Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT 2019 Model Altı kullanıcılar içeri

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Mt serisinin 2020 Modeli çıktı biliyosunuzdur bu ön far kafa kısmı çok agresif ve hoş olmuş eski kasaları önden naked değilde kurye motorunu anımsatıyordu 2019 altı bi model alıp 2020 model gibi yapabilir miyiz ön far sistemini?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Yapamazsın muhtemelen ön kısım tasarımı eski modele uyamayacak şekilde değişikliğe uğramıştır
    hasmet bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı asphendos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mt serisinin 2020 Modeli çıktı biliyosunuzdur bu ön far kafa kısmı çok agresif ve hoş olmuş eski kasaları önden naked değilde kurye motorunu anımsatıyordu 2019 altı bi model alıp 2020 model gibi yapabilir miyiz ön far sistemini?
    Toplamda ne kadar bir ücrete geleceğini bilemiyorum ama YAPABİLİRSİN.

Facelift yapamayacağın hiç bir motorlu taşıt yok. Yeter ki maddi imkanların buna el verişli olsun ve iyi bir usta elinin altında bulunsun. ( Ağır Kasa Farklılıkları Hariç )

Motosikleti
    MT-07
    Yaparsın da değer mi bilinmez? Bende 2018 mt-07’ye xsr700 farı takmayı düşünüyorum bu aralar.
    sutlusoda bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaparsın da değer mi bilinmez? Bende 2018 mt-07’ye xsr700 farı takmayı düşünüyorum bu aralar.
    Ben yuvarlak farlı motosikletleri inanılmaz hoş buluyorum. Orijinal far yerine çok daha makul fiyata bir benzerini piyasada da bulabilirsiniz. Ben olsam şayet farı değiştirme kararı alınca kuyruk içimde bir şeyler düşünürdüm. Fazla agresif durduğu için oluşacak retro görüntüyü bozacaktır.

Motosikleti
    MT-07
    Aslında biraz da abuk-subuk olsun ama herkesten başka dursun die düşünüyorum. O yüzden sadece far ile oynaşayım diyorum.

Ya 2016 bi Mt 25 Alasım var eğer bu ön far işini çözebilirsen 2 Bine falan hallolur mu dahamı pahalıya patlar modifiye ile haşir neşir olanımız yok mu

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    İndonesiadan adamlar Türlü Türlü Modifiye Yapıyolar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı asphendos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya 2016 bi Mt 25 Alasım var eğer bu ön far işini çözebilirsen 2 Bine falan hallolur mu dahamı pahalıya patlar modifiye ile haşir neşir olanımız yok mu
    Model yeni çıktığı için nereden ne şekilde makul fiyata temin edebilirsiniz bu farı önemli olan o. İşçilik olarak maliyeti yüksek olmayacaktır. Farı makul fiyattan satın alabilirsiniz 2.000 TL tutmayabilir.
    Bana biraz Kawasaki far modelini andırdı. Araştırmak lazım detaylı. Gerçekten benziyorsa, çıkma bir Kawasaki farı takılabilir.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında biraz da abuk-subuk olsun ama herkesten başka dursun die düşünüyorum. O yüzden sadece far ile oynaşayım diyorum.
    Ben MT'nin farını pek beğenmiyorum o yüzden değişince daha güzel olacağına inanmaktayım.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    nakedlarda bu olay daha kolay. iyi bir motor ustasına yeni modelin kafa demrini takacak şekilde bir aparat yaptıracaksınız. sadede götserge uymaz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Orijinal far 3000TL'den asagi olacagini hic zannetmiyorum.

Cakmasi ise onunuzu aydinlatmaz, ya da karsi tarafin ve ondekinin gozunu alip hem ona hem size tehlike olusturur.

Far ve gosterge paneli civari kablo dolu. Orijinal dizayn bile bazen goze batabiliyor. Eski tip motosikletler neyse de modern naked'i kesip bicerseniz heder etmis olursunuz bence.

Far bir aksesuar degil. Guvenlik ekipmani. Amerika'da araclarin guvenlik testlerine farlari da dahil ettiler son 5 senedir. Bir cok arabanin yetersiz bulunmus. Motosikletlerin cogu rezaletti zaten... Son 5 senedir toparliyorlar...

Satmayi dusunurseniz ikinci el kaybi da hesaba katin. Insanlar yaptiklari modifikasyonun guzel oldugunu dusunuyorlar ama bir cok insan oyle dusunmuyor gercekci olacak olursak. Ikinci elde ne kadar orijinal, o kadar iyi.

AleniDesais - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Primavera150 - KTM DUKE 390 2020
    bende 2019 mt125 sahibiyim bayide iken mt 125ler değişmeyececk dendi sonra değiştiğini öğrendim :D öyle veya böyle bende farı veyahut göstergemi güncellemek isterim yeni göstergeler çok şık ve güzel ayrıca farşar kawasakiden ziade çinli marka zontesin naked modeline benzemiş diye insanlar kopya mopya özenti demiş anlamadım doğrusu berki adamlar tasarımcıyı işe aldılar tasarımları çok başarılı kim yapmışsa hem yamahanın hem zontesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)