Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Yamaha MT 25 kullanıcısı, acemi :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz hafta Yamaha MT 25 edindim, seneler önce motosiklet ehliyeti almıştım ancak her şeyi unutmuşum. Yeni başlayan bir motorcu için bilimum öneri / tavsiyeleriniz çok kıymetli.

Ekipman için çok araştırma yaptım, en sonunda da Daninese mont, Shoei QWest kask, Dainese dizlik eldiven aldım.

Aranıza katıldığım için mutlu ve heyecanlıyım, yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler!

Tekerim düz basar mı emin değilim ama inşallah kazasız belasız alışırım İstanbul trafiğine

Sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Hayırlı olsun. Hocam kesin bir motosiklet botu da edin en kısa zamanda. Kesinlikle faydalı.
    yamahamt25 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 25 ABS
    Alıntı yamahamt25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz hafta Yamaha MT 25 edindim, seneler önce motosiklet ehliyeti almıştım ancak her şeyi unutmuşum. Yeni başlayan bir motorcu için bilimum öneri / tavsiyeleriniz çok kıymetli.

Ekipman için çok araştırma yaptım, en sonunda da Daninese mont, Shoei QWest kask, Dainese dizlik eldiven aldım.

Aranıza katıldığım için mutlu ve heyecanlıyım, yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler!

Tekerim düz basar mı emin değilim ama inşallah kazasız belasız alışırım İstanbul trafiğine

Sevgiler
    Hayırlı olsun.
    ABS var mı? Eğer yoksa yağmurlu günlerde ayrıca dikkatli olun.
    Motosikletin üzerinde IRC lastik varsa ilk fırsatta iyi bir lastikle değiştirin derim.
    Bunların haricinde çok dikkatli olun. Eğer ki yola ve trafiğe konsantre olamayacak bir gününüzde iseniz motosiklet kullanmayın.
    Başka bir ulaşım aracı tercih edin.
    Allah kaza bela göstermesin.
    yamahamt25 bunu beğendi.
    MT 25 ABS

Motosikleti
    MT-07
    Keşke Daniese dizlik yerine tech90 pantolon alsaydın. Hep çok pahalı hemde gerekli işlevselliği de yok. Ayakkabı YDS'den bakabilirsin. Nispeten ucuz ve kaliteliler.
    yamahamt25 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Yaşınızı bilmiyorum ama böbreklerinizi korumak adına da bellik takmanız faydalı olacaktır. Motosiklet kullanımına uzun bir ara verdiyseniz de iyi bir kurumda kapalı alan, adaptasyon eğitimi almanızı da öneririm.
    yamahamt25 bunu beğendi.

Sağ olun hocam. Bot da aklımda en kısa zamanda alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı cuysal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    ABS var mı? Eğer yoksa yağmurlu günlerde ayrıca dikkatli olun.
    Motosikletin üzerinde IRC lastik varsa ilk fırsatta iyi bir lastikle değiştirin derim.
    Bunların haricinde çok dikkatli olun. Eğer ki yola ve trafiğe konsantre olamayacak bir gününüzde iseniz motosiklet kullanmayın.
    Başka bir ulaşım aracı tercih edin.
    Allah kaza bela göstermesin.
    ABS var, ancak yine de fabrika çıkışında lastikler üzerinde balmumu oluyormuş, ilk 150 km dikkat edin dedi Yamaha'daki arkadaş.

Teşekkürler, sayglar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke Daniese dizlik yerine tech90 pantolon alsaydın. Hep çok pahalı hemde gerekli işlevselliği de yok. Ayakkabı YDS'den bakabilirsin. Nispeten ucuz ve kaliteliler.
    Pantolon da aklımda, Şubattaki motosiklet fuarından umutluyum, forumda nispeten daha uygun fiyatlı ihraç fazlası pantolonların fuarda satıldığı yazıyordu, bilginiz var mıdır? Fuara ilk kez gideceğim, bakalım umarım denk gelir.

Botu da YDS'den bakıyorum dediğiniz gibi çok teşekkürler!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Yaşınızı bilmiyorum ama böbreklerinizi korumak adına da bellik takmanız faydalı olacaktır. Motosiklet kullanımına uzun bir ara verdiyseniz de iyi bir kurumda kapalı alan, adaptasyon eğitimi almanızı da öneririm.
    Çok teşekkürler. Bellik önerisini ilk defa duydum, buna bir bakayım. Eğitim almaya başladım tekrardan önerdiğiniz gibi, kısa zamanda hatırlarım diye umuyorum
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Vecton'un kızıltoprak'taki mağazası ile iletişime geçebilirsin. Fuar'da öyle aman aman indirim olmuyor zaten. Fuar'a kadar euro fiyatları da zıplıyor. 1ay boyunca boş gezmektense arayıp bilgi almak daha mantıklıdır.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    hocam fuara 21 şubatta ben de gideceğim eğer istersen beraber takılalım tek başınayım

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam fuara 21 şubatta ben de gideceğim eğer istersen beraber takılalım tek başınayım
    Ben 20 Şubat'a aldım bileti hocam, önden gidip yorumlarımı iletirim sana

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Lastik olarak Anlas Tournee tavsiye ederim. Yerli malı güzel lastik. Kullanıyorum memnunum.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Bende Mt25 Sahibiyim Anlas Lastik Takıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Mt25 Kullanıcıları Olarak Grup Kuralım

Alıntı Sparks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Mt25 Sahibiyim Anlas Lastik Takıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Mt25 Kullanıcıları Olarak Grup Kuralım
    Benim motor 2020 model, lastikleri fabrika çıkışı haliyle. Lastik değişimine ihtiyacım yok değil mi yani sıfır sonuçta?

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    2015 ten 2018 e kadar lastikler kötü 2019 2020 modellerin lastiği iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)