare yok maalesef. Totonuz her koşulda ıslanıyor ama geri kalan yerde hiç su almadı. Gerçekten suyu kaydırıyormuş. Pantolon alacaklara referans olur umarım.
    Kural [ Z ] ve SuleymanE bunu beğendiler.

Motosikleti
    Forza 250
    Bir güncelleme yapmak istiyorum. Rider denim Karayel pantolon ile 30km sağanak yağmurda kullanmak zorunda kaldım şimdi. Pantolon gerçekten su geçirmiyor. Artçı selesinden süzülen sulara çare yok maalesef. Totonuz her koşulda ıslanıyor ama geri kalan yerde hiç su almadı. Gerçekten suyu kaydırıyormuş. Pantolon alacaklara referans olur umarım.
    o işin çaresi tucano panta fast. Tabi mete7 üzerindeyken karizmaya etkisi ne olur bilemiyorum
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o işin çaresi tucano panta fast. Tabi mete7 üzerindeyken karizmaya etkisi ne olur bilemiyorum
    Aga sele'nin iç dolgusunu değiştirip, aşağı olan eğimi yukarı vermek yada monokapak atıp, su tahliye olukları açmak lazım

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Aga sele'nin iç dolgusunu değiştirip, aşağı olan eğimi yukarı vermek yada monokapak atıp, su tahliye olukları açmak lazım
    Su aslında oradan gelmiyor. Suyun geldiği yer depo. Depodan süzülen su genellikle rüzgar etkisi ile seleye, oradan da totoya gelir. Sadece toto olsa iyi, sizi ilk gören birisi sağlık sorunlarınız olduğunu da düşünebilir
    ...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su aslında oradan gelmiyor. Suyun geldiği yer depo. Depodan süzülen su genellikle rüzgar etkisi ile seleye, oradan da totoya gelir. Sadece toto olsa iyi, sizi ilk gören birisi sağlık sorunlarınız olduğunu da düşünebilir
    Yok abi ön taraftan gelen su bana gelmedi. Arka sele'den süzülen su geldi. Sadece arkam ıslandı. O da bir avucun içi kadar. Avucu yarı yumru şeklinde düşünebilirsin. Ben pantolondan son derece memnunum.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pardon almışsın zaten

Motosikleti
    MT-07

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon almışsın zaten
    Ben farklı birşey mi söylemişim acaba?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığına dair mesajı gözden kaçırmışım. Sonradan editledim o yüzden.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığına dair mesajı gözden kaçırmışım. Sonradan editledim o yüzden.
    Rica ederim

Rica ederim
    Ben de yazın kullanabileceğim bir pantolon bakıyorum. Yukarıdaki önerilerin hepsini araştırıyorum ve sizin gibi önceliğim görüntü ve serinlik. Çünkü bunlar olmazsa -yaz mevsimi için konuşuyorum- dizlik takacağım :/ Halihazırda bir sene geçirmişsiniz, umarım test etme fırsatınız olmamıştır ama kullanıcı yorumunuzu alabilir miyim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yazın kullanabileceğim bir pantolon bakıyorum. Yukarıdaki önerilerin hepsini araştırıyorum ve sizin gibi önceliğim görüntü ve serinlik. Çünkü bunlar olmazsa -yaz mevsimi için konuşuyorum- dizlik takacağım :/ Halihazırda bir sene geçirmişsiniz, umarım test etme fırsatınız olmamıştır ama kullanıcı yorumunuzu alabilir miyim
    Angry benim forum dışında da arkadaşım ve bir süredir buralara uğramıyor. Ben de sizin gibi yazlık bir kot bakıyorum ve Rider Denim Efil File yaz aylarında epey iş görür gibi duruyor.

https://riderdenim.com/tr/pantolonla...-pantolon.html
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angry benim forum dışında da arkadaşım ve bir süredir buralara uğramıyor. Ben de sizin gibi yazlık bir kot bakıyorum ve Rider Denim Efil File yaz aylarında epey iş görür gibi duruyor.

https://riderdenim.com/tr/pantolonla...-pantolon.html
    Çok teşekkür ediyorum. Mağazası kadıköydeymiş deneme fırsatım olur ama pantolon biraz büyük gözüküyor acaba modelden mi kaynaklı yoksa mankenden mi Bir de korumalara level 2 diyor hoşuma gitti açıkçası.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ediyorum. Mağazası kadıköydeymiş deneme fırsatım olur ama pantolon biraz büyük gözüküyor acaba modelden mi kaynaklı yoksa mankenden mi Bir de korumalara level 2 diyor hoşuma gitti açıkçası.
    Ben de bugün yarın deneyeceğim, hatta montunu da almayı düşünüyorum yaz için. İçimizden kim daha önce denerse fikirlerini paylaşsın bence burada.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)