Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ege ve akdeniz gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar ege ve akdeniz gezisine çıktım şuan Susurluk tayim. Çadırım var. Konaklama için yardım edebilecekler varsa memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    Ayvalık sarımsaklı arasında kamo yeri vardı deniz kenarı, en kötü cundaya biryerlere atarsiniz

Motosikleti
    Bn125
    Cunda adasında rahatça sahile atabilirsiniz. Fakat dükkaların olduğu yere değil. Villaların olduğu tarafa atın. İnsanları da baya iyi huylulardır. Geçen sene ben de cundaya attım. Sorun yaşamazsınız. Hatta bir şey isterseniz direkt yardımcı olurlar.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cundada festival alanı var oralarda kamp kuran çoktur

Teşekkür ederim. Adakamp alanı diye bir yere kurdum 80 tl sabah izmire yola cikicam. Bu akşam cunda sarımsaklı dayım

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu sıralar koronadan dolayı her yere çadır atılmasına izin verilmiyor. jandarma ceza yazabilir.

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    2 hafta önce datçada attık biz. hem orman müdürlüğünden hemde jandarma ikisi birden gelip söktürdü. mecburi kamp alanına para bayıldık bizde. öyle her müsait yerde kamp yaptırmıyorlar. çok can sıkıcı bir durum.

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ben devletin sıkı denetim yapmasına çok sevindim.

Kasıtlı yangın çıkaran hainler namussuzlar var biliyorsunuz.

Şuan Çeşme deyim arkadaşlar

NERO2810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Edremit'de de çok güzel kamp yerleri var

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sıralar koronadan dolayı her yere çadır atılmasına izin verilmiyor. jandarma ceza yazabilir.
    sahilde millet çadırını kurup denize giriyor..kalkıp esnafın önüne kurulursa tabiiki izin vermezler..

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korona işin bahanesi 2 yıl önce gittiğimde de çadır kurulmasına izin verilmiyordu. Paralı olan yerler ile anlaşılmış gibi sanki. avanta mı alıyorlar ne? :D

2 sene önce ege akdeniz turu yaptım her yer paralı diye kamp fiytına hatta bazı yerlerde daha ucuza pansiyonda kaldım. Çeşme gibi bir yerde 50 tl ye pansiyon buldum. Ege akdenizde her yeri parsellemişler bir tek ayvlıkta attım çadır bilseydim hiç kamp malzemesi almazdım. Boşuna hamallığını yaptım.

Motosikleti
    Bn125
    Kamp atmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken aslında cidden baya basit. Işık olmayan mümkünse fazla göz önünde olmayan bir yere gece çadırı kurup sabah erkenden kalkıp toplamak. Bazı yerlerde bunu yapmak gerekiyor maalesef. Mümkün olduğunca esnaftan uzakta daha çok villaların olduğu sessiz sakin yerlerde rahatça atarsınız. Belki işinize yarar... Saçma sapan kamp alanlarına bir kere para ödedim. Çok az bir miktardı fakat yine de cidden gereksiz. Zaten çadırı sadece uyumak için kullandığımdan dolayı bu taktikle açgözlü esnaftan ve zabıtadan sorunsuzca kaçınabildim şu zamana dek.
    espresso bunu beğendi.

Arkadaslar 180 lik apache ile kocaeli den yola çıkarak ayvalık cunda adası oradan çeşme alaçatı oradan efes antik kenti ve şirinceden kuşadasına oradan didim ve bafa golü uzerinden bodruma hiç girmeden datça ya kadar sürdüm. Datça dan sabah knidos antik kentine en uç noktaya ulaştım. Tekrar yola koyularak Köyceğiz den aşağı sultaniye ekincik te çadır kurdum. Sabah sultaniyeden kaunos antik kenti ve kral mezarlarını görerek dalyandan ölüdeniz e kadar sürdüm. Tekrar fethiyeye dönerek sabah salda gölü ve pamukkale traventelinide görerek gece 12:15 de turumu tamamladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Alıntı mkolia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayvalık sarımsaklı arasında kamo yeri vardı deniz kenarı, en kötü cundaya biryerlere atarsiniz
    Cunda da adakamp alanı idi yanlış hatirlamiyorsam orada kaldım hocam

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 180 lik apache ile kocaeli den yola çıkarak ayvalık cunda adası oradan çeşme alaçatı oradan efes antik kenti ve şirinceden kuşadasına oradan didim ve bafa golü uzerinden bodruma hiç girmeden datça ya kadar sürdüm. Datça dan sabah knidos antik kentine en uç noktaya ulaştım. Tekrar yola koyularak Köyceğiz den aşağı sultaniye ekincik te çadır kurdum. Sabah sultaniyeden kaunos antik kenti ve kral mezarlarını görerek dalyandan ölüdeniz e kadar sürdüm. Tekrar fethiyeye dönerek sabah salda gölü ve pamukkale traventelinide görerek gece 12:15 de turumu tamamladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Cunda da adakamp alanı idi yanlış hatirlamiyorsam orada kaldım hocam
    Dostum fotoğrafların varsa paylaşır mısın

Fazla fotoğraf çekmedim. Çoğunu hafızama kazıdım 😄Yüklemeyide bilmiyorum

Motosikleti
    pulsar ns200
    Tebrik ederim çok güzel rota yapmışsınız. toplam kaç km yaptiniz motosiklet sorun çıkardı mı hiç ortalama kaç km ile seyrettiniz

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı Tataroglu41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla fotoğraf çekmedim. Çoğunu hafızama kazıdım ��Yüklemeyide bilmiyorum
    hizliresim.com'a yükleyip çıkan bağlantıyı buraya atabilirsiniz

Alıntı mkolia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim çok güzel rota yapmışsınız. toplam kaç km yaptiniz motosiklet sorun çıkardı mı hiç ortalama kaç km ile seyrettiniz
    Toplam 2725 km yol yaptım. 5 gündüz 4 gece. Motosiklet hiç sorun çıkarmadı. Genellikle 90 100 km arası seyrettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Fethiyedeki kamp alanındaki Eskişehir li motosikletli arkadaşlara mangal ikramları için buradan görürlerse tekrar teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

https://hizliresim.com/PkQTbr

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

https://hizliresim.com/luPKhM

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

https://hizliresim.com/M7CEEm

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

https://hizliresim.com/VfqchZ

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Datça en uca giden yol arkadaşlar bu şekilde

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

https://hizliresim.com/R766gV

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

https://hizliresim.com/W94Gdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

https://hizliresim.com/Frzp7C

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Didim antik şehri

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Dalyan da çok güzel hoşuma gitti. Köyceğiz den ekincik yoluna girip portakal ağaçları arasından ilerliyorsunuz. Yolda sık sık portakal ve nar suyu icebileceginiz yerler var. Daha sonra rakım yükseliyor. Dağlık yollardan galiba çam ağaçları arasindan virajlarda ilerliyorsunuz. Sultaniye köyünden girerek dağlık yollardan ilerliyorsunuz. Antik kenti gectikten hemen sonraki feribot istasyonundan karşıya geçtim. Kral mezarları çok güzeldi. Nasıl yaptıklarını düşününce insan hayrete düşüyor.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı schnitzel_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahilde millet çadırını kurup denize giriyor..kalkıp esnafın önüne kurulursa tabiiki izin vermezler..
    köye bile 3-4 km mesafede olan koylardan bahsediyorum hocam ne esnafı.
    örneğin antalya korsan koyu, belediye çeşme ve tuvalet bile yaptırmış oraya, ancak bu sene çadır atmak yasaklanmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)