Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Netten yedek parça nereden alabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, devirdaim pompası kapağı alacağım fakat elazığdayım. Sahibindende de çok yok olanlarda tek satmıyor. Nereden bulabilirim? İletişime geçeceğim yedek parçacı bilen varsa yazabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kalyoncu motor olabilir . Ben Bursaya 3 kez parça istedim . Hepsi de zamaninda geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Sanirim işyerleri Çorum'da.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalyoncu motor olabilir . Ben Bursaya 3 kez parça istedim . Hepsi de zamaninda geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Sanirim işyerleri Çorum'da.
    Sanırım suzuki yok.

Aslında çıkma parça olarak anlatmak istemiştim. Orjinaller bir hayli pahalı.

Suzuki gsxr 600 2007 model

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ben Türkiye sahibinden sitesindeki çıkma parçalar konusunda endişeliyim . Ekmeği yenmiş suyu içilmiş
    olması büyük bir ihtimal. İnternette motorun ismiyle ülkedeki parçacılardan bakarsan daha sağlıklı olur
    diye düşünürüm. Rast gelsin inş.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Türkiye sahibinden sitesindeki çıkma parçalar konusunda endişeliyim . Ekmeği yenmiş suyu içilmiş
    olması büyük bir ihtimal. İnternette motorun ismiyle ülkedeki parçacılardan bakarsan daha sağlıklı olur
    diye düşünürüm. Rast gelsin inş.
    Bende pek yanaşasım gelmiyor fakat öğrenci olmam ve sıfır parçaların fiyatı yüzünden yanaşmak zorunda kalıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)