Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mont Seçimi (Yardım Gerektirir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhabalar, LS2 ff353 model kaskı aldıktan sonra sıra mont ve eldiven seçiminde.Bu konuda düşüncelerinizi ve desteklerinizi bekliyorum. Çok bilgili olmadığım için N11'de bulduğum montları paylaşıyorum sizinle.

https://urun.n11.com/mont/prohel-colombia-2-mont-siyah-P380740695 (PROHEL COLOMBIA 2)

https://urun.n11.com/mont/venom-air-racing-siyah-gri-motosiklet-ceketi-P134284036 (Venom Air Racing )

https://urun.n11.com/mont/andes-concord-sports-fabric-jacket-siyah-gri-P340091150 (ANDES CONCORD SPORTS)

https://urun.n11.com/eldiven/venom-vn-9023-deri-korumali-siyah-motosiklet-eldiveni-P313372711 (VENOM VN-9023 DERİ KORUMALI)

https://urun.n11.com/eldiven/prosev-6291-korumali-deri-eldiven-siyah-4-mevsim-P282206633 (Prosev 6291 Korumalı Deri Eldiven)

Sizce mevcut ürünlerden hangilerini fiyat/performans açısından tercih etmeliyim ? Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Scoyco JK37'ye bir bakın bence.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cb500f
    Bende difi oneririm. Dediklerinden venomu ve proheli denemistim giyince icinde raht edemedim
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scoyco JK37'ye bir bakın bence.
    Teşekkür ediyorum, mont oldukça şık görünüyor. Ürünü kullandınız mı ? Soğuk havalarda ki koruyuculuğu yeterli mi sizce ? Elazığ'da Ekim sonrası havalar oldukça soğuk oluyor çünkü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı Onur34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende difi oneririm. Dediklerinden venomu ve proheli denemistim giyince icinde raht edemedim
    Teşekkürler. Direkt dif motosiklet montu yazınca herhangi bir ürün çıkmadı karşıma. Nasıl bulabilirim internette ?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Jeansque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum, mont oldukça şık görünüyor. Ürünü kullandınız mı ? Soğuk havalarda ki koruyuculuğu yeterli mi sizce ? Elazığ'da Ekim sonrası havalar oldukça soğuk oluyor çünkü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Teşekkürler. Direkt dif motosiklet montu yazınca herhangi bir ürün çıkmadı karşıma. Nasıl bulabilirim internette ?
    Dif degil DIFI Yagmurlugunu gormustum bu markanin da montunu bilmiyorum.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Arkadaşlar n11 de bir çok mt revenge satan var. Alınır mı sizce? İlk kaskım olacak ve bir dahaki yaz artçı kaskı olacak agv k3 ile değişicem. Ama 3 senedir falan hep bi mt revenge almak istemiştim onunda bi uktesi var içimde. Kusura bakmayın başka konu açmamak için buraya yazdım.

Bu arada lütfen Elazig da yaşıyormuşsunuz. Ucuz ürünlere kaçmayın. En azından giriş seviye bile olsa revitin dainese nin ürünlerine bakın. Canınız söz konusu burda.
    Jeansque bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF R25

Evet 1.5 sene kullandım kuru konya soğuğunda, iç astarı ile birlikte kullanıldığı sürece sorun çıkaracağını sanmam, yarı deri yarı tekstil, oldukça şık ve kullanışlı bir mont.
    Jeansque bunu beğendi.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Mont olarak PROHEL COLOMBIA 2 kullanıyorum oldukça memnunum. Venomdan sonra çok iyi geldi Venomda rahat edemedim. Eldiven olarak REVİT STRİKER 2 kullanıyorum oldukça rahat bir eldiven özellikle eldiveni şiddetle tavsiye ederim, rahat bir şekilde telefonunu bile kullanabiliyorsun
    Jeansque bunu beğendi.

Kışlık olarak prosev almıştım. Yağmur konusunda bir sıkıntı çıkarmadı. Bir buçuk saatlik kullanımda. Çok soğuk olunca içine decathlondan avcı içliği almıştım soğuk konusunda da hiç sıkıntı çıkarmadı.

Eldiven olarak 200 TL'ye durt viper diye bir eldiven aldım. Daha deneme fırsatım olmadı.
    Jeansque bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar n11 de bir çok mt revenge satan var. Alınır mı sizce? İlk kaskım olacak ve bir dahaki yaz artçı kaskı olacak agv k3 ile değişicem. Ama 3 senedir falan hep bi mt revenge almak istemiştim onunda bi uktesi var içimde. Kusura bakmayın başka konu açmamak için buraya yazdım.

Bu arada lütfen Elazig da yaşıyormuşsunuz. Ucuz ürünlere kaçmayın. En azından giriş seviye bile olsa revitin dainese nin ürünlerine bakın. Canınız söz konusu burda.
    2 senedir kullanıyorum kaskı ve oldukça memnunum. Bir arkadaş da 110km ile kaza yaptı kaskta herhangi bir kırılma çatlama olmadı.Ben de n11den moto life mağazasından aldım. Serkan bey çok ilgiliydi,arayıp kask bedeni hakkında bilgi vermişti
    Jeansque bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 senedir kullanıyorum kaskı ve oldukça memnunum. Bir arkadaş da 110km ile kaza yaptı kaskta herhangi bir kırılma çatlama olmadı.Ben de n11den moto life mağazasından aldım. Serkan bey çok ilgiliydi,arayıp kask bedeni hakkında bilgi vermişti
    İstanbulda sanırım mağza bakırköy tarafında. Oraya gidip denemeyi düşmüyorum. Çünkü 200 tl ucuza istediğim bedenden var bazı mağzalarda. 640 lira veresim gelmiyor mt ye. 430 tl ye var onlara bakıyorum. Bilmiyorum bedeniniz ne ama benim kafa 59 60 cm genel beden olarak L çok iyi oluyor ama mt revengede bi üst bedenini alın diyorlar. Siz ne diyorsunuz?

Edit: Bu arada arkadaşınıza geçmiş olsun.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı fb__ömer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda sanırım mağza bakırköy tarafında. Oraya gidip denemeyi düşmüyorum. Çünkü 200 tl ucuza istediğim bedenden var bazı mağzalarda. 640 lira veresim gelmiyor mt ye. 430 tl ye var onlara bakıyorum. Bilmiyorum bedeniniz ne ama benim kafa 59 60 cm genel beden olarak L çok iyi oluyor ama mt revengede bi üst bedenini alın diyorlar. Siz ne diyorsunuz?

Edit: Bu arada arkadaşınıza geçmiş olsun.
    Sağ olun. Normalde benimde kask bedenim M ama L aldım tam oldu. Ben siyah vizör ve pinlockla beraber 600civarı bir para vermiştim.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...43611668/detay

Sahibinden üzerinde böyle bir ürün buldum, diğer sitelerde çok daha pahalı fiyatı. Satıcı ürünün sıfır ve ermenistan üretimi olduğunu belirtmiş. Sizce güvenilir mi ?

Motosikleti
    YZF R25
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...43611668/detay

Sahibinden üzerinde böyle bir ürün buldum, diğer sitelerde çok daha pahalı fiyatı. Satıcı ürünün sıfır ve ermenistan üretimi olduğunu belirtmiş. Sizce güvenilir mi ?
    AliExpress.
    Jeansque bunu beğendi.
    Taklitler Aslını Yüceltir!

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AliExpress.
    Bilgilendirme için teşekkürler. Namuslu insana hasret kaldık ülkece.

Motosikleti
    YZF R25
    Bilgilendirme için teşekkürler. Namuslu insana hasret kaldık ülkece.
    Aynen öyle, hiç sormayın. Mesela şu şahıs benim kaskımın resimleri ile sahte ilan oluşturup milletin kaporasına konup kaçıyor.
    Daha önce de ilanlarına denk gelmiştim, bir arkadaşım mağdur oldu hatta.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...43740740/detay
    Taklitler Aslını Yüceltir!

Ben de kışlık mont bakıyorum hala, karda kışta kullanan biri olarak prohel montum eskidi ve sıcak tutmuyor yerine revit exacilbur u düşünüyorum fakat 2k TL olunca ister istemez daha iyi alternatifleri var mıdır diye bakınıyorum hala, tavsiesi olan var mı motor duke 250?

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    500 lira civarında nmax de kullanılacak günlük toplam 15 km yapılacak kadar sıcak tutacak mont arıyorum arkadaşlar prohel prosev venom.. Ne tavsiye edersiniz?

scoyco nun aliexpress te touring montları var 1000 tl civarı, bence bi bakılabilir.

Motosikleti
    honda cb500f
    Motomax tan almistim ben difiyi. Baktim simdi sitelerinde yok kadirmislar malesef

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)