Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pcx vs pulsar ns200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pcx 125, mt 25 ABS
    Öncelikle hepinize merhabalar. Şuan mevcutta kullanmış olduğum 2015 model pcx motorsikletimi değiştirmek istiyorum, yeni motoru mu da cebimden para çıkmadan edinmek istiyorum. Piyasa araştırması yaptıktan sonra bu şartlarda bana en uygun gelen motorsiklet ns200 gibi görünüyor. Bu arada naked tarza geçmek istiyorum bundan dolayı en uygun motosiklet ns200 dedim. Motosikleti kullanıs amacım genelde günlük rutinlerim, ev-iş (yaklaşık 35 km-git gel) Öncelikle sunu sormak istiyorum Honda'dan sonra bajaja geçmek çok fark yaratır mı? Vitesli motor kullanmayı biliyorum fakat fazla tecrübem yok ancak zorluk çekeceğimi sanmıyorum. Scooter ve naked kullanmak şehir içinde büyük farklar doğurur mu? Çok araştırma yaptım ama işin içinden çıkamadım yardımcı olur musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza 250
    Skuter ile vitesli motosikletin kullanma şekilleri farklı konsantrasyonlar gerektiriyor. Vitesli ile ne kadar tecruben var bilmiyorum ama skuter ile trafiğe daha cok hakim olunabiliyor bana göre çünkü vitesle uğraşman gerekmiyor. Vitesli de debriyaj-vites kullanımı meleke haline gelene kadar bir bocalama olabilir. Bu da kapalı alan hakimiyet eğitimi ile aşılabilir.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Motosikleti
    pcx 125, mt 25 ABS
    Eyvallah hocam, zaten bu konuda biraz tereddütüm var. Vitesli motorsiklete geçiş açısından uygun bir motorsiklet gibi geliyor açıkcası

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Pcx kullanmadım ama bir ara baya almaya heves ettim araştırdım. Ybr den pulsara geçtim 3 bin km felan dayanabildim. Konfora önem veriyorsanız Pulsar üzer. Alt devirler ölü şehir içinde sıkıntı. Ama çekiş konusunda sıkıntı yok 200 cc olmasına rağmen baya iyi. Malzeme kalitesi yerlerde boya akıntıları felan vardı benim pulsarda. Bu arada ybr den cbf den pulsara geçip çok mutlu olan kesimde var. En iyisi kullanma imkaninz varsa biraz test edin

Motosikleti
    pcx 125, mt 25 ABS
    Teşekkür ederim konfor biraz önemli benim için

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konfora önem veriyorsanız o paralara çok temiz inzauma alabilirsiniz.Her açıdan çok üstündür pulsar'dan.

Motosikleti
    pcx 125, mt 25 ABS
    Eyvallah hocam ama inzauma'nın tipi çok hoşuma gitmiyor

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı jamiryu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam ama inzauma'nın tipi çok hoşuma gitmiyor
    O zaman inazuma F modelini al.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)