Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100/80-17 130/70-17 Ebat Lastik önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorum cbr125r bayiden çıkan lastikler var üzerinde 17 bin km ye geldi ve lastikler çok kötü vaziyette önerdiğiniz lastik varmı rosso2 ile michelin pilot street arasında gidip geliyorum pirelli 1000 tl michelin 850 tl sizin tercihiniz ne olurdu veya varmı başka marka önerdiğiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

İnternette çok fazla anlas öneriliyor anlas marka ne düşünüyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Havanın gece gündüz sıcaklık ortalamasının 7 derece ve altı olduğu mevsim ve bölgelerde Anlaş Winter Grip çok başarılı. İstanbul için Aralık-Mart arası diyebiliriz. Bu sıcaklık değerlerinin üstündeki zamanlarda Anlaş Tournée Sport iyi bir radyal lastik alternatifi. Ben Sym Wolf 250'de kullandım, yağmur ya da virajda hiç korkutmadı.

Antalyada oturuyorum burada kış kısa sürüyor zaten anlas marka kötüleyenler var kimisi tutmuyor diyor kimisi çok güzel diyor kesinleştiremedim youtubeda birçok kişi öneriyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı RavenInterse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalyada oturuyorum burada kış kısa sürüyor zaten anlas marka kötüleyenler var kimisi tutmuyor diyor kimisi çok güzel diyor kesinleştiremedim youtubeda birçok kişi öneriyor
    Anlaş Tournée Sport.lar benim 250'lik motorda tutuyordu, frenlemede, virajlarda ben bir problem yaşamadım. Yeteneğim ölçüsünde de çatır çutur yatırdım motoru. Tutmuyor diyenler acaba hangi koşullarda, ne tip motorlarla bu problemi yaşamış sormak gerek.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yumuşak hamurlu her lastik,islakta ve kuruda iş görebiliyor.

Yanliz önemli bir ayrinti,

Çamur ve sulu kar`da işler değişiyor.

Bu açidan,

200-300tl den kaçmadan iyi bir lastik almaniz daha mantikli.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Anlas capra kullanıyorum
    Memnunum
    Yağmur çamur bozuk yol, arazide kullandım.
    Güven verici bir lastik..

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Metzeller lasertec kullanıyorum. Şuanda motosikletimde 2. takımı eskittim gidip üçüncüyü alacağım. Hem kuru zeminde hemde yağmurda iyi tutuyor. Ayrıca rossoya göre çok daha iyi darbe dayanımı var. İstanbul yollarında rosso 2 lastiklerim kısa süre içinde balon yapmıştı. Garantiden değiştirdik sonra yine kısa sürede derin çatlaklar oluştu. Lasertec ise her türlü darbeye dayanıyor.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Anlas alacağına git kabak michelin al daha iyi.araba lastiği hamurundan motosiklet lastiği yapmış adamlar.Hamuru berbat,hele bir de çivi falan girerse vay haline,kaç tane tourneo kullandım hepsinde de ne fitil tutuyor ne de içten yama.Fitil atarsan sürekli havası iniyor bir kaç günde,yama da tutmuyor.İlk 300-500 km yalan yok güzel tutuş hissi veriyor ama lastik bir süre sonra inanılmaz kayıyor virajlar da.
    Canını seviyorsan anlaş lastiklerden uzak dur.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bence bu marka kötü, şu marka iyi demek son derece yanlış...

Hangi markanın, hangi model lastiği, hangi koşullarda, hangi marka/model motosiklette kullanılmış ve memnun kalınmış veya kalınmamış?

Önemli olan bu...

Detay verilmeden "kötü" veya "iyi" lafını referans kabul etmemeyi düstur edindim kendime...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)