Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kasko Firmaları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Merhabalar İstanbul'da ikamet etmekteyim, 2017 model Yamaha-Tracer 700 motosikletim için kasko yaptırmak istiyorum. Tavsiye ettiğiniz ve ya kesinlikle bulaşma dediğiniz sigorta firmalarını belirtmenizi rica ederim. Yaklaşık olarak fiyat yazabilirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Merhaba. Özelden bir iletişim bilgisi paylaşıyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Ben MRT sigortadan teklif almıştım. Kafama yattı ve yaptırdım. Motorumu gözüm arkada kalmadan istediğim yere bırakıyorum.
    muhammetcon bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben yamaha xmax 250 motoruma MRT sigortadan kasko yaptırmıştım. Motoru aldığımdan beridir iki kere yenilettim.Aralıkta doluyor, tekrar aynı acentadan yaptırırım herhalde.

2018 Aralık ayında 1270TL ödemişim kasko için. Unico sigortadan yapılmış kaskom.

İstanbul'da çalınma ve kaza olasılığına karşı kafa rahat olması için kasko şart.

Motosikleti
    XRUNNER
    MRT sigorta iyidir...İlgililer ve bircok motorcu onlara yaptırıyor.VFR 800X 2016 1341 TL

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    ( Yamaha MT 07 2016 Model / İstanbul ) Motosikletim için kasko ne kadar çıkar acaba ?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ( Yamaha MT 07 2016 Model / İstanbul ) Motosikletim için kasko ne kadar çıkar acaba ?
    Kişiden kişiye göre değişecektir. Ehliyet yılı ve aldığınız eğitimler etki ediyor. Kendi motorum için; 22.000 (evet 1 yıllık) ile 3.800 TL arasında teklifler aldım.
    chaqalqarlos bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    İyi kötü bilmiyorum ama zamanında Honda Forza 300 için " şair sigorta " ( sair de olabilir ) yaptırmıştım, tavsiye üzerine, ha kullanmaya gerek kaldı mı ? hayır .. sadece bir alternatif olsun ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Kasko yenilememe 20 gun kaldi. Bugune kadar Sair'den kasko yaptirmistim. Aksam uzeri buradaki yorumlari okuyup MRT ile irtibata gectim. Emre Bey hemen arayip motosikletimin piyasa rayici 15-16 bin olmasina ragmen kasko deger listesinde 8-9 bin gorundugunu soyledi. Anadolu Sigorta ile gorusup 16 bin icin teklif alacagini soyledi. Bu kadar ilgili olmalari bile sevindirdi beni. Sair ise sadece kasko deger listesi uzerinden yenileme yaptirmisti bana.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko yenilememe 20 gun kaldi. Bugune kadar Sair'den kasko yaptirmistim. Aksam uzeri buradaki yorumlari okuyup MRT ile irtibata gectim. Emre Bey hemen arayip motosikletimin piyasa rayici 15-16 bin olmasina ragmen kasko deger listesinde 8-9 bin gorundugunu soyledi. Anadolu Sigorta ile gorusup 16 bin icin teklif alacagini soyledi. Bu kadar ilgili olmalari bile sevindirdi beni. Sair ise sadece kasko deger listesi uzerinden yenileme yaptirmisti bana.
    anadolu ya 1 sefer yaptırdım otomatik % 25 muafiyet olduğun öğrendim bi sonra ki yıl allianz a geçtim daha hiç kasko luk işim olmadı 4 yıldır ama kafam rahat
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)