Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Falcon motor alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

ailem bana sıfır falcon almayı düşünüyorlar sizce alınır mı?
    Neden alınır?
    Neden alınmaz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alınır, ailenin bütçesi ona yetmiştir alır paşa paşa kullanırsın. Zamanı gelince kendin parayı basar daha iyilerini alırsın.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Hem alınır, hem alınmaz.
    Şahsi fikrim almam.
    Hangi modeli alacaksınız?
    Amcam kullanıyor crown 180 modelini, beraber geziler yapıyoruz 2 senedir, bende Cbf 150 vardı, daha üstün olduğunu amcam kendisi görüyor ve söylüyordu, halen söyler.

Tabi imkan meselesi biraz da.

Motor kısmıyla ilgili hiç sorun yaşamadı ama ufak tefek sorunlar oldu, beraber hallettik. Bir örnek vereyim, ben Cbf 40bin kullandım debriyaj teli satarken bile sağlamdı ama falcon 4bin km de değişti, ufak bir sorun olsada yaşadık.

Bütçenizi bilmiyorum ama imkan varsa daha sağlam bir motosiklet alsanız yada aldırsanız daha iyi olur, nacizane fikrim.
    kalidor bunu beğendi.

attack 100 model sanırsam düşük istiyorlar hem ehliyet yetsin hem düşük olsun normalde bütce vardı 4000 falan ama birşeyden dolayı onu ayırdım

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bir bayiye gidin her hangi bir falcon motosikletin kitapçığından yetkili servis listesine bakın ve ( listedeki servislere ) sorun fabrika sattığı malın arkasında mı? Zaten % 90 servisi değil ve garantiden en ufak bir parçayı bile göndermiyorlar. Yani sattım kaçtım türü bir firma.
    kalidor bunu beğendi.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bayiye gidin her hangi bir falcon motosikletin kitapçığından yetkili servis listesine bakın ve ( listedeki servislere ) sorun fabrika sattığı malın arkasında mı? Zaten % 90 servisi değil ve garantiden en ufak bir parçayı bile göndermiyorlar. Yani sattım kaçtım türü bir firma.
    O yüzden Falcon değilde Mondial, KUBA alsa iyi olur. Onlar bir tık daha önde.
    kalidor bunu beğendi.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ucuz motosiklet, ucuz kasktan bile beterdir. İki teker üzerindesin ve ismi bilinen motosiklet firmalarının crush and durability testiyle hiç tanışmamış bir motosiklete para vermek, ahirete bilet almaktır. Evet bütçen kısıtlı ama Çin motosikletlerinin bile üst segmentleri var...bunları araştır kardeşim. Acele etme derim.Forumu iyi araştır ve kullanıcı yorumlarındaki tavsiyelere bak. Benim tavsiyem: Japon alamıyorsan eğer; taiwan menşeili ürünlere bakmandır.

Öncelikle size fikir vermesi açısından ufak bir bilgi vereyim, mondial çinli piyasasının en canlı markasıdır hızlı satılır parçası kolay bulunur, kuba da hemen hemen aynıdır. Ayrıca, kubada baktığınız cupun aynısı rainbow diye geçer. Geçen hafta sattım güzel motordu.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bir tanıdığımda falcon crown 150 vardı. Bayiden sıfır aldı. Motor yolda giderken birden duruyordu. Benzin deposu hava almadığı için böyle yapıyordu. Servise falan gitti. Deponun hava almasını sağladılar ama yine stop ediyordu. Daha sonra sattı zaten

Motosikleti
    Honda PCX 150
    bahsedilen modeli bilmemekle birlikte bu falconun sharp modeli idi galiba vardi bir zamanlar bizim apartmanda. motor birkac sene icinde renk degistirip oldugu yerde akmaya basladi resmen. plastik kalitesi cok kotuydu.

enbw0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125R
    Okuldan arkadaşımda freedom 250 modeli var. bayiden sıfır aldı henüz 7 aylık motor.hafif boyaları attı üstündeki falcon yazısının 2 harfi düştü. 110 km yol yapmıştık bir kere ayağım yanıyor diyip sürekli soğutmaya çalışıyordu

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı KTMLOVE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ailem bana sıfır falcon almayı düşünüyorlar sizce alınır mı?
    Neden alınır?
    Neden alınmaz?
    Her markanın içinde iyi ve kötü modeller vardır hangi modeli alacaksan ona göre araştırma yap ailen Falcon alacak ama Falcon'a alternatif olacak bir çok marka var sen hangi tarz motor istiyorsan onu söyle ona göre yorum yapalım.

http://www.falconmotosiklet.com/model/tr/21_cg-klasik-attack-100-tel

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı KTMLOVE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.falconmotosiklet.com/model/tr/21_cg-klasik-attack-100-tel
    mondialde de aynısı var aşırı fiyat farkı yok ise onu al.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondialde de aynısı var aşırı fiyat farkı yok ise onu al.
    taksit olarak almayı düşünüyorlar mondialde kartsız taksit var mı izmir de bilmiyorum

Bütçeniz ne kadar ?

bütçe 4000 5000 falan

5 bin civarına sıfır mondial mr 150 vulture var bence görüntüsü çok güzel, yıllarca sorunsuz kullananlar var bana kalırsa parasını en çok hakeden motorların başında geliyor , çekişi gücü de yerinde gayet hoş bir motosiklet, yakıtı biraz fazlaymış sanırım ancak dişli değiştirerek düşer o tüketim

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 bin civarına sıfır mondial mr 150 vulture var bence görüntüsü çok güzel, yıllarca sorunsuz kullananlar var bana kalırsa parasını en çok hakeden motorların başında geliyor , çekişi gücü de yerinde gayet hoş bir motosiklet, yakıtı biraz fazlaymış sanırım ancak dişli değiştirerek düşer o tüketim
    kartsız taksit olursa bakarım

Bence elinde eger 4000-5000 tl varsa 2.el mondial 125mh drift al 135 cc.Ama a1 ehliyet varsa mh minör var ayni şekilde,hem durusu falan cok sportif cok hafif bastinmi fena duruyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)