Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr125r küçük kesik hortum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650A

motosikletim cbr125r alt tarafta böyle iki tane ayrı kücük hortum var bu nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Tahliye hortumları , sıkıntı yok .

Motosikleti
    Suzuki SV650A
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahliye hortumları , sıkıntı yok .
    teşekkür ederim

Motosikleti
    CBR 125R
    Hazır cbr 125 konusu varken konu açmayayım, benim motorda da sensör problemi baş gösterdi bir haftadır.Motor kendi düştü zannedip elektiriği kesiyor.Şimdi indim turlamak için marş komple gitti hafif yürüttüm falan motoru fakat ona rağmen ne elektrik ne bir şey.Başına gelen var mıdır varsa nasıl çözmüştür bi yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Bildiğim kadarıyla yağ buharını tahliye eden hortum diye biliyorum. Ama doğru mu bilmiyorum, bilenler varsa cevaplasın.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı odisabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır cbr 125 konusu varken konu açmayayım, benim motorda da sensör problemi baş gösterdi bir haftadır.Motor kendi düştü zannedip elektiriği kesiyor.Şimdi indim turlamak için marş komple gitti hafif yürüttüm falan motoru fakat ona rağmen ne elektrik ne bir şey.Başına gelen var mıdır varsa nasıl çözmüştür bi yardımcı olursanız çok mutlu olurum
    Konjektör arızası olmasın?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Cbr125 de hiç sensör problemi yaşayana denk gelmedim , elektirik komple yoksa akünün kutup başlarını kontrol etmende fayda var. Konjektör veya statörde olabilir elektirik arızaları genelde bu şeytan üçgeninden kaynaklanıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    boruyu birisi kesmiş belliki

Motosikleti
    CBR 125R
    Merhabalar hocam, hondaya uğradım ayaküstü makine bağladık hemen baktık çıkan arızayı usta bana sensörden diye aktardı.Hatta arızayı sildi sadece tamirlik bir şeyde yapmadık vait darlığından dolayı.Hani bende bir sorayım dedim acaba başka böyle bir problem yaşayan var mı diyerekten.Çünkü daha bin km olmuyor bakımını yapalı hiçbir şey çıkmamıştı.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Merhabalar hocam, hondaya uğradım ayaküstü makine bağladık hemen baktık çıkan arızayı usta bana sensörden diye aktardı.Hatta arızayı sildi sadece tamirlik bir şeyde yapmadık vait darlığından dolayı.Hani bende bir sorayım dedim acaba başka böyle bir problem yaşayan var mı diyerekten.Çünkü daha bin km olmuyor bakımını yapalı hiçbir şey çıkmamıştı.
    Motosikleti yıkadın mı son zamanlarfa? Geçen sene başımıza geldi. Kabloların içinde sular kalmış ve elektrik kesiliyordu. Marşta almıyordu. Baya uğraşmıştık. Bidaha yıkamadık motoru

Motosikleti
    CBR 125R
    Hocam yıkmadım fakat yağmur yedi biraz son zamanlarda belki de dediğiniz gibi ondandır.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125

Bu ne hortumu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)