Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Würth PTFE Kuru Yağlama Teflon İçerikli Sprey

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Arkadaşlar Würth'ün teflon içerikli kuru yağlama spreyini kullanan var mı zinciriniz için memnun musunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bu spreyde sinir bozucu bir şekilde görünmezlik özelliği var. Zincirin üzerinde olup olmadığı belli olmadığı için sürekli sıkmak zorunda hissediyor insan. Bu yüzden bütün kutu hemen bitiveriyor.

19051919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMax 250
    Ben bu ürünün benzerini arabamdaki kapı contalarında ve sürtünen plastik aksamda kullanıyorum tozdan dolayı oluşan sürtünme seslerini gidermek için , zincirde kullanıldığını bilmiyordum?

Motosikleti
    MT-07
    Bu ürünü motosiklete kullanmamanı öneririm. Yeteri kadar işe yaramayacak ve gerekli yağlamayı sağlamış olmayacaktır. Senin ihtiyacın şu ürün:

https://m.n11.com/wurth-hhs-drylube-...iABEgIgE_D_BwE
    Ogretmen bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Alıntı 19051919 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu ürünün benzerini arabamdaki kapı contalarında ve sürtünen plastik aksamda kullanıyorum tozdan dolayı oluşan sürtünme seslerini gidermek için , zincirde kullanıldığını bilmiyordum?
    bende bilmiyordum ama bugün integra sahibi birinden duydum yapıskan özzelligi olmadığı için hemen kirlenmiyormuş diye.
    Sürüş eğitimleri alın. Kendinizi asla yeterli görmeyin. Her zaman Ham'ız ve pişmeye ihtiyacımız olacaktır.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü motosiklete kullanmamanı öneririm. Yeteri kadar işe yaramayacak ve gerekli yağlamayı sağlamış olmayacaktır. Senin ihtiyacın şu ürün:

https://m.n11.com/wurth-hhs-drylube-...iABEgIgE_D_BwE
    Aynen doğru ürün bu, yalnız bu ürün yağmur çamur kış şartları için çok uygun değil, tozlu topraklı yaz şartları için iyi. Kışın çok sık yenilemek gerekiyor, ekonomik ve pratik olmuyor. Kış için yağ bazlı ürünler öneririm.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Çok güzel ürün ama sürekli kullanımda ekonomik değil. Ucuz bir yöntemle yağlayıp daha erken zincir değiştirmek daha ekonomik geliyor. atıyorum 10birim lik zinciri kurtarmak için 12- 13 birimlik yağ kullanılmaz.
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler