Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piyasası Hızlı Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Arkadaşlar Merhaba, 150NK motorumu sattım Temmuz gibi 0 motor almayı düşünüyorum bunun için birikim yapıyorum aynı zamanda da motorsuz kalmak istemiyorum bunun için 2.el bir motor alıp temmuza kadar kullanıp satacağım piyasası hızlı zarar ettirmicek ve extra masraf çıkartmıcak motor bakıyorum. Benim bilgilerim kadarıyla Honda CBR250R ve Yamaha R25 piyasa olarak hızlı zarar etmeyeceğim motorlar. Siz hangisini tavsiye edersiniz? Artıları ve eksileriyle. Bütçem max17-18 civarı bu arada illa max limiti kullancam diyede birşey tabi daha uygunada olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İmkanın varsa ikisininde üstüne otur kararın çok net bir şekilde R25 olacak. Piyasa olarakta R25 üstün ama temizini bulmak zordur
    enes_ayx bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    abi benim bildiğim kadarıyla yani sağda solda duyduğum kadarıyla yamaha r25 daha tutuluyormuş. yamaha yzf r125 ile neredeyse aynı fiyat r125 yerine a2 alıp grenajlı motor olarak direk r25 alıp geçmeyi düşünüyorum bende

Torque8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    r25 ten şaşma hocam ama arkadaşların dediği gibi millet görüntüsüne aldanıp altında 600 lük var sanıp basıyor motoru haşat ediyor.

bende 2016 model var 12binde kırmızı beyaz rengi.

hasar kaydı yok , vuruğu kırığı çiziği yok , gözüm gibi bakıyorum valla bütün bakımları tam . 2.sahibiyim satmayı düşünmüyorum çunku satarsam biliyorum aynı temizlikte makina çok zor bulucam . fiyatlar desen ölücüler sayesinde uçmuş durumda. temiz 600lük birşey bulmadığım müddetçe binicem seve seve

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bajaj motorlarına bakabilirsin. NS'ler iyi gidiyor. Dominar keza öyle.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı nuriix3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim bildiğim kadarıyla yani sağda solda duyduğum kadarıyla yamaha r25 daha tutuluyormuş. yamaha yzf r125 ile neredeyse aynı fiyat r125 yerine a2 alıp grenajlı motor olarak direk r25 alıp geçmeyi düşünüyorum bende
    ilk motorun ise bence grenajlı bir motorlar başlama, naked ile başlaman daha iyi olabilir tecrübe kazanmalısın

Alıntı Torque8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 ten şaşma hocam ama arkadaşların dediği gibi millet görüntüsüne aldanıp altında 600 lük var sanıp basıyor motoru haşat ediyor.

bende 2016 model var 12binde kırmızı beyaz rengi.

hasar kaydı yok , vuruğu kırığı çiziği yok , gözüm gibi bakıyorum valla bütün bakımları tam . 2.sahibiyim satmayı düşünmüyorum çunku satarsam biliyorum aynı temizlikte makina çok zor bulucam . fiyatlar desen ölücüler sayesinde uçmuş durumda. temiz 600lük birşey bulmadığım müddetçe binicem seve seve
    Benimde gönlüm R25'ten yana temizini denk getirmek zor, temiz olanda dediğin gibi fiyatlar uçuk inşallah temiz denk getirebilirim

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj motorlarına bakabilirsin. NS'ler iyi gidiyor. Dominar keza öyle.
    NS alıcak olsam elimdekini satmazdım açıkcası, ilk motor alırken ns denemiştim sonra cf moto denedim, cf çok daha iyi geldi bana tercihimi ondan kullanmıştım şimdi onu satıp NS almam geriye dönmek olur Dominar ise bilmiyorum ama genel olarak titreşim sorunu var diyorlar bu rahatsız edici, açıkcası bajaja herhangi bir modeline sıcak bakmıyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    r 25 piyasa sı yüksek ve hızlı
    cbr 250 biraz daha yavaş

Motosikleti
    -
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorun ise bence grenajlı bir motorlar başlama, naked ile başlaman daha iyi olabilir tecrübe kazanmalısın

abi ilk değil 2 yıldır filan 100 lük cup sürdüm yni motordaan sayılır mı bilmem ama :D yani motor hakimiyetim var dönüştür , yol tutumu vs

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    abi ilk değil 2 yıldır filan 100 lük cup sürdüm yni motordaan sayılır mı bilmem ama :D yani motor hakimiyetim var dönüştür , yol tutumu vs
    off sen motorun kralınla başlamışsın

Motosikleti
    -
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off sen motorun kralınla başlamışsın
    aman abi dalga geçme de rks rnx düşünüyorum abi sıfırı 14 15 bin civarı alıp 1, 2 yıl sürsem sonra mı 250'lik r25'e filan geçsem diye düşünüyorum çin malı ürün zaten parçaları cok mu pahalı olur ki bilgin var mı? yoksa abi konu açıcağım

Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    aman abi dalga geçme de rks rnx düşünüyorum abi sıfırı 14 15 bin civarı alıp 1, 2 yıl sürsem sonra mı 250'lik r25'e filan geçsem diye düşünüyorum çin malı ürün zaten parçaları cok mu pahalı olur ki bilgin var mı? yoksa abi konu açıcağım
    düşünceni hemen geri al boyut olarak bile altında akülü motor gibi kalır, 15bin tl vericeksin sonra satamıcaksın elinde kalıcak çin malı ucuz olur diye düşünme parça bulman sıkıntı olabilir yurt dışından getirilebilir buda yedek parça fiyatını yükseltir hiç bulaşma derim. Al cbr125r bak keyfine 1 yıl kullan sonra geç r25e

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)