Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çift Silindirli 250 cc Chopper Tavsiyesi (Custom yapacağım)

Motovento
    REKLAM ALANI

Böyle bi makine arıyorum ama fiyatlar çok uçmuş durum da Custom yapacağım ve ilk motorlarımdan birisi olucak.

Bisan
    Rks
    Lifan
    Hyosung
    Yamaha Virago

Dışında 250 cc Çift Silindir makine önerisi yapacak var mıdır ? 10.000 TL civarı bakıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    En iyi 250cc Chopperin, hyosung olduğunu biliyorum. İnkar eden de yoktu ayrıca. Fakat, istanbulda oturuyorsan almanı tavsiye ederim. Pek çok usta hyodan anlamaz içinden geçer. Yaşadım bunu. Cengiz ustaya gidersen hyo al derim.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    250CC den chopper olmaz kardeşim, chopper chopper yapan iri ve gösterişli görüntüsü ve çıkardığı güçlü tok sesidir, hani 250CC lik süperspport motorlar ile 600-1000 CC ler arasında görünüm olarak çok fark kalmadı en azından, fakat şu anda 250-150-200cc chopper takliti motorlar beş para etmez, çok ezik ve kalitesiz hepsi. Eski modellerde dragstar 250 ve intruder 250 vardı, temiz bulursan kalite açısından iyidir, bu arada virago 535 CC. Benim tavsiyem kawasaki en500 ve virago ya bak en azından

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam bütçe nedir; örnekleriniz 6 bin tl ile cıkıp kat kat artıyor.

yukarı da bütçeyi söyledim zaten hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Bunun bende farkındayım ama bunu bana söylemenizin bir anlamı yok param olsa gider harley alırım 10 yıl binerim. İmkanlar meselesi 250 cc üstüne çıkmam da mümkün değil ehliyet sıkıntısı vergisi benzini hepsi artıyor zaten ben okuyan ayağımı yerden kesecek zamanla güzelleştirdiğim makina arıyorum. Yukarıda da dedim ilk motorlarımdan birisi olucak

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    sen arndiol kusurana bakma ilkokul 3 kadar okudu .
    sen al bir tane mct250 torunun bile biner 5 bine temiz bulursun .
    MR.BERK bunu beğendi.

Superlight 200 güzel gibi duruyor. Hiç kullanmadım sadece tipine bakarak söylüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler