Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100'lük Cub Mu , Kanuni Seyhan 125 ' mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Tay 100
    Merhabalar ben 100'lük cub bakıyordum bir süredir. Fakat birtürlü kafama yatan bulamadım yaşadım yerde. Aynı fiyatlara Kanuni seyhan 125 lik buldum.

https://i.hizliresim.com/kMqpj9.jpg

https://i.hizliresim.com/4pEQLq.jpg

Sizce cub tarzı bi motor mu bu mu ? Yakıt/kullanım açısından eksileri artıları nedir ? 2.900 diyor satan abi bu motoru en kötü ihtimal 2.500 e bırakacak gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu resimlere bakıp ta tavsiye verecek arkadaşı peşinen takdir ederim.

Motosikleti
    Lifan Tay 100
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resimlere bakıp ta tavsiye verecek arkadaşı peşinen takdir ederim.
    Abi ben model olarak karşılaştırma istiyorum resime göre değil Fiyatına göre bir de. 2900 tl diyor ama pazarlıkla en kötü 2500 e alınır.
    Aklımın bir tarafı cub ta hala fakat kafama yatan birşey bulamadım yaşadığım yerde. Sizce aynı fiyatlara böyle bir motor değer mi diye soruyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Lifan tay 100 var bir tane de. 3000 tl diyor adam 2016 model. Onun da pazarlığı var. Sizce kanuni seyhan 125 mi lifa tay mı ?

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Cup modelleri daha sağlam, daha masrafsız olur senin için tecrübeyle sabit. Mahallemde cg ci kardeşlerim hergün ağlarken şurası kırıldı burası çıktı burası patladı diye. Cup kullananlar yağı koyup arkasına bakmıyor.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Lifan Tay sağlamdır, Bartın'da neredeyse bütün kuryeler kullanıyor. Diğer modelleri bilmiyorum.

Motosikleti
    Lifan Tay 100
    Alıntı Bafrali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cup modelleri daha sağlam, daha masrafsız olur senin için tecrübeyle sabit. Mahallemde cg ci kardeşlerim hergün ağlarken şurası kırıldı burası çıktı burası patladı diye. Cup kullananlar yağı koyup arkasına bakmıyor.
    Yakıt tüketimi olarak da Seyhan 125 ler 3.5 litrelerde iken cublar 2.5 oluyor en fazla diyorlar doğruluk payı var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan Tay sağlamdır, Bartın'da neredeyse bütün kuryeler kullanıyor. Diğer modelleri bilmiyorum.
    Siz de Bartın'lı mısınız?

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Çok değişmez sanmam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cub 2 lt yakar kanuni ise 3 lt yakar. Cub daha saglam olur ve yarı otomatıkle kullanımı kolaydır o nedenle cub her acıdan daha mantıklı bir secim olacaktır

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Cub, ancak her cub değil.

Yamaha veya Honda' nın Cub' larından birisini tercih edin. Diğer markalar birçok noktada bunların kopyası olsa da kesinlikle yanına dahi yaklaşamazlar. Özellikle sağlamlık ve sorunsuzluk konularında lider olan Cub motosikletlerin bu iki özelliğini çakma cub' larda bulamazsınız. Salam diğenleri duyuo göreceksiniz ancak emin olun ancak orjinalini kullanan birisi demek istediğimi anlayıp deyit edebilir.

Yamaha Crypton / Honda İnnova / Honda WingGo modellerine bakın. 3500 TL civarına Honda' nın modellerini bulabilirsiniz.

Ne kadar sağlam ve ölü durumdan toparlanabilir olduğunu da buradan izleyerek görebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)