Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motokurye işi hakkındaa

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba
    antalyada yasıyorum motokurye olarak işe girmek istiyorum ama hangi firmayı tercih etmeliyim daha once calısanlar bilgi verebilirmi mcdonalds/ burgerking vb. dominosta kuryelerin masadaki boşları alması fln o tarz işleri yaptıklarını gördüm, sadece kurye olarak çalısmak ıstıyorum bu yuzden dominos hariç önerilerinizi bekliyorum firmaların maaşları fln bilgi verirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    kuryeyim ama bunlardan hic birinde calismadim sadexe mcdonalds daha iyi oldugunu duymusdum

Ali Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben bulunduğum yerde ilanlara biraz baktım bazılarını aradım. 2 sene tecrübeli moto kurye falan arıyorlar ilginç, demek ki ihtiyaçları yok. İlanların çoğu Istanbuldan veriliyor, sanırım orada moto kuryelik yapanlar fazla yaşayamadığı için. Kuryeleri öldükçe ilan koyuyorlardır.

Dostum bende kuryelik yapıyorum Antalya lara bölgesinde sana tavsiyem başlıyacağın yer neresi olursa olsun şartlarını baştan konuş kuryelik maaşlar hemen hemen her yerde aynısır önemli olan bahşiş alabileceğin bir bölgede çalışman.

Alıntı Attalia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bende kuryelik yapıyorum Antalya lara bölgesinde sana tavsiyem başlıyacağın yer neresi olursa olsun şartlarını baştan konuş kuryelik maaşlar hemen hemen her yerde aynısır önemli olan bahşiş alabileceğin bir bölgede çalışman.
    Bende lara da girmeyi düşünüyorum terracity tarafı McDonald's popeyes KFC BurgerKing fln tavsiye edebileceğin varmı ,maaşlar dediğin gibi aynıysa o zamn hangisi kafama yatarsa başvurumu oraya yapayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı Attalia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve bir sorum olucaktı ben terracity taraflarında paket servisi yapacak kadar adres bilgim yok forumda önceki açılan konularda adres bilmemenizi sorun etmeyın cabuk ogrenırsınız dıyorlar , sen ne diyorsun ve telefondan navigasyon fln kullanıyormusun

Popeyes, burger king bu tarz işletmelerin dağıtım bölgeleri çok geniştir 1 paket için yarım saat yol gidersin az paket attığın içinde bahşiş toplama şansın daha az olur tavsiye etmem yemeksepetinden başvuracağın restoranın dağıtım bölgelerine bak mutlaka.
    Bahşişlerde genelde düşük olur bu tarz yerlerde yaş ortalaması düşüktür sipariş verenlerin

Yeni başlıyacaksan dominos iyi olabilir kanımca.

Adres olayına gelirsek yandex kullanmanı tavsiye ederim googleda adresler ve sokaklar çok eksik çıkıyor genellikle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)