Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ramzey 125 kalipso scooter hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey kalipso 125
    merhaba arkdaşlar şuan kullanmakta oldugum ramzey kalipso 125 2008 model motorumu kısa bir süre önce sanayiye götürdüm ankara yenidoğanda
    usta belki tanıyan vardır usta bana karbrtörde arıza oldugunu değişmem gerektiğini söledi yanlız şöle bişi oldu bunu söledikten sonra motorum asırı gaza bastıgımda boguluyor ve marsa basmadan ayak pedalı ile çalştırıyorum sonra gaza devam ediyorumasıl olay şu ki yeni evlenceğim için motordan vazgeç diyolar bense ünversitede aldıgım motoruma kıyamıyorum araba kullanmak istemiyorum sizden ricam nasıl bi yol izlemeliyim motorumu yükseltmeyi düşünüyorum ama motorum yaşlı olmasına rağmen ikinci sanayiye götürüşüm hiçbir arıza vermedi sizce karbiratörü değişmem mi gerekir yoksa satmalıyımım şimdiden teşekkürler bu arda herheze merhaba yeni üyüyeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    aynı scooterdan bendede vardı sattım 125 cc aldım gerçekten çok rahat ettim değiştirmeni tavsiye ederim

Motosikleti
    ramzey kalipso 125
    değiştirmek iyide dediğim gibi satmak istemiyorum hani yeni motor alacaksamda bunu satamam bi iki alıcı buldum satamadım karbirtör olayına ne diyosun ilgin için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

scooterdan anlayan dostlar durumum var eşimde düğünden sonra düşünüyoruz sym tarzı scootet tekrar ama dediğim gibi benim motoruma nasıl bi çare bulabilirim

Motosikleti
    Kanuni windy s
    aynı sorun bendede vardı karbüratör sanıyordum moto boğuluyordu ama usta bi el attı elektronik bir parçaya bişeyler yapınca düzelmişti

Motosikleti
    ramzey kalipso 125
    anladım yine ustaya götürsem dicem yani sağlamdı bütün konyayı dahi gezdim bu motorla üzülüyorum açıkası satmaya artık usta yolu gözüktü kısaca..

Motosikleti
    Kanuni windy s
    bencede satma tamam vitesli rahat ama özlüyo insan scooteri :D

Motosikleti
    ramzey kalipso 125
    aynen hacı saolasın viteslide malum motor çekiniyo insan hiç sürmedim eğitim almam lazım yükseltsem de kaza bela evlencez coluk cocuk sıkıntı millet dalga geciyoda adanlar dolmuşta sürünürken aga 5 dk evdeyim

Motosikleti
    Kanuni windy s
    Alıntı redwhite7216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hacı saolasın viteslide malum motor çekiniyo insan hiç sürmedim eğitim almam lazım yükseltsem de kaza bela evlencez coluk cocuk sıkıntı millet dalga geciyoda adanlar dolmuşta sürünürken aga 5 dk evdeyim
    aynen öyle :D

Motosikleti
    ramzey kalipso 125
    yinede çözüm aramaya devam farklı düşüncesi olanları bekliyorum beni araba almaya zorlamayın hiç alasım yok çözümü olanlar bekliyorumm dostlar scooter iyidir iyi

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Arkadaşlar pazartesi alıcam motoru 2010 model duman atma yok, kalkışta titreme 0 ama korkularım var almalı mıyım sizce? Egzostan çok sıcak hava cıkıyo bu dikkatimi cekti cbr de 100 km yapsamda elimi yakmıyodu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)