Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Istanbul Havaalani Otopark

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Herkese selam,

Bu haftaici IHA ya gitmem gerek otopark konusunda (2 saatlik) daha once giden varsa bilgi verebilirmi

Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Selâm,

Ben hiç iki saatlik kullanmadım ama hafta sonu için bir yerlere gidip döndüğüm zaman 130 TL 190 TL arası bir ücret ödüyorum otoparka.

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Motosiklet parkı ücretli mi yeni havaalanında, sabiha gökçen 'de ücretsiz park edebiliyorduk

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Araba ile bizim musterileri almaya gittim bir cok kez motorla gitmedim hiç ama araba ile girersen yaninda kredi karti bulundurmanda fayda var atmden odeme yapıyorsun çıkarken odemeni yaptikdan sonra fişini alip çıkış kapısında okutuyorsun ve gidiyorsun 1 saat lik fiyati 20 lira gibi biseydi 1 saat durmuyorum o ayri bisi)
    Not :muhakkak park yerinizin numarasini bir yere not edin sonra cok ugrasirsiniz cok büyük alani var

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Alıntı Bülent pcx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet parkı ücretli mi yeni havaalanında, sabiha gökçen 'de ücretsiz park edebiliyorduk
    Sadece kendine değil, aynı zamanda havalananına da uçak bileti alıp gidiyorsun, araç sahiplerinin dikkatine :D (ironi)

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı K.Kalkavan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selâm,

Ben hiç iki saatlik kullanmadım ama hafta sonu için bir yerlere gidip döndüğüm zaman 130 TL 190 TL arası bir ücret ödüyorum otoparka.
    Dostum,ticariye binerek gitsen daha uygun olmaz mi?

130-190tl nedir yahu?

250tl ye aylik otopark abonmani yapiliyor.

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Yeni havalimanına hiç gitmedim, ama Taksim'den Sabiha Gökçen 40 km iken, yeni havalimanı 27 km gözüküyor Google maps amcada.. (İçeride bi 27 km daha dolaşıyorsak onu bilemem)) Biraz alışkanlıktan biraz ilk zamanlar sefer sayısının azlığından biraz da ön yargıdan hiç kullanmadım. Sırf meraktan, görmek için gideceğim bir gün, bir türlü gidemedim. Motosiklet park olayının kolay olması açısından Sabiha Gökçen candır onu biliyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum,ticariye binerek gitsen daha uygun olmaz mi?

130-190tl nedir yahu?

250tl ye aylik otopark abonmani yapiliyor.
    Yalovada benim iş yerim.

Genelde Sabiha Gökçen Havalimanını kullanıyorum ama uçuşlar uyuşmadığı zaman mecburen yeni havalimanını kullanma durumunda kalıyorum.

Taksi ile hiç gitmedim lakin otopark ücretinden fazla olacaktır Yalova Arnavutköy arası.

Birde tabi işin dönüş kısmı var.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Bu konuda her kafadan bir ses çıkıyor. Youtube üzerinde konuyla ilgili çok sayıda video var.

Benim şahsi fikrim en güzeli havaist 20 30 lira bir ücreti var. Hiç dışarıya çıkmadan işinizi halledip yine bölgenize dönen havaist ile dönebilirsiniz. Zaten havalimanı yolu çok sayıda radar ile donatılmış. İster motosiklet ister otomobil hertürlü radarı alıyor. Geçen hafta gittiğimde girişte polis ekipleri beni çevirip hem motosikleti hem beni detaylı inceleyerek bütün evraklara baktılar. Ama motosikletle gittiğime bin pişman oldum. Yol ücreti benzin ücreti otopark ben vermedim, kapıdan bir emanet alıp geri döndüm ama beylikdüzünde ikamet etmeme rağmen akıl işi değil. Birdaha motosikletle gitmeyi düşünmüyorum

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    motorlar içinde ücretli atatürk havalimanında da böyleydi,kaçak geçme şansınız varmı motorla henüz test edemedim yoksa ücretlidir yani

en güzeli havaist başın ağrımaz konforlu otobüsle gidersin

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Edit: 3 saat kaldım 13 TL kapalı otopark ücreti ödedim. Ümraniyede oturuyorum, havaist kadıköyden 110 dk gösteryordu. Yani toplam süre 2,5 saate gelicekti bu yüzden motosikletle gittim. Sabah 8de yola çıktım 2. köprüden 50 dk sürdü. Giriştepolisler çevirdi ama sadece ehliyet sordular. Kapalı otoparka bıraktım. Otoparkta bıraktığınız yeri not alın çok büyük. 2,5 lt benzin yaktım. Köprü+benzin+otopark toplam 35 TL ye geldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)