Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vizör Yağmur Kaydırıcı Jelatin Film

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki V-Strrom 650
    Youtube’da “Motorcu Muhabbeti” var, kendisinin pratik yöntemler videosunda gördüğümü uyguladım, beş kuruş para vermeye gerek kalmadı. Vizöre sıvı sabun döküp elle tamamına gezdirip hiç su değdirmeden tuvalet kağıdı- selpak gibi bir kağıtla sabunu siliyorsun. Yağmur damlaları boncuk boncuk yuvarlana yuvarlana kayıp gidiyorlar. Fakat bunu 1-2 haftada bir tekrarlamak lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpress'ten sipariş verdim ben.
    Tebrikler, kesin takipsiz kargodur ptt ye gelmeden kaybolabilir, gelirse 15 gün ve 60 gün arası beklersiniz, ayrıca 14,50 kuruşluk gümrük vergisi adı altında extra ücretide ödemeye mahkumsunuz isterseniz 5 TL lik ürün alın yine o 14,5 ödeyeceksiniz ☺

Motosikleti
    NC750X
    Arkadaşlar tekrar merhaba ürün elime ulaştı ve denemeye fırsatım oldu.. bu ürün bildiğimiz kalın ekran koruma filmi.. pleksi tarzı bir şey.. kaska uygulayamadım maalesef. kalın ve çok esnemeyen bir malzeme olduğundan ne yaptıysam da kask camına monte edemedim.. ben de henüz yapışkanı gitmeden bir arkadaşın araba camına taktım hemen oracıkta.. şimdi elimde 2 adet ayna versiyonu var.. onları uygulamaya fırsatım olmadı henüz havalar yağışlı olduğundan.. biraz kesme biçme işi istiyor motosiklet aynasından daha büyük olduğu için.. bir cerrahi bistüri edindim.. ancak henüz denemedim.. arzu ederseniz videoya da çekebilirim ve buradan paylaşabilirim uygulamayı...
    motorluyazar bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Kaska uyguladım ben. Cidden işe yarıyor. Bugün motoru yıkarken kaskı kenara bıraktım, kask hafif ıslandı. Baktım sadece jelatinin oldugu kısım susuz :D

Motosikleti
    Forza 250
    Kaska uyguladım ben. Cidden işe yarıyor. Bugün motoru yıkarken kaskı kenara bıraktım, kask hafif ıslandı. Baktım sadece jelatinin oldugu kısım susuz :D
    fotoğraf koyabilir misini hocam?
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

görüşü etkiliyor mu? bunu merak ediyorum.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüşü etkiliyor mu? bunu merak ediyorum.

Telefon jelatini gibi. Güzel takarsanız hiç bir olumsuz etkisinin olacağını sanmam. Aliexpress den 5 liraya aldım 15 lira vergi ödedim. Burda da 20 lira hiç aksiyona girmeyin bence. Ben yağmur da çok kullanmıyorum ama eğer kullanıyorsanız cidden yararlı bir ürün.
    MimTolga bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)