Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT 03 Ön cam nerden bulurum?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Herkese iyi forumlar.
    Mt-03 660 için ön cam arıyorum. Özellikle istediğim modelin yalnızca kappa ve givi markası bulunuyor. Epeydir araştırıyorum maalesef bulamadım. Resimdeki ön camı arıyorum. Eminim forumda bazı arkadaşlar taktırmıştır. Yurtdışı sitelerinde var fakat pahalıya geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca led sinyal tavisyesi de ön arka için alabilirim.

mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    up up up up up up up

Motosikleti
    Dominar 400
    ben bu tür durumlarda aradığımı bulmak amacıyla sahibinden deki ilanlarda aradığım aksesuarlısı olan varsa arıyorum veya mesaj atıyorum rica ediyorum

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şuraya bir sorarmısın https://www.instagram.com/zeusmotor

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Sadece bir tane var ilanda onu da eski sahibi taktırmış ben bilmem dedi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu motorun temizine denk gelsek de biz de alsak, hart diye gaz açsak.
    jacob34 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorun temizine denk gelsek de biz de alsak, hart diye gaz açsak.
    Valla, acayip eğlenceli bir meret olsa gerek...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Forumda arkadaşlarda vardı taktırmışlardı aynı bu model. Birinden duydum 250 ye mal etmiş. Biri yardım etsin. Lazerle kestirsem pleksiden sonra bağlantı kitine monte etsem gibi olmaz mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Maalesef yokmuş instagramdaki sayfada

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Üretimden kalkan motorların en büyük dertlerinden birisi de aksesuar bulamamak, bulunsa bile çok pahalı olması.

Eğer şuanda uyumlu model satılmıyorsa mt07 için satılan camlardan en uygun gözükeni seçip, ayak braketlerinde ufak oynama yaptırıp uydurmayı deneyebilirsin.
    (Ayak braketinden kastım cam ile gövdenin vida deliklerini birbirine uydurup bağlamaya yarayan sac parçaları kastediyorum.)

Ayak braketlerini kim imal edip uyduracak dersen de motosikletlere koruma demiri veya aksesuarları yapan demirciler oluyor. Yaşadığın şehirdeki bir tanesiyle gidip görüş. Ön cama uygun ayak yapabilir mi sorarsın. 2 tane sac kesip bükülüp uyduracak, çok zor bir iş de değil aslında.

Benim aklıma gelen çözüm bu yönde. Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Motosikleti
    MT 03 (660)
    Teşekkür ederim. Bağlantı kiti mevcut aslında. Ama bu motora başka hiç bi cam yakışmıyor bence. Mt 25 ve 07 için olanlar çok kötü duruyor. İtalyada bir çok aksesuar mağazasında var. 450 tl gibi bir rakama mal oluyor. Hem de 1 hafta filan sürüyor gelmesi. Ben hafta içi tura çıkmayı düşünüyordum.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hocam görsellik önemliyle beğendiğiniz modeli almaktan başka bir çare gözükmüyor gibi. Burada pleksicilere özel olarak aynısını yaptırtmak isteseniz yine yanı paralara gelir gibi duruyor.

Böyle durumlarda yapılacak şey basit. Ürünü çok beğenip fiyatı aklınızı karıştırıyorsa; "Almayıp da üzüleceğime, alayım, taksitlerini öderken üzülürüm" diye düşünüp kredi kartıyla taksitli almak çok işe yarıyor

Hatta ve hatta bu argüman yetmediyse "Bidaha mı gelicem dünyaya, bas bas paraları motora..." diye de düşünebilirsiniz

Sadece çok fazla ürün alıp limitleri zorlamamakta fayda var

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Bağlantı cıvatalarınız ve saç kurutma makinesi varsa istediğiniz ölçülerde flexiglas siparişi verin 50 TL ye biraz araştırırsanız çok kolayca yapabilirsiniz

Motosikleti
    MT 03 (660)
    [/COLOR]
    Alıntı faz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı cıvatalarınız ve saç kurutma makinesi varsa istediğiniz ölçülerde flexiglas siparişi verin 50 TL ye biraz araştırırsanız çok kolayca yapabilirsiniz
    bu camın bağlantı kiti var piyasada 130 tl. onu aldım diyelim camı nasıl yapıcam? pleksicilere sordum bizde kalıbı olmadığı için yapamyız diyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)