Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kural Z'ye rakip var: mutlaka izlemeniz lazim

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R

Sonuna kadar izleyin... 4:08'de sesli guldum...

Bu arada, 8mpg yaklasik 30 litre/100km'ye tekabul ediyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Gg140WolsZk[/url]

Sonuna kadar izleyin... 4:08'de sesli guldum...

Bu arada, 8mpg yaklasik 30 litre/100km'ye tekabul ediyor
    Lütfen.... rakip tanımam

Benim o noktaya gelmem için işi gücü bırakıp bununla uğraşmam gerek.

Böylesi bir makineye benim (afedersiniz kıytırık) projelerimi rakip görmenizden, hatta videolarımı takip etmenizden dahi gurur duydum. Dalga mahiyetinde olsa dahi farketmez, gerçekten hoşuma gitti Sonuçta izlenme kasmak veya kendimi tatmin etmek için değil, belki bir iki genç meraklanır heves eder de birşeyler üretir, "baaak teker yaptım" "baaak su altında gaz çıkardım" videolarından ileri giderler diye...

Gönülden teşekkür ediyorum
    hasmet, Green Arrow ve burdurlu1985 bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1200hp nedir hafif fazla çevirsen öldürür.

Motosikleti
    SD 1290R
    Kural [Z], siz kendiniz yapiyorsunuz ama... Bu amca muhtemelen baskasina yaptiriyor. O acidan bir ustunluk soz konusu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1200hp nedir hafif fazla çevirsen öldürür.
    1200 degildir muhtemelen. NOS'la belki... Amca her ne kadar aksini iddia etse de... Ama varsin 600 beygir olsun... Sonuc cok degismiyor bence. Rakamlara cok takilmamak lazim bir noktadan sonra Motosiklet tam bir cinnet eseri.

O kadar gucu yere aktarmak ta mumkun degil zaten. Adam 160'la (100mph) patinaj yapabiliyor diyor

Hayir, V8 motora bir degil iki tane supercharger takmak nedir delilik resmen. Hayir ustune bir de NOS nedir yahu

4:08 muhtesem ama... Motor bostayken gazi verince motorun torkunu bacaklariyla zor zaptediyor amca... Olacak is degil.

Gerci benim gariban 4 silindir araba bile bostayken aniden gaz verince saga yatiyor biraz; sadece iki teker uzerinde kat kat guclu bir motor icin gayet normal aslinda...

Ankara'da supra ve bmw var 1000hp üzeri ikisi de gücü yere aktaramıyor şeritte duramıyorlar ilk viteslerde. 4 teker aracın bile yer ile teması kesiliyor iken bunu düşünemiyorum.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ankara'da supra ve bmw var 1000hp üzeri ikisi de gücü yere aktaramıyor şeritte duramıyorlar ilk viteslerde. 4 teker aracın bile yer ile teması kesiliyor iken bunu düşünemiyorum.
    O mevzu benim çok kafama takılıyor. Gücü verip, kullanamadıktan sonra ne işe yarayacak birde övünüyorlar. VAG grubu tayfasıda öyle 1.6 dizel motorlu pololara ve diğer markanın o motorlu taşıtlarına 200 ve üzeri beygir koyuyorlar siyah duman ata ata gitmeye çalışıyorlar arabalarda yürümüyor maksat tamamen ego. Elin gavuru da bir sürü makale yazıyor mesele hp değil aktarımın başarılı olması şunlara dikkat edin önce yürüyeni toparlayın falan diye. Bizde sadece yok chip atayım, yok egzoz takayım gücü basayım ama altyapıya hiç girişmek yok :D

Motosikleti
    MT-07
    En temizi benimki. Pavyon ışıkları takayım, bir tane cg125 alıp cafe önüne çekeyim motoru die düşlüyorum
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mevzu benim çok kafama takılıyor. Gücü verip, kullanamadıktan sonra ne işe yarayacak birde övünüyorlar. VAG grubu tayfasıda öyle 1.6 dizel motorlu pololara ve diğer markanın o motorlu taşıtlarına 200 ve üzeri beygir koyuyorlar siyah duman ata ata gitmeye çalışıyorlar arabalarda yürümüyor maksat tamamen ego. Elin gavuru da bir sürü makale yazıyor mesele hp değil aktarımın başarılı olması şunlara dikkat edin önce yürüyeni toparlayın falan diye. Bizde sadece yok chip atayım, yok egzoz takayım gücü basayım ama altyapıya hiç girişmek yok :D
    VAG'cılar ile muhatap olmuyorum 156 ile en son scirocco'nun birini madara ettim. Düzlükte attığı farkın 2 katını virajda atıp gözünden yaş getirdim.

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen.... rakip tanımam

Böylesi bir makineye benim (afedersiniz kıytırık) projelerimi rakip görmenizden, hatta videolarımı takip etmenizden dahi gurur duydum. Dalga mahiyetinde olsa dahi farketmez, gerçekten hoşuma gitti Sonuçta izlenme kasmak veya kendimi tatmin etmek için değil, belki bir iki genç meraklanır heves eder de birşeyler üretir, "baaak teker yaptım" "baaak su altında gaz çıkardım" videolarından ileri giderler diye...

Dalga değil bir kişinin bir şeyler üretmesine hep gıptayla baktım

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    tövbe estf. bu ney böyle efsaaane olmuş

Motosikleti
    MT-07
    VAG'cılar ile muhatap olmuyorum 156 ile en son scirocco'nun birini madara ettim. Düzlükte attığı farkın 2 katını virajda atıp gözünden yaş getirdim.
    Ben Fransız kaldım. Vag nedir? Biri beni de aydınlatabilir mi? Cidden merak ediyorum.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Fransız kaldım. Vag nedir? Biri beni de aydınlatabilir mi? Cidden merak ediyorum.

Motosikleti
    SD 1290R
    Bu VAG'cılar arasında çok İngilizce bilen yok galiba

Yabancı dil olarak Alamanca konuşuyor onlar sadece.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Tok kapı sesiyle caka satan tipler.

Bende,atmosferik ceed ile virajda arkada biraktigim vag`cı çok oldu.

Daha geçen hafta bursa donuşu inegol taraflarindaki mezitlerde yedim birini..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Satiated door sound

Bunu iyi bilirler.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen.... rakip tanımam

Abi emin ol aşırı özeniyorum ve istiyorum şükür cogu isi yapiyorum ama alet edevat ve atölye eksikliginden çoğu seyi yapamiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)