Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2021 Suzuki GXS-S1000

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Katana ucubesinden sonra ortaya guzel birsey cikmis bence.Fakat o nasil bir ekran ya,yil olmus 2021 Suzukiii!

https://youtu.be/9mIYqEkGWGs

https://www.visordown.com/news/new-b...ned-motorcycle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Buna benzettim biraz

birbilent bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Suzukinin şu retro dönemlerden ilham alarak işi deneysellik boyutuna kadar götüren tasarım anlayışı bazen olmuyor gözümüz kanıyor 😬😅

IceFrog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09
    Bana nedense büyümüş bir msx’i hatırlattı. Ama genel olarak bütün markalar bu robotik görüntüye geçiyor sanırım yavaş yavaş.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    ne reklam filmi olmuş ne motorun kendi.. KTM gibi reklam yapabileni daha görmedim her reklamlarında motora iştahlanıyorum.. Tip olarak da bence olmamış. Premium hissiyat yok yani. en kötü fren hidrolik kutusunu falan bi şeffaf yapsa bence çok büyük hava katıyor. Suzi bebeyim isteyince hayvansı makineler yapıyor ama tip olmamış..

Tasarımcıya fazladan para ödemeyelim, hazır kiska CF motoya NK serilerini tasarlamış, oradan alırız tasarımı gibi bir konuşma geçmiş olması muhtemel.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Güzel demeye dilim varmıyor. KTM Duke Serisi ve CF Moto NK'lar ile tasarım hattı olarak aynı. Bu tasarım çizgisini gördükçe artık kusma geliyor. Yıllardır aynı tasarım, bıkkınlık vermeye başladı. Firmalar farklılığa gitme cesaretini gösteremiyor. Hep aynı tasarım hattından yürüyorlar. Kendine has özgün tasarımdan yürüyen üreticilere saygı duyuyorum.

Motosikleti
    cb250r
    ben de marka algisi cok acaip yer etmis..Buyuk markalar ne yapsa begeniyorum. mesela suzuki at arabasi yapsa begenirim kesin

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    bir firma çıkıp cyberpunk tasarım anlayıyışıyla acayip motorlar yapalım insanların nutku tutulsun demiyor. Nerde saçma sapan füturistik yada bomboş modernism havasında tasarım varsa direk seçiyorlar. Bi Gilera cx 125 2t motorda istediğim hava var. Şu çizgileri alıp v2 1000cc gaza bastığında havlayan köpek gibi motor yapmıyorlar bi türlu. Varsa yoksa euro normlarından kısır kedi gibi miyavlayan sıralı 4ler 3 ler. Suzukiye yeni hayabusa içinde sinirliyim zaten yanından sanki elektrikli gibi fıssss diye geçen 1300cc yapmışlar.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    1000+cc naked'lar arasinda en hesaplı model Suzuki'nindir.

E reklamda bunu söyleyecek halleri yok herhalde. 1000cc motosiklet isteyen bütçesi sınırlı insanları ikna etmeye yönelik bir reklam işte.

Fiyatına göre hiç fena değil. Güçlü, sağlam, problemsiz. Azıcık şekil de yapmışlar. Daha n'olsun?

Bu arada, Keanu Reeves mi o?

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    rowenta elektrik süpürgesi tasarımlı 1000 lik suzi

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    sevemedim şu transformers tasarımlarını.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)