Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet yan sepet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 zc
    iyi günler öncelikle sayfada bu konuda arastırdım birşey bulamadım ve sorayım dedi benim 150zc çinliye yan sepet takayım diye düşünüyorum ve fiyatı nedir kulanan varmıdır nasıl birşeydir merak ettim ve nerden bulabilirim benim motora olurmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buraks12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler öncelikle sayfada bu konuda arastırdım birşey bulamadım ve sorayım dedi benim 150zc çinliye yan sepet takayım diye düşünüyorum ve fiyatı nedir kulanan varmıdır nasıl birşeydir merak ettim ve nerden bulabilirim benim motora olurmu
    Bizim oralarda(Çorum-Kargı) Mondiale yan sepet takan görmüştüm. ama hiç sormadım tabi nasıl felan diye. ama biz çocukluğumuzdan(ilkokuldan) beri Rus Planet HHH motorların sepetli olanlarına bineriz. bizim orada tarım için kullanılıyor. Rus motorlar onla 5-6 kişiye kadar taşıyordu. çok severim bu motorlar neyse konumuza dönelim sepetli motorlarda düşme tehlikesi yok. ama sağa dönerken hızlı bir şekilde dönülürse sepet başınıza geçiyor hızınızı ve motorun gücünü azaltıyor sepet. bir de sepet tahtadan değil de demirden olursa o zaman başınızın ağrımaması için hiç bir sebep yok. ama sürekli asfalt yolda kullanacaksanız herhalde sorun olmaz. biz sepeti 93 yılında 250.000 liraya almıştık şimdi fiyatları nasıldır bilmiyorum. ama bir telefonla bizim oradaki fiyatı öğrenebilirim.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    fazilet motorda bir ara güzel bi sepet vardı. sahibinden.comda hala satıyorlardı şimdi baktım yok. resimlerini kendi bilgisayarıma indirmiştim, sana link atayım.

http://img812.imageshack.us/g/big27623583uzy.jpg/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ani-sifi/detay

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geliştirilen bi sistem varmı bilmiyorum ama eskiden çok kullanışsızdı dönüşler aşrı derece zorlaşır motosikletin bir anlamı kalmaz (pratiklik kıvraklık manasında)

Motosikleti
    mondial 150 zc
    yorumlarınız için teşekürler

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Sepetle motosiklet kullanmak normal motosiklet kullanmaktan biraz daha farklıdır.
    Birincisi artık virajlarda motosikleti yatırarak dönmek diye bişey kalmıyor. Bu nedenle daha yavaş girmek gerekiyor virajlara. Sepet nedeniyle motosiklet sürekli sağa çekiyor ve alışana kadar zorluk çıkarıyor. Frenlemede ise tam tersi sepet sola doğru motoru çevirmeye çalışıyor.
    Sepet kullanımı ancak düşük hızlarda ve kısamesafelerde kullanışlı oluyor. Ancak sepetle kullanmaya alışanlar için de bir sorun teşkil etmiyor alıştıktan sonra zorluk çekilmiyor.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    eğer çok ihtiyacın yoksa,hiç bulaşma.

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    kuzenimin motorunda var, bir kez kullanmaya kalktım yoldan çıktım ve çamura saplandım. çamur yerine uçurum olsaydı uçmuştum yani. kullanması bana çok zor geldi, yoldan nasıl çıktığını anlamıyorsun, arkadaşların da dediği gibi sağa dönerken sepet kalkar buna dikkat etmen gerekir.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    http://www.motosikletyansepeti.com/urunler.php bunları incele illaki birini beyenirsin bnm bile aklıma yatmadı degil.
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    mondial 150 zc
    arkadaşlar benim 150 zc de zaten yatırma hızlanma gibi bi olay olmuyor çünkü kayıp gidiyor 151 rs kulanmıstım o okadar kaymıyordu bu motor tam bi rezalet bende alıp hiç olmazsa yatmasın diye düşünmüştüm

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ben zcmi neredeyse yola paralel şekilde yatırıyorum ve problem olmuyor. buraks12 lastiğinle alakalı sorunun var bence. güzel bir lastik takarsan sorunun kalmaz.

Motosikleti
    mondial 150 zc
    evet lastikler üstünde gelen lastikerli serviste var kışlık duro sanırım dişleri kocaman bide netten araştırdım sordum biraz mıchelin tavsiye ediyorlar mıchelin 2 adet 250 tl yi buluyor servisten alsam 2 si 150 tl ve hangisini seçeyim karar veremedim michelin iidir ancak duro(yanılmıyorsam markası) daha etli bi lastikti

Her türlü motosiklet yan sepet yapıyoruz. Bunun için size yardımcı olabiliriz. Motorunuzun rengini ve modelini bize söylemeniz yeterli olacaktır. https://www.orucmotor.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz, https://www.orucmotor.com/Kategorile...epetler-8.aspx sepet bölümümüz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)