Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 kere ceza yazıldı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba. İzmirde şehiriçinde radara girmişim. Sohbet muhabbet ederken normalde 480 tl yazılması gerekirken 235 tl yazıldığını gördüm. Memura söylediğimde yanlışlık olduğunu iptal edeceğini söyledi. Yazılması gereken cezayı yazdıktan sonra yoluma devam ettim. Az önce e devletten bakınca 2 ceza gözüküyor. Hem 480 tl hem 235tl. Bu durumda ne yapmam gerekiyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ödeyip itiraz etmek gerekiyor.
    Her türlü ödetiyorlar yani

Alıntı motohazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ödeyip itiraz etmek gerekiyor.
    Her türlü ödetiyorlar yani
    E tamam da adam hata yaptı. İptal ettim dedi. Cimere yazdım bakalım ne diyecekler.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde 480 tl yazılması gerekirken 235 tl yazıldığını gördüm. Memura söylediğimde yanlışlık olduğunu iptal edeceğini söyledi.
    Madem fazla ceza ödemek istiyorsun ikisini de öde.
    HRider bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. İzmirde şehiriçinde radara girmişim. Sohbet muhabbet ederken normalde 480 tl yazılması gerekirken 235 tl yazıldığını gördüm. Memura söylediğimde yanlışlık olduğunu iptal edeceğini söyledi. Yazılması gereken cezayı yazdıktan sonra yoluma devam ettim. Az önce e devletten bakınca 2 ceza gözüküyor. Hem 480 tl hem 235tl. Bu durumda ne yapmam gerekiyor ?
    Kusura bakma da kaşınmışın sen. düşük cezayı düzeltmeye çalışmak nedir bas git işte daha ne istersin.
    HRider bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ceza az yazıldı diye itiraz edeni ilk defa görüyorum
    HRider bunu beğendi.

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma da kaşınmışın sen. düşük cezayı düzeltmeye çalışmak nedir bas git işte daha ne istersin.
    Hocam o olay öyle olmuyor işte. Radar aracı en son iş bittiği zaman diğer aracın yanına gelir ve kontrol edilir. Eğer yanlış girilmişse o an ki ceza iptal edilip normali yazılır. Yani sizin dediğiniz gibi çekeyim gideyim olmuyor. Sonra vergi dairesinde sıkıntı oluyor. Başıma geldiği için biliyorum. Normalde iptaller gözükmez sistemde. Öncekin de öyle olmuştu yani.

devlet vatandaşı herzaman öper, dürüst vatandaşı ise iki defa öper!
    aquarist4 bunu beğendi.

Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet vatandaşı herzaman öper, dürüst vatandaşı ise iki defa öper!
    Vallahi devlete bırakacak değilim. En kötü sulh ceza mahkemesi ile haşır neşir olacağız. Sonuç olarak radar görüntü almak zorunda. Aynı görüntüden 2 ceza yazıldığı anlaşılınca düzelicek. Allem kullem etme ihtimalleri yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)